Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A ja dalej rozwoże towary po Europie w moim growym guilty pleasure. :3
Jako ostatnie były lotnicze wyścigi do Berlina, a teraz gonitwa z benzyną do Wrocławia.
No niespodziewałem się kompletnie, że taka nudna gra może wspaniale masować moje lenistwo wrodzone.

20140707012005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tutejsze rangi?
Nawet nie zwróciłbym uwagi, gdyby nie fakt że przysyłają mejla na pocztę o tym fakcie...
Tyle mogę o tych rangach powiedzieć i ich znaczeniu. ;D

Jakiś Janusz pod Wrocławiem wpakował się swoim nędznym autokarkiem w moją naczepę...
Dobrze że gra jednak nie symuluje eksplozji przewożonych ładunkow łatwopalnych, bo nie byłoby co zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nocna przeprowadzka - minimalny ruch na drogach, można parkować bezpośrednio pod blokiem bez obawy o cokolwiek i znacznie lepsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:05, McFlash napisał:

Nie ma to jak nocna przeprowadzka - minimalny ruch na drogach, można parkować bezpośrednio
pod blokiem bez obawy o cokolwiek i znacznie lepsza pogoda.

Dziś się przeprowadziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który trzeba mieć level, by przewozić takie cuda? : O

Mi tylko by jakieś koparki i traktory do transportu dawali. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy akurat poziom ma tak duży wpływ, raczej konkretne perki na delikatny i ten drugi rodzaj towaru (ciężki?).
Oczywiście sama defaultowa zawartośc gry nie wystarcy by różne fajne cuda wozić.
Używam tych zestawów Jazzycata:

http://ets2.lt/en/trailers-and-cargo-pack-v-2-4/
http://ets2.lt/en/railway-cargo-pack-v1-4/
http://ets2.lt/en/military-cargo-pack-by-jazzycat-v1-5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:20, meryphillia napisał:

Oczywiście sama defaultowa zawartośc gry nie wystarcy by różne fajne cuda wozić.

Meh, szkoda.

Może w kolejnej części. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:24, Kadaj napisał:

Meh, szkoda.


A czemu niby?
Wystarczy wrzucić do odpowiedniego folderu w documents, przekimać się z dwa razy w grze i pojawią się na listach przewozowych nowe towary.
Dorzucenie moda na AI Cargo ( http://ets2.lt/en/painted-truck-traffic-by-jazzycat-v-1-3-1/) sprawi że jeszcze na drogach ku uciesze oczu będziemy je spotykać, a czasami poprawią nawet humor, gdy AI nie będzie sobie mogło gdzieś poradzić z wjazdem siejąc trzdę na drodze. :D
Przy okazji to chyba ten mod zmienia też firmy na mapie na realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 02:01, meryphillia napisał:

Jakiś Janusz pod Wrocławiem wpakował się swoim nędznym autokarkiem w moją naczepę...
Dobrze że gra jednak nie symuluje eksplozji przewożonych ładunkow łatwopalnych, bo nie
byłoby co zbierać.

To jeszcze nic, ja wiozłem też coś łatwopalnego i w dodatku wybuchowego, i wlazłem w zakręt byt szybo i zaliczyłem glebę. szkodzenia 30% ale moim zdaniem powinno wylecieć w powietrze xD

Cholerna burza nie daje mi spać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
No i dlatgeo tak się też śmieję zawsze z tych wszystkich "symulatorów" w nazwie.
Ale co by nie mówić, to akurat ETS podszedł mi właśnie bardziej z racji tego podejścia bardziej arcade niż symulacyjnego.
Traktuję go jako odprężającą zabawę w gnanie przed siebie bez zbytniego stresu, gdybym musiał martwic się o zarządzanie cieżarówką na poziomie DCS:A-10C, to bym sobie darował tę grę. ;)

Wczoraj dorzuciłem sobie jeszcze do profilu mapkę TSM 5.0 i teraz już w ogóle jest sympatycznie, choć w niektórych miejscach na nowych terenach lagfest na moim krzemiaku mam niemiłosierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:06, Prince_Miki napisał:

Dziś się przeprowadziłeś?


Nadal się przeprowadzam :D To tylko mieszkanie kilka kilometrów dalej, ale jest co przewozić. W każdym razie polecam robić to nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:40, meryphillia napisał:

Wczoraj dorzuciłem sobie jeszcze do profilu mapkę TSM 5.0 i teraz już w ogóle jest sympatycznie,
choć w niektórych miejscach na nowych terenach lagfest na moim krzemiaku mam niemiłosierny.


Również gram na tej mapce, fajna jest szczególnie tereny Afryki ;)

Mnie gra też odpręża bez stresu, gram ze znajomym nawet na multi i fajnie się bawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:33, meryphillia napisał:

A czemu niby?

Nie uznaję ani nigdy nie ściągam dodatków, które nie pochodzą od twórców.

Takie skrzywienie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:46, Isildur napisał:

Również gram na tej mapce, fajna jest szczególnie tereny Afryki ;)


Heh.
Też gnałem z Niemiec do Włoch by dotrzeć do Afryki by zobaczyć co tam wymyślili.
Na razie gnam z Trypolisu do Kairu i mogłoby być jednak lepiej, ale tragicznie też nie jest.
Najbardziej cieszą w miarę prosta droga i brak ograniczeń prędkości oraz fotoradarów, więc staram się utrzymywać średnią prędkość w przedziale 100-130kmh. :D

Dnia 08.07.2014 o 00:46, Isildur napisał:

Mnie gra też odpręża bez stresu, gram ze znajomym nawet na multi i fajnie się bawimy
:)


W przypadku takiej gry akurat multi nie wiem po co w ogóle ktoś wymyśla.
Zawiodłem się bardzo na twórcach Factorio, że skupili swoje siły twórcze na tworzeniu multi właśnie, zamiast na powiększaniu contentu chociażby, bo to też gra w której nie mam pojęcia po co komu multiplayer.

Kadaj >>> Twój wybór.
Dla mnie najczęściej wyznacznikiem tego czy grę kupić jest właśnie podatność na modowanie, bo wiem co zapaleni miłośnicy gry są w stanie wymyśleć, by gra bawiła jeszcze bardziej i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:50, Kadaj napisał:

> A czemu niby?
Nie uznaję ani nigdy nie ściągam dodatków, które nie pochodzą od twórców.

Takie skrzywienie. ;d


To już wiem czemu grasz na takim paskudnym FM bez żadnych grafik, które od lat robią fani i tak chyba zostanie(chyba że SI nagle wykupi jakiś szejk i kupi im wszystkie licencje za petrodolary).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

To już wiem czemu grasz na takim paskudnym FM bez żadnych grafik

Hahah, nie inaczej!

Swoją drogą wprawdzie jest paskudnie, ale już się w ciągu tych wszystkich lat na tyle przyzwyczaiłem, że nie zwracam uwagi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 01:10, Kadaj napisał:

Swoją drogą wprawdzie jest paskudnie, ale już się w ciągu tych wszystkich lat na tyle
przyzwyczaiłem, że nie zwracam uwagi. ;p


Dla mnie to się nie da tak, o ile jeszcze zdjęcia graczy zazwyczaj olewam, to logosy klubów muszę mieć. Irytują takie puste-domyślne-pola w ich miejscu.
W ogóle to odpaliłem sobie 3 ligę niemiecką, save zaraz po starcie i czekam już 2 tygodnie, nie wiem na co.
Jak masz ochotę, to walnij mi jakiś mini-poradnik na co warto zwrócić uwagę jak się mega długo grało w 2010, sporo w 2012, bo 2014 się wydaje kosmicznie inny.xD

Btw, te ciężarówki tu są oszukane jeśli chodzi i prędkość, taka prawdziwa ma limit(80km/h? nie pamiętam już, chociaż nie dalej jak 3 dni temu w takiej prawdziwej Scani siedziałem xD).
Też mam z tym przygody - patrz screen, tylko dawno, w czasach któregoś ''18 wheels of steel acros america'' czy jakoś tak.

20140708014729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Europie praktycznie całej chyba maksymalna dopuszczalna prędkość, to 88km/h gdzieś wyczytałem ale pewności nie mam.
W ETS2 raczej obiowązują ograniczenia jakie są na znakach przydrożnych, więc może to być nawet i 120km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować