Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2014 o 00:38, Isildur napisał:

Ładna ta Scania, chociaż ja bym zmienił jej kolor, wolę ciemne barwy :)


Ciagle nie moge sie zdecydowac czy ladniejszy jest ciemny zielony czy fioletowy, a moze jednak granatowy i koniex koncow nadal jezdze na defaultowym. ;P
Wczoraj tez po raz pierwszy "uzylem czitow"...
Wiozac z Krakowa do Maroka te deski co widac na screenie, smigajac 130 na algierskiej szosie pod prad, nie zdazylem uniknac jakiegos pokurcza i wczytalem wczesniejszego sejwa.
Kurs warty byl 63k jesli pamiec mnie nie myli, a maprawa samego ciagnika wyniosla 75k... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do "czwórki", musiałem przeinstalować system i odłączyć dysk z sporą ilością gier i już drugi raz nie chce mi się instalować. :F

Znowu weekend i ordynarny brak spamu nocnego...
Chyba potencjalni spamerzy załamali sie wyczynami Brazylii na tych MŚ i poszli spać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 01:12, meryphillia napisał:

Znowu weekend i ordynarny brak spamu nocnego...
Chyba potencjalni spamerzy załamali sie wyczynami Brazylii na tych MŚ i poszli spać. :D


Nie poszli spać, tylko budują swoje własne imperium piłkarskie.;p
Póki co jestem na etapie prawie-wygrania 3 ligi i kombinowania składu na 2. No i dostałem z akademii całe stado juniorów z corocznego naboru, i aż jeden ma papiery na granie, więc jest mega.:D

A druga sprawa, to że chyba niedługo sobie Zeusa odświeżę. Dzisiaj ze znajomym powspominaliśmy sobie jak się w to fajnie grało, a myślę że grywalność z wiekiem gry maleć nie powinna.

20140713012025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 01:12, meryphillia napisał:

Ostatnio wróciłem do "czwórki", musiałem przeinstalować system i odłączyć dysk z sporą
ilością gier i już drugi raz nie chce mi się instalować. :F

Najbardziej w czwórce wkurzają mnie te natrętne wręcz zabezpieczenia. Jak nie Games for Windows, to Rockstar Games Social Club. Nie dość, że nie mają praktycznego zastosowania, to jeszcze obciążają system, a sama gra jest słabo zoptymalizowana. W dodatku, gdy się chce podmienić save''y to na przeszkodzie stoi Games for Windows, bo to właśnie tam one są i trzeba się z tym męczyć. Wiem, co mówię, bo akurat dziś mija rocznica, gdy miałem poważną awarię dysku na lapku i wszystkie dane szlag trafił. :( Jako że wcześniej przeszedłem wątek główny, to już nie chciało mi się robić tego ponownie i od razu pobrałem sobie save 100% i jakoś się udało, choć pochłonęło mi to wiele nerwów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 01:55, Nephren-Ka napisał:

Z nowszych gier o pojazdach czterokołowych chyba najwięcej czasu spędziłem w pierwszym
GRID, która to zresztą gra ciągle wydaje mi się doskonała i pewnie wrócę jeszcze do niej
nie raz.


GRID był moim pierwszym (i na razie jedynym :P) mniej arcade''owym tytułem. I chyba z 10 razy podchodziłem do pierwszego wyścigu, z czego połowa kończyła się na pierwszym zakręcie pokonywanym w stylu z NFSów. :D A do tego gra była śliczna... Kurczę, też pewnie sobie kiedyś przypomnę jak to było. ;)

A jak już na starocie mamy się przekrzykiwać - Lotus Turbo Challenge 2 na moją Amigę 600. To było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem fenomenu tej gry, że powtórzę się pewnie kolejny raz.

Prince_Miki >>> Ja tam za każdym powrotem do gry, przechodzę ją na nowo.
Postaci w tej części są na tyle fajnie zaprezentowane w czwórce, że z chęcią gram od poczatku (te pierwsze spotkanie z Badmanem czy Florianem/Bernie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 01:27, Adjatha napisał:

GRID był moim pierwszym (i na razie jedynym :P) mniej arcade''owym tytułem. I chyba z
10 razy podchodziłem do pierwszego wyścigu, z czego połowa kończyła się na pierwszym
zakręcie pokonywanym w stylu z NFSów. :D A do tego gra była śliczna... Kurczę, też pewnie
sobie kiedyś przypomnę jak to było. ;)


A mnie się to jeździło jak w NFS-y, tylko że najdalej grałem w Porsche, więc pewnie dlatego.xD

Dnia 13.07.2014 o 01:27, Adjatha napisał:

A jak już na starocie mamy się przekrzykiwać - Lotus Turbo Challenge 2 na moją Amigę
600. To było coś.


Ha, grałem w sumie w sporo gier na Amigę, w jakieś samochodówki pewnie też. Problem jest taki, że to nie była moja Amiga tylko kolegi i nie pamiętam raczej tytułów.:/ A jak już pamiętam - Desert Strike i Teenagent przykładowo - to nie miały nic wspólnego z samochodami.xD
A na C64(innego kolegi) też zdarzało się pograć jak już o prehistorii mowa. Ale tam to męczyliśmy kasetę z grami dopóki się nie wylosował Boulder Dash albo Blue Max.:D

@meryphillia - bo nie grałeś pewnie nigdy dłużej.;p Kiedyś CM, a teraz FM charakteryzuje dokładnie ta sama cecha jaką chyba lubisz w grach, czyli przeogromna grywalność i syndrom 'zrobię jeszcze to i koniec/zagram jeszcze jeden mecz i koniec', tylko że ten koniec zazwyczaj trwa i trwa.xD
Pamiętam, jak Eld w CDA kiedyś w recenzji napisał coś w stylu 'grałem do 3 w nocy, a potem wstałem o 5 żeby zagrać jeszcze parę kolejek przed wyjściem do pracy'. I to tak działa.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 01:32, meryphillia napisał:

Prince_Miki >>> Ja tam za każdym powrotem do gry, przechodzę ją na nowo.
Postaci w tej części są na tyle fajnie zaprezentowane w czwórce, że z chęcią gram od
poczatku (te pierwsze spotkanie z Badmanem czy Florianem/Bernie :D).

Wiesz, wtedy byłem wściekły i zdruzgotany tym, co się stało z moimi danymi (nie miałem zrobionej kopii zapasowej, teraz oczywiście takową robię co jakiś czas), bo wielka szkoda zdjęć jeszcze z dzieciństwa i moje pierwsze kroki na pierwszym własnym sprzęcie. :( Pewnie dałoby się jakoś odzyskać przynajmniej połowę danych, bo cały czas trzymam dysk (nie mógłbym go tak po prostu wyrzucić), jednak zapewne kosztowałoby to kilka tysiaków. Wracając do gry, to faktycznie nieliniowość robi ogromne wrażenie i w dodatku niektóre decyzje mają zaważyć na przyszłych wydarzeniach. Ponadto model zniszczeń pojazdów mocno zaskakuje (w GTA V mocno go schrzanili, podobnie jak i model prowadzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO wydaje mi się że trzeba mocno lubić piłke nożną samą w sobie, by się tymi grami jarać.
Uwielbiam strategie 4X w których też najczęściej siedzi się i dogląda tabelki przede wszystkim, ale menadżery piłkarskie są dla mnie koszmarnie nudne. ;P

Ok.
Część trasy Tunis - Kair zrobiona, można zatem zobaczyć co w małpowisku się dzieje tego mile chłodnawego wieczora, a później odrobić częśc pańszczyzny przy kopaniu tunelików w terrari.
Żyć nie umierać, ogrywać ile się da słodko się opierdzielając. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 02:08, meryphillia napisał:

Część trasy Tunis - Kair


Trasa Aberdeen - Gdańsk - Bańska Bistrica (na pusto) towarzyszyłem koledze, zrobione ale więcej takich długich tras bez przerwy nie robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta...
I jeszcze ci bydlak zacznie ziewać po 20 minutach bezstresowej jazdy i nie ma opcji sam zaczynasz ziewać, a oczy się zaraz przymykają. :D

Też wolę mniej opłacalne krótsze kursy, bo tych jestem w stanie bez znudzenia nawet i z 5-6 pod rząd pojechać.
Natomiast długie trasy z kilkoma przerwami oznaczają sejwem gdzieś w 1/3 dystansu i odpoczynkiem od gry na kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 00:11, Prince_Miki napisał:

Niemcy wygrały. Biedny Isildur...


Argentyna w finale to jeden, wielki żart. jeśli by to wygrała jeszcze to bym się chyba powiesił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 00:13, Ecko09 napisał:

Argentyna w finale to jeden, wielki żart. jeśli by to wygrała jeszcze to bym się chyba
powiesił...

A co się stało, że nie lubisz Argentyńczyków? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zasłużenie Niemcy wygrali, choć w finale już nie było zachwycająco.
Za to nie rozumiem ludzi śmiejących się z Messiego. Nie strzelał bramek, ale miał sporo(może nawet najwięcej z wszystkich graczy) podań, po których była zmarnowana setka przez kogoś z drużyny.
A Złota Piłka...sam miałbym problem żeby wybrać komu ją dać po turnieju.

Anyway, właśnie miałem te same MŚ w FM i wygrała Anglia(w finale z Urugwajem 3-1).:D

Gorzej za to w klubie, awansowałem bez porażki do drugiej buli, ale nikogo bardzo ciekawego nie udało się sprowadzić. Za to junior który miałby miejsce w pierwszym składzie w pomocy nie może grać, bo gracze u-17 nie mogą grać w rozgrywkach ligowych dla seniorów i koniec kropka. Bleh, co za durny przepis.:/
A żeby mi się nie nudziło w tej 2 lidze, to spadło sobie do niej Schalke, kabaret jakiś.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 00:17, Prince_Miki napisał:

A co się stało, że nie lubisz Argentyńczyków? ;)


Z tak fatalną grą ciężko ich lubić..powinni odpaść już w ćwierćfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić kamerę tak by było widać dobrze ciężarówkę by zrobić screena? Chodzi oczywiście o ETS 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się jakaś forma zwolnienia czasu na potrzeby screenowania podczas jazdy, bo akutalnie trzeba albo się zatrzymać albo jechać wolno by sodomy nie poczynić...

Osobiście screeny robie na zwykłym podglądzie zewnętrznym [2] odpowienio operując sobie kamerą i próbując najczęściej uchwycić całą ciężarówkę z naczepą od przodu i z ewentualnie fajnym widoczkiem dookoła.
coś w tym stylu:

20140715011643

20140715011745

20140715011801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić swoją Scanią ale za nic mi nie chciały wyjść screeny ;/
Jutro się postaram coś wrzucić :)


Bo z tym malowaniem co mam to ta Scania wygląda moim zdaniem bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować