Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 22:41, stiffyone napisał:

No - i znów degrady na moim koncie - chyba zaczynam tutaj publicznie wymierać jako gatunek
z tak niezwykłymi cechami przystosowania do otoczenia.
Ale gdzie tam nie dam się - nie byłem jeszcze niżej niż Obywatel i na pewno tam nie będę.
A boogie wali po dwa, a to cwaniak - wypowiedział wojnę.
A najlepsze jest to, że gdy jest okazja to jeszcze przyznają rację zamiast bronić prawa i sprawiedliwości.

A tak to zauważyliście jak dziś trzyma formę nasz nowy nabytek na forum czyli oczywiście Coni-z.

Za co znów dostałeś ??? A byłeś już Brygadzistą ...
Ja tam raz dostałem (Przodownik-Robotnik) ale już wróciłem z powrotem na Przodownika.
Co myślicie o dziesiejszej porażce Legii ???
Ja myślę że lepiej dla Korony - ma jeszcze szansę na 4 miejsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic do Korony nie mam ale kibcuję Lechowi... jak dla mnie to Korona powinna zająć 5 miejsce, przed Legią ale za Lechem i Wisłą. Ale trudno powiedzieć jak zakończą się rozgrywki polskiej Ekstraklasy w tym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 22:41, stiffyone napisał:

Ale gdzie tam nie dam się - nie byłem jeszcze niżej niż Obywatel i na pewno tam nie będę.


A chcesz sie zalozyc? Mowiles, ze regulamin czytales wielokrotnie, a jakos fragmentu o tym, ze decyzji moderatorow sie nie komentuje na forum jakos doczytac wciaz nie mozesz...

Dnia 19.05.2007 o 22:41, stiffyone napisał:

A boogie wali po dwa, a to cwaniak - wypowiedział wojnę.


Uwazaj lepiej na slowa. Od razu tez informuje, ze kolejne Twoje wyskoki tez beda nagradzane degradem z "bonusem" za recedywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Macie jakieś sposoby na leczenie (:P) z gazów? Zjadłem dzisiaj kebaba i tak po nim pierdzę<lol> że normalnie sam się duszę. A okna nie otworzę za szeroko, bo komary tną;/ Moze to i (nie)śmieszne, ale mnie już trochę brzuch i to niżej zaczyna bolec;/

BTW. Dzieki Mudra za zaproszenie do gildi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadacie o GW a ja tkwię bez gildii w Nightfallu. Może jednak ktoś w toto gra? Mi się wyludnia klan STALKERa ;(
Witajcie Nocne Marki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam postać, ale obecnie gram w Prophecies, co nie znaczy że nie mogę sie na chwile przenieść do Elony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:02, Wojman napisał:

A chcesz sie zalozyc? Mowiles, ze regulamin czytales wielokrotnie, a jakos fragmentu o tym,
ze decyzji moderatorow sie nie komentuje na forum jakos doczytac wciaz nie mozesz...


Czy ty aby nie przesadzasz? Wystarczy już tylko wspomnieć o degradzie, już od razu ostrzeżenie, że decyzji moderatora się nie komentuje. To może od razu kącik zdegradowanych zamknąć, bo tam ciągle o degradach rozmawiają?
Pokaż mi, gdzie on komentuje decyzję moderatora? Wspomina tylko o degradzie. Tego też już nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 22:59, marcincinek15 napisał:

Ja nic do Korony nie mam ale kibcuję Lechowi... jak dla mnie to Korona powinna zająć 5 miejsce,
przed Legią ale za Lechem i Wisłą. Ale trudno powiedzieć jak zakończą się rozgrywki polskiej
Ekstraklasy w tym sezonie...


Taki układ mi też pasuje. Byleby Korona zajęła wyżej niż 6 miejsce. Do Lecha też nic nie mam. A Legii nie cierpię. Z kim Legia gra jeszcze mecze ? Mam nadzieję że się potknie ...
PS. Kupiłem dzisiaj w Media-Markt SWAT 4. Wie ktoś może co trzeba robić by dostać full punktów za misję ? Bo zawsze mam w granicach 80 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, za kilkakrotne wciśnięcie klawisza DODAJ POST! Efekty widać wyżej!:) Dzisiaj Lech grał z Legią i jestem rozdarty, ale o tym już pisałem na sowim GramSajtcie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:25, rob006 napisał:

Czy ty aby nie przesadzasz? Wystarczy już tylko wspomnieć o degradzie, już od razu ostrzeżenie,
że decyzji moderatora się nie komentuje. To może od razu kącik zdegradowanych zamknąć, bo tam
ciągle o degradach rozmawiają?


Wspomniec o degradzie mozna we wspomnianym kaciku zdegradowanych. Nie ma potrzeby informowania o tym, ze dostalo sie degrad w kilku roznych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:31, Wojman napisał:

Wspomniec o degradzie mozna we wspomnianym kaciku zdegradowanych. Nie ma potrzeby informowania
o tym, ze dostalo sie degrad w kilku roznych tematach.


W tym temacie można rozmawiać o wszystkim, byle tylko nocą, a więc ma prawo wspomnieć, co go dzisiaj gryzie. Więc skoro ma takie prawo, to czemu nie miałby go wykorzystać? Nie ma takiej potrzeby, ale tez nie ma takiego zakazu, aby pożalić się w kilku tematach.
I nie odpowiedziałeś mi na pytanie, gdzie komentuje decyzję moderatora. Bo w zasadzie właśnie to mu zarzuciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:39, rob006 napisał:

I nie odpowiedziałeś mi na pytanie, gdzie komentuje decyzję moderatora. Bo w zasadzie właśnie
to mu zarzuciłeś.


Cytuje "A boogie wali po dwa, a to cwaniak - wypowiedział wojnę" czyli chocby w tym miejscu. Nie ma watpliwosci, ze gosc na tego podwojnego degrada sobie zasluzyl ciezka praca. Byl ostrzegany wielokrotnie, niech wiec teraz degrad przyjmnie z godnoscia i wrescie niech zacznie sie zachowywac w stosunku do innych uzytkownikow forum w taki sposob w jaki chce byc traktowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:39, rob006 napisał:

I nie odpowiedziałeś mi na pytanie, gdzie komentuje decyzję moderatora. Bo w zasadzie właśnie
to mu zarzuciłeś.


Zgodnie z regulaminem, decyzje w sprawie obniżenia statusu są wyłączną sprawą między Pracownikiem CDP lub Moderatorem a poszkodowanym. Zatem, wszelkie wyjaśnienia powinny odbywać się mailem, poprzez formularz lub też kanałem prywatnym, jeżeli moderator umieścił gdzieś swoje GG/Skype/itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra uspokójcie się - co za zamieszanie - od razu mnie zbanujcie jak tak chcecie robić.
Ja tylko wspomniałem, ale chodziło mi w tamtym poście głównie o poruszenie poprzedniej wypowiedzi.
A i pewnie nic nie zdziałam co do tego, bo jak zwykle moderatorzy mają takie same zdanie we wszystkim i co bym nie powiedział udowodnią, że kłamię.
Ale już skończmy jak powiedziałem, bo to nie temat do tego, ani żal.pl.

A więc - Co sądzicie o dzisiejszym postowaniu Coni-z? *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:47, Wojman napisał:

Cytuje "A boogie wali po dwa, a to cwaniak - wypowiedział wojnę" czyli chocby w tym miejscu.
Nie ma watpliwosci, ze gosc na tego podwojnego degrada sobie zasluzyl ciezka praca. Byl ostrzegany
wielokrotnie, niech wiec teraz degrad przyjmnie z godnoscia i wrescie niech zacznie sie zachowywac
w stosunku do innych uzytkownikow forum w taki sposob w jaki chce byc traktowany.


Ostrzeżenia, ostrzeżeniami. Zajrzyjcie w statystyki ile miał degradów ...
Nie wiem, nie wypowiadam się, bo nigdy nie widziałem by robił coś niezgodnego z regulaminem (co nie znaczy że tak nie było - może po prostu w tematach do których nie zaglądam) - ja po prostu do niego nic nie mam. Sam kiedyś spamowałem, ale moderatorzy dobitnie uświadomili mi ze robię źle i się opamiętałem - koniec ze spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:56, stiffyone napisał:

Dobra, dobra uspokójcie się - co za zamieszanie - od razu mnie zbanujcie jak tak chcecie robić.
Ja tylko wspomniałem, ale chodziło mi w tamtym poście głównie o poruszenie poprzedniej wypowiedzi.
A i pewnie nic nie zdziałam co do tego, bo jak zwykle moderatorzy mają takie same zdanie we
wszystkim i co bym nie powiedział udowodnią, że kłamię.
Ale już skończmy jak powiedziałem, bo to nie temat do tego, ani żal.pl.

A więc - Co sądzicie o dzisiejszym postowaniu Coni-z? *)

Zauważ że masz więcej postów od niego w dzisiejszym dniu na koncie ;D
I zauważ że Coni-z jest z CD-Projektu więc lepiej nie komentuj dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:47, Wojman napisał:

Cytuje "A boogie wali po dwa, a to cwaniak - wypowiedział wojnę" czyli chocby w tym miejscu.

A czy on napisał gdzieś, że boogie nie miał racji? Bo chyba właśnie na tym polega komentowanie.
Ostatnio chyba przesadzasz z zasłanianiem się tym punktem regulaminu. Chyba nie można go rozumieć tak dosłownie. Wg mnie został on napisany po to, aby nikt nie wykłócał się z moderatorem przez 2 strony, że on to niesłusznie dostał degrada. Przyczepianie się postów takich jak ten stiffyone to już chyba lekka przesada.

@Klimos
Znam ten punkt regulaminu - ostatnio jest cytowany nader często. :) A z tego co zauważyłem, stiffyone nie domaga się wyjaśnień, po prostu mówi, że dostał degrada. To taka drobna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:56, stiffyone napisał:

A więc - Co sądzicie o dzisiejszym postowaniu Coni-z? *)

O dzisiejszym nie nie mogę powiedzieć bo nie zauważyłem Jej posta tutaj na razie.
Ale Jej wczorajsze posty w Nocnych markach, przypominały mi trochę spam - prawdę mówiąc nie tylko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:59, kolektor napisał:

> A więc - Co sądzicie o dzisiejszym postowaniu Coni-z? *)
Zauważ że masz więcej postów od niego w dzisiejszym dniu na koncie ;D

No i właśnie więcej i wygrałem jeżeli brać można byłoby to za konkurs ;)

Dnia 19.05.2007 o 23:59, kolektor napisał:

I zauważ że Coni-z jest z CD-Projektu więc lepiej nie komentuj dalej ...

A i jest ona jak już moją dobrą znajomą od dziś =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:56, stiffyone napisał:

Dobra, dobra uspokójcie się - co za zamieszanie - od razu mnie zbanujcie jak tak chcecie robić.

My tylko chcemy bys wreszcie zaczął się zachowywać jak przystało na członka społeczności gram.pl

Dnia 19.05.2007 o 23:56, stiffyone napisał:

Ja tylko wspomniałem, ale chodziło mi w tamtym poście głównie o poruszenie poprzedniej wypowiedzi.
A i pewnie nic nie zdziałam co do tego, bo jak zwykle moderatorzy mają takie same zdanie we
wszystkim i co bym nie powiedział udowodnią, że kłamię.

No masz rację kłamiesz, nie zgadzamy się we wszystkim i zarówno Wojman jak i ja doskonale o tym wiemy, ale zdradze Ci tajemnicę jest coś takiego jak kompromis i umiejętność dogadania się, ostatecznie pojedynek na gołe klaty xD

Dnia 19.05.2007 o 23:56, stiffyone napisał:

Ale już skończmy jak powiedziałem, bo to nie temat do tego, ani żal.pl.

Fakt odpowiedź otrzymałes mailowo EOT

Dnia 19.05.2007 o 23:56, stiffyone napisał:

A więc -]Co sądzicie o dzisiejszym postowaniu Coni-z? *)

No jak o co, czekam tylko by Ją zbanowac w końcu dziś zionę nienawiścią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować