Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nie ładowałem się na dzień dobry w zbyt duży kredyt, choć teraz widzę że ze spłatą nie ma problemów, wystarczy po prostu często jeżdzić.
Kupłem najtańszą ciężarówkę jaką miałem dostępną w trzech salonach odkrytych na początku.
Teraz probuję zebrać 180k na rozbudowę garażu, by zatrudnić drugiego kierowcę i gdy zbiorę kasę, to wezmę 200k kredytu, kupię sobie Scanię odkrytą gdzieś tam w UK, a tego Mercedesa oddam drugiemu kierowcy i powoli będę budował dalej imperium. ;]

Kasa mozlonie się zbiera, bo nie dość że mandaty, to i za naprawę często bajońskie sumy idą (za ostatnią czołówkę przy wyprzedzaniu na podwójnej ciągłej, nie dość że dwa mandaty wpadły, to i 19k za naprawę 24% :D), a z racji mizernego levela najlepszy deal jaki widuję to w granicach 33k chyba.
I tak na razie odkrywam sobie UK, więc długie i intratne trasy nie wchodzą w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aż takich mandatów nie płacę i uszkodzeń mam mało :)
Głównie za prędkość dostaję i ewentualnie za stłuczkę jak mi AI zajeżdża drogę a potrafi tak robić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w tych Truck Simulatorach AI jest faktycznie beznadziejne. Nieraz zdarzało się, że przede mną jakiś gościu nagle zmienił pas i o stłuczkę było nietrudno. Ogólnie wszyscy jeżdżą drętwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 00:31, Isildur napisał:

Ja aż takich mandatów nie płacę i uszkodzeń mam mało :)
Głównie za prędkość dostaję i ewentualnie za stłuczkę jak mi AI zajeżdża drogę a potrafi
tak robić xD

"Patrz w lusterka - Tiry są wszędzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 00:53, Pierogi_z_Cukrem napisał:

"Patrz w lusterka - Tiry są wszędzie"

Isildurowi chodziło nie tylko o TIR-y, bo w grze cywile jeżdżą też osobówkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 00:37, Prince_Miki napisał:

No właśnie, w tych Truck Simulatorach AI jest faktycznie beznadziejne. Nieraz zdarzało
się, że przede mną jakiś gościu nagle zmienił pas i o stłuczkę było nietrudno. Ogólnie
wszyscy jeżdżą drętwo.


Jadę środkowym pasem na autostradzie i pas z prawej zaraz ma się skończyć i logicznym jest, że ja mam pierwszeństwo, a gdzie tam AI osobowym zajeżdża mi drogę bo on właśnie z tego prawego pasa będzie zjeżdżał, i 5% uszkodzeń xD
Jestem na rondzie gdzie również mam pierwszeństwo ale AI na to nie zwraca uwagi... Zamiast naprawić te AI to je sknocili w patchu 1.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj udało zaliczyć sie glebę ciagnąc na lawecie ogromny silnik lotniczy i szkoda że nie byłem na zewnętrznym widoku, bo pewnie wyglądało to komicznie, gdy naczepa i ciągnik przez chwile sunęły po autostradzie bokiem z prędkością ok. 90kmh. :D
O dziwo skończylo się na 5% na ciągniku i 3% na ładunku, a wszystko stało się za sprawą lagów które pojawiły się po dorzuceniu moda ai_traffic_pack_by_Jazzycat_v1.3 więc uwaga na niego, bo moze sprawić problemy.
Szkoda bo fajne urozmaicenie było na trasie.

Ponoć w nadchodzącym patchu mają być jakieś zmiany w funkcjonowaniu AI.
Jedna z rzeczy których mi właśnie bardzo brakuje w grze, to wypadki wśród AI, które trafiają mi się niezwykle rzadko, bo dopiero dwa razy widziałem stłuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 03:09, meryphillia napisał:

Ponoć w nadchodzącym patchu mają być jakieś zmiany w funkcjonowaniu AI.
Jedna z rzeczy których mi właśnie bardzo brakuje w grze, to wypadki wśród AI, które trafiają
mi się niezwykle rzadko, bo dopiero dwa razy widziałem stłuczki.


Szczerze to już się boje tych zmian, zwłaszcza że patch 1.9 miał to wszystko usprawnić a jest gorzej xD
Również nie widziałem stłuczek no chyba, że AI sam we mnie wjeżdża xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 00:09, Isildur napisał:

Szczerze to już się boje tych zmian, zwłaszcza że patch 1.9 miał to wszystko usprawnić
a jest gorzej xD

To tak jak z tymi aktualizacjami na Androidy - raz może być poprawa stabilności systemu, a kiedy indziej aktualizacja może spowolnić urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 00:41, Prince_Miki napisał:

To tak jak z tymi aktualizacjami na Androidy - raz może być poprawa stabilności systemu,
a kiedy indziej aktualizacja może spowolnić urządzenie.


Wiesz twórcy Euro Truck Simulator nie należą do bogatych studiów produkujących gry, w dodatku robią gry specyficzne nie wszyscy grają w takie gry, więc myślę że ostanie to naprawione co nie zmienia faktu, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, w końcu zanim patch zostanie wydany jest testowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh!
Jakis czarny piatek.
W koncu chyba mam winowajce calego zamieszania z kompem, a ktorym okazal sie chyba zasilacz. :/
Teraz probuje reanimowac wysluzonego starego krzemiaka na ktorym chyba dysk twardy umiera.
Co za szajs...
Jeszcze GG na fonie uparcie twierdzi ze nie znam loginu.

Brudna technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znowu za obleśny brak nocnego spamu? :3

Mogę nadawać na nowo.
Problemem w kompie okazał się nie dysk, ani zasilacz czy płyta główna jak już sądziłem, a...
Głupi kabel SATA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowę przespałem, drugą połowę nadal rozkminiałem co może być nie tak z krzemiakiem i w końcu udało namierzyć się sprawcę całego zamieszania.
Teraz zastanawiam w co sobie pograć po trzydniowej przerwie od nałogu. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu dniach przerwy podjąłem kolejne, tym razem dwie próby podejścia do Watch Dogs, oto wyniki:
- gra się w ogóle nie uruchomiła
- oberwałem blue screenem podczas wczytywania

Kadaj - Watch Dogs 0:2

Następne starcie gdy sterowniki AMD wyjdą z bety. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 00:48, Prince_Miki napisał:

Dziś byłem na rowerze chyba z 2h. :P

Eh, ja tylko godzinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować