Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Diablo III i osiągnięciach słów kilka

29 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 14:47, Arlathan napisał:

"Achievementy", "acziwmentach", "Zamieć"..
Po co na siłe to upodabniać do polskiego?


Bo w końcu w Polsce jesteśmy i mamy swój polski język :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jakoś specjalnie nie przepadam za achievementami jak się kilka zrobi przez przypadek to będzie dobrze ale ja napewno nie będę ich robił specjalnie aby mieć wszystkie zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego system osiągnięć wzbudza takie emocje. Jest dla tych, którzy go chcą, i którym na nim zależy. Jeśli komuś nie podoba sie, niech go oleje i tyle.

Mi na nim zależy jak na zeszłorocznym śniegu, więc go po prostu zignoruje. Sama gra wcale przez to nie straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się pomysł achievmentów w WoW podoba, mam tylko nadzieję, że nie stanie się tym czym jest to w GW - tzn hardcore''owym, mało przyjemnym grindem, który w dodatku będzie dawać jakieś korzyści do gry... Oby była to jedynie ciekawostka i nie dawała jakichś solidniejszych korzyści z tego, bo wtedy WoW za bardzo odejdzie w stronę hardcore i wiecznego grindu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze ignoruję wszelkiego rodzaju achievementy, nawet te w WotLK zignoruję, bo moim celem w tej grze jest eksploracja contentu i zabijanie bossów, a przy okazji zdobywanie loota, aby możliwe było chodzenie na dalszych. Dla mnie równie dobrze ich mogłoby nie być, nie podoba mi się to, że maja być w Diablo 3. Brakuje jeszcze, aby w SC2 je jeszcze dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Achievmenty w przypadku Xboxa 360 są bardzo popularne, wielu ludzi zdobywa je za wszelką cenę.

Wstawienie ich do World of Warcraft to według mnie nie głupi pomysł. Owszem, niech tylko nie przesadzą z ich ilością - w końcu jest to MMO, ale jak będzie ich kilkanaście - kilkadziesiąt, to czemu nie. Na pewno dla graczy będzie to więcej rzeczy do zrobienia, a i przy okazji pozwiedzają sobie świat gry ;-) Sam czekam na więcej Trophies (odpowiednik achievmentów na PS3) w grach na platformie PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:00, DemoBytom napisał:

Aha.. a daje to cokolwiek? czy tylko dodatkowy wpisik w jakimś dzienniczku? o_O''
Słyszałem o tym sporo ale nigdy nie wiedziałem po co i dlaczego takie badziewie XD

Zależy... w Episode 2 to tylko wpis, jakby pochwała dla Ciebie, że zrobiłeś coś "specjalnego" (są 2 achievementy na tyle trudne, że jeden ma 1,5% graczy, drugi mniej niż 1%). Zaś w Team Fortress 2 za określona ilość dostajesz nowe bronie (przy czym nie trzeba robić wszystkich). O ile wiem, to w systemie X-Boxowym duża część gier ma taki system i tam za robienie ich dostajesz punkty do wymiany na jakieś mini-gry czy jakieś inne bonusy... tak przynajmniej słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy blizz kiedykolwiek Was zawiódł? Więc skończcie całą tą polemikę i poczekajcie na efekt końcowy, bo kto jak kto, ale na pewno nie Blizzard psuje swoją grę poprzez dodawanie jakichś "niepotrzebnych rzeczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować