Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2008 o 20:43, Nervous napisał:

EmperorKaligula - Tamten news nie dość że z onet''a to jeszcze tam jest mowa wyłącznie
o Japonii.


a no tak: jak w ojczyznie gry gdzie jest czyms wiecej "niz tylko gra" sprzedaz jest marna to nie ma to nic do rzeczy... spoko.

Dnia 10.08.2008 o 20:43, Nervous napisał:

Metalhead86 - Żeby było zabawnie NIE mam PS3 więc wyzywanie mnie od fanbojów możesz sobie
podarować.


dlaczego ? Czy trzeba posiadac konsole aby toczyc piane z ust na widok odmiennych pogladow ? Nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"sprzedaz jest marna" hmmm ( http://vgsales.wikia.com/wiki/Metal_Gear_Solid) <- coś bardziej wiarygodnego niż onet.

"In just 4 days, the game became the best selling title in Japan"
"In Japan, MGS4 had one of the highest weekly totals by selling 476,334 copies in 4 days" - to nazywasz mianem "marnej"?

Serie MGS darzę wielkim szacunkiem i dlatego jak widzę komentarze które mijają się z prawdą.... a z resztą whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:04, Nervous napisał:

"sprzedaz jest marna" hmmm ( http://vgsales.wikia.com/wiki/Metal_Gear_Solid) <- coś
bardziej wiarygodnego niż onet.

"In just 4 days, the game became the best selling title in Japan"
"In Japan, MGS4 had one of the highest weekly totals by selling 476,334 copies in 4 days"
- to nazywasz mianem "marnej"?

Serie MGS darzę wielkim szacunkiem i dlatego jak widzę komentarze które mijają się z
prawdą.... a z resztą whatever...



koles, przejdz do wątku o MGS4 i nie zasmiecajcie ludzie tego watku. Z tego co widze to na tej stronie wpisów próżno szukac czegokolwiek o gta IV czyli o PRZEWODNIM TEMACIE tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 18:00, Rumcajs52 napisał:

>
Jak chcesz dyskutować to proszę bardzo, ale nie widzę żeby miało to jakiś cel.
Popatrzmy na recenzje.
IGN-10/10
Gamespot-10/10
GameTrailers-9.3
I co najważniejsze średnia ocen graczy też wynosi ok. 9.5(zleży od serwisu)
Oczywiście ty możesz uważać że to jest słaba gra. Ja jedynie udowadniam, że się mylisz,
bo jeśli wszędzie gra dostaje świetne oceny, to chyba wszyscy się nie mylą.


A znasz to: "jedzmy gówno - miliony much nie mogą się mylić" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 01:38, Sashh napisał:

> IGN-10/10
> Gamespot-10/10
> GameTrailers-9.3
> I co najważniejsze średnia ocen graczy też wynosi ok. 9.5(zleży od serwisu)

Dnia 11.08.2008 o 01:38, Sashh napisał:

A znasz to: "jedzmy gówno - miliony much nie mogą się mylić" ?


A znasz to: jedzmy muchy, miliony żab nie moga się mylić.
albo to: 180cm to mutant - miliony chińczyków nie mogą sie mylić.
a moze to: ruchajmy kwiatki - miliony pszczół ne mogą się mylić
stary co to za porównanie durne.
mucha to mucha to one z gównem robią to ich sprawa, porównujesz się CZŁOWIEKU do owada grzebiacego w kupie?

to ze gra jest wychwalana az w takim stopniu i obsypana nagrodami i 1/10 swiadczy w/g Ciebie ze Ty jedyny jestes najmadrzejszy bo zwietrzyles spisek ze Rockstar otumanił ludzi wciskając im ze ten crapowaty gta4 jest fajny i cały świat to debile bo uwierzyli o - O RANY - podoba im sie gta4?
eeeekkssstraaaaaaaaa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis tez mial swietna promocje itp itd a tak dobrze jak GTA sie nie sprzedal.
I tak dobrych ocen nie dostal.
Gta 4 jest naprawde fajne i dla mnie osobcie najlepsze z serii.
A co do tych co mowia ze gra dostala dobre noty bo Rockstar ja tak wypormowal -
oczywiscie w gre nie graliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 07:16, krak2610 napisał:

Crysis tez mial swietna promocje itp itd a tak dobrze jak GTA sie nie sprzedal.
I tak dobrych ocen nie dostal.

Crysis (w przeciwieństwie do GTA) miał być rewolucją wśród gier FPS. Jak wszyscy wiemy wyszła jeno rewelacja graficzna, co odzwierciedliły oceny. GTA znają wszyscy, bez względu na wiek. To, że gra jest hitem komercyjnym to oczywistość - to po prostu shooter TPP z dużą swobodą i wieloma możliwościami. Jak widać niewiele trzeba, aby zadowolić ludzi.

Dnia 11.08.2008 o 07:16, krak2610 napisał:

Gta 4 jest naprawde fajne i dla mnie osobcie najlepsze z serii.
A co do tych co mowia ze gra dostala dobre noty bo Rockstar ja tak wypormowal -
oczywiscie w gre nie graliscie?

Gdybyśmy w grę nie grali, to na cholerę wypowiadalibyśmy się w tym temacie? Przecież to logiczne. "Czwóreczkę" mam na moim Xboksie (którego razem z grą odsprzedał mi znajomy za śmieszne pieniądze). Od czasu do czasu sobie gierkę odpalam, ale tylko gdy chcę się zrelaksować (a to trwa mniej więcej 15-20 minut), bo ani to to nie wciąga, ani specjalnie ładne i efektowne... Dlatego też od grania na ''klocku'' wolę PeCeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 11:58, Metalhead86 napisał:

Od czasu do czasu sobie gierkę odpalam, ale tylko gdy chcę się
zrelaksować (a to trwa mniej więcej 15-20 minut), bo ani to to nie wciąga, ani specjalnie
ładne i efektowne...


to czemu nie relaksujesz sie przy innej grze i czemu powracasz do tej :]? i rozumiem ze ani razu nie grales w nia dłuzej niz te 15 minut tylko od samego poczatku tak dosiadasz sporadycznie ''dla relaksu'' .. jesli tak - to malo wiesz o grze i nie mozesz jej oceniac. jesli nie - to przeszedles ją i mimo w wiekszosci i mimo to wracasz do niej co jakis czas sie zrelaksowac - a to najlepsza rekomendacja dla gry jaka moze byc :]
do gniotow i malo wciagajacych gier nie siada sie zeby zmarnowac przy nich kolejne 15 minut :]

ja sie tak relaksuje przy puzzle quest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:29, LIZZU napisał:

to czemu nie relaksujesz sie przy innej grze i czemu powracasz do tej :]? i rozumiem
ze ani razu nie grales w nia dłuzej niz te 15 minut tylko od samego poczatku tak dosiadasz
sporadycznie ''dla relaksu'' .. jesli tak - to malo wiesz o grze i nie mozesz jej oceniac.

Ależ oczywiście, zdarzyło mi się parę zaliczyć parogodzinną sesję z Vice City. Była to jedyna gra z serii GTA, która miała klimat i wciągała. Dla relaksu odpalam sobie GTA IV, zasiadając w wygodnym fotelu i wyciągając pada. Ta część, pomimo tego, że jest rozbudowana (spory świat, niestety dość monotonne zadania), jest imho jedną z najgorszych odsłon.

Dnia 11.08.2008 o 16:29, LIZZU napisał:

jesli nie - to przeszedles ją i mimo w wiekszosci i mimo to wracasz do niej co jakis
czas sie zrelaksowac - a to najlepsza rekomendacja dla gry jaka moze byc :]

Po zaliczeniu paru misji, gra zaczęła być nużąca, więc jej nie zaliczyłem. Ogólnie za shooter''ami na konsolach nie przepadam, może PeCetowa czwórka będzie lepsza.

Dnia 11.08.2008 o 16:29, LIZZU napisał:

do gniotow i malo wciagajacych gier nie siada sie zeby zmarnowac przy nich kolejne 15
minut :]

Jak to nie? Jako, że siadam do gry na 15-20 minut raz na jakiś czas, tylko potwierdza fakt, iż jest mało wciągająca. Gram głównie po sieci, ze znajomymi bo dochodzenie do ''losowych'' gier to dla mnie bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:34, PDG Żołnierz napisał:


> kupie oryginał od razu, o ile bedzie wydany przez cd projekt :P ( wykorzysta się
sporo
> wirtualnych pieniędzy)
Zmartwię Cie - serię GTA wydaje w Polsce Cenega ;p.


cholercia, szkoda ze cenaga nie udostepnia swoich punktow jako zniżki na ich gry (a mam z 15 u nich zarejestrowanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 16:49, Metalhead86 napisał:

Jako, że siadam do gry na 15-20 minut raz na jakiś czas, tylko potwierdza
fakt, iż jest mało wciągająca.


nie :] do malo wciagajacej gry bys po prostu nie usiadł ;)
jak ja w cos gram, i okazuje sie ze np. po godzinie to kaszana jest i kompletnie mnie nie wciaga, to nei katuje sie potem dorywczo seriami po 15 minut tylko po prostu odstawiam gre na bok i zapominam o niej.
skoro do gry powracasz i akurat do tej zamiast do jakiejs innej to jakby nie bylo ewidentnie oznacza to ze przyciaga cie do siebie, bo w niewciagajace gry sie po prostu nie gra nie mowiac juz o wracaniu do nich :]

piszesz jedno, ale to co robisz swiadczy juz o zupelnie czym innym ;)

PS. swoją drogą shootery na konsoli to nieporozumienie imo. nie ma to jak precyzja myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:43, LIZZU napisał:

nie :] do malo wciagajacej gry bys po prostu nie usiadł ;)

Grałeś może w Painkiller''a? Gra ta jest świetna, ale tylko w odpowiednim dawkowaniu. I uwierz mi, że takich gier jest wiele, i są to przeważnie shooter''y.

Dnia 11.08.2008 o 17:43, LIZZU napisał:

jak ja w cos gram, i okazuje sie ze np. po godzinie to kaszana jest i kompletnie mnie
nie wciaga, to nei katuje sie potem dorywczo seriami po 15 minut tylko po prostu odstawiam
gre na bok i zapominam o niej.

Ja nie ''katuje'' GTA IV, a po prostu sporadycznie odpalam jej tryb multiplayer. W grze single byłoby to nie do pomyślenia.

Dnia 11.08.2008 o 17:43, LIZZU napisał:

skoro do gry powracasz i akurat do tej zamiast do jakiejs innej to jakby nie bylo ewidentnie
oznacza to ze przyciaga cie do siebie, bo w niewciagajace gry sie po prostu nie gra nie
mowiac juz o wracaniu do nich :]

Mylisz pojęcia. Nie każda gra musi wciągać, aby była dobra. Wszystko zależy od odpowiedniego dawkowania takowej, żeby od początku się nie zniechęcić.

Dnia 11.08.2008 o 17:43, LIZZU napisał:

piszesz jedno, ale to co robisz swiadczy juz o zupelnie czym innym ;)

Nie, reprezentuje tylko jedno stanowisko, nie zmieniam zdania co chwilę. GTA IV nie jest grą wciągającą ani klimatyczną, ale po prostu odpręża w bardzo szybkim tempie (jak mówiłem 15-20 minut). I to mi w zupełności wystarcza.

Dnia 11.08.2008 o 17:43, LIZZU napisał:

PS. swoją drogą shootery na konsoli to nieporozumienie imo. nie ma to jak precyzja myszy.

Prawidłowo ;). Gry FPS z kompletnie niezrozumiałych powodów są niezwykle popularne na konsolach. Nie ma to jak chwycić ''gryzonia'' i fragować... Muszę też zaznaczyć, że jest to ocena obiektywna, zważając na to, iż posiadam PeCeta i konsolę nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować