Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Wiem ze tu ktoś zaraz na mnie z krzykiem wyleci, ale nie wiem za co ta gra dostawała te 10. Większość recek to były ohy i ahy recenzentów, ale za co ta gra dostawała takie wysokie noty to się nie dowiedziałem, wiem ze ma fajny klimat i że jest fajny bohater, ok ale 10/10 to ja bym chętnie się dowiedział co w niej takiego, po pierwsze jest mniej pierdół niż w SA i to już mnie zniechęca, po drugie masz tylko jedną Mansion, fajnie realistycznie ale kto powiedział że gta jest realistyczne, po trzecie Liberty city, niewiem jak bardzo zmieniło się to miasto w porównaniu do poprzedniczki (III) ale wiem, że w tym miescie nie mogłem się donaleźć. Na gameplayach widziałem ze jest fajny model jazdy i silnik gry, ale czy to zasługuje na 10 todowiem się dopiero jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 08:40, VooDooofour napisał:

Wiem ze tu ktoś zaraz na mnie z krzykiem wyleci, ale nie wiem za co ta gra dostawała
te 10. Większość recek to były ohy i ahy recenzentów


To nic nowego, krytycyzm, profesjonalizm i wytykanie wad u dziennikarzy zajmujacych sie grami to rzeczy, ktore juz dawno wymarly. Szkoda, ze trzeba czekac na sprawozdania normalnych graczy, zeby uslyszec cos konkretnego.
Na kazde jedno "ta gra jest wspaniala, trzeba w nia zagrac" i takie tam slyszalem 2x wiecej opinii, ze GTA IV wyglada bardziej jak dodatek, a nie nowa czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 09:50, SoundWave napisał:

> Wiem ze tu ktoś zaraz na mnie z krzykiem wyleci, ale nie wiem za co ta gra dostawała

> te 10. Większość recek to były ohy i ahy recenzentów

To nic nowego, krytycyzm, profesjonalizm i wytykanie wad u dziennikarzy zajmujacych sie
grami to rzeczy, ktore juz dawno wymarly. Szkoda, ze trzeba czekac na sprawozdania normalnych
graczy, zeby uslyszec cos konkretnego.
Na kazde jedno "ta gra jest wspaniala, trzeba w nia zagrac" i takie tam slyszalem 2x
wiecej opinii, ze GTA IV wyglada bardziej jak dodatek, a nie nowa czesc.

Czytałem reckę GTA4 w CDA i to nie będzie dodatek, Fabuła może potoczyć się na różne sposoby czego wcześniej nie było. A dla mnie to już jest bardzo duża zmiana. To będzie najlepsza GTA na PC i chyba najlepsza gra na świecie. Nie ma osoby, której nie podoba się GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 11:06, Dominik000 napisał:

Czytałem reckę GTA4 w CDA i to nie będzie dodatek, Fabuła może potoczyć się na różne
sposoby czego wcześniej nie było. A dla mnie to już jest bardzo duża zmiana. To będzie
najlepsza GTA na PC i chyba najlepsza gra na świecie.

A ja czytalem opinie wielu ludzi i bedzie to dodatek.
Chyba nie dostalem memo, od kiedy CDA stalo sie pismem prawd objawionych?

Dnia 12.08.2008 o 11:06, Dominik000 napisał:

Nie ma osoby, której nie podoba się GTA.

Widze, ze na darmo sie produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 12:27, SoundWave napisał:


> Czytałem reckę GTA4 w CDA i to nie będzie dodatek, Fabuła może potoczyć się na różne

> sposoby czego wcześniej nie było. A dla mnie to już jest bardzo duża zmiana. To
będzie
> najlepsza GTA na PC i chyba najlepsza gra na świecie.
A ja czytalem opinie wielu ludzi i bedzie to dodatek.
Chyba nie dostalem memo, od kiedy CDA stalo sie pismem prawd objawionych?
> Nie ma osoby, której nie podoba się GTA.
Widze, ze na darmo sie produkuje.

Dobra, nawet jak będie to dodatek to i tak się cieszę. Bo wykonanie nowych misji i tak mi sprawi frajdę. A CDA Przecież w recenzjach nie będzie kłamać przecież, więc to co jest w recce to jest i w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 12:44, Dominik000 napisał:

Dobra, nawet jak będie to dodatek to i tak się cieszę. Bo wykonanie nowych misji i tak
mi sprawi frajdę. A CDA Przecież w recenzjach nie będzie kłamać przecież, więc to co
jest w recce to jest i w grze.

Co nie zawsze działa w drugą stronę. Nie zawsze to co jest w grze, znajdzie się w recce (i to są często istotne sprawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logiczne rozumowanie, ty widzisz, a nie grzmisz! Gdzies, kiedys, w pewnym momencie i miejscu we Wszechswiecie opinie recenzentow CDA staly sie wazniejsze i "bardziej prawdziwe" od opinii zwyklych graczy, ktorzy grajac w jakas gre wyrobili sobie o niej opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki dwurdzeniowy procek? Jakie wysokie wymagania o czym wy mówicie? Bez przesadyzmu, grafika to nie cudo, żadne extra klochy nie będą wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie raczej potrzebny procek dwurdzeniowy, bo choć grafika może nie powala to świat gry jest otwarty i b. duży, co wiąże się z dużymi obliczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest otwarty ale wydaje mi się że obiekty sa generowane tylko wokół, w pewnej odległości od Nico. Tak jak to było robione w poprzednich czesciach gta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no :-) całkiem fajnie na pewno zainteresuję się tą pozycją. Choć nie jestem nie wiadomo jak wielkim zwolennikiem serii GTA3D to w każdą część miałem przyjemność zagrać i tak samo będzie w tym przypadku. Pozostało tylko oczekiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować