Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Nikt nie zmusza do zakupu. Ludzie! CDP przedstawił dodatkową alternatywę. A jeszcze

Dnia 13.08.2008 o 13:25, macned napisał:

narzekają...


spokojnie :) i nie kupie... rozumiem ze rozumujesz w stylu "kupię zobacze (ten plus) nowy sposob ruszania sie Geralta przy mowieniu normalnie plus ogromny... az po oczach bije to w ich interesie lezy zeby nam to wcisnac. ale spoko rozumiem ciebie ze kupisz rozumiem ludzi ktorzy nie kupia a ja poprostu napisalem to co myslalem a ze ktos znaczy ty sie do tego do***ł wiedziałem odrazu jak zobaczylem odpowiedz w watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że CDP udostępni wszystko oddzielnie...

Firma CD Projekt poinformowała dziś, że wszystkie elementy wchodzące w skład pakietu Wiedźmin Update będą dostępne do pobrania w oddzielnych paczkach, tak by każdy posiadacz Wiedźmina mógł ściągnąć jedynie te elementy, które go interesują. Będą to:

1. uaktualnienie do gry wraz z edytorem D’jinni oraz z dwoma przygodami „Cena neutralności”, „Efekt uboczny” (obie z pełnym dubbingiem) o łącznej wadze łatki ok. 2GB;
2. dodatkowe wersje językowe (600MB/język);
3. zawartość płyt muzycznych w formie mp3 (150MB/płyta);
4. pliki video z płyty DVD „making of” (1,5 GB/język).

Pełny oficjalny skład pakietu Wiedźmin Update to:

1. płyta PC DVD z patchem do gry Wiedźmin,
2. płyta DVD z materiałami filmowymi, łącznie 180 minut, w tym około 30 minut nowego materiału, całość zremasterowana, o podwyższonej jakości.
3. płyta DVD z materiałami dodatkowymi, Edytor D’jinni v. 1.0 oraz dwie przygody „Cena neutralności”, „Efekt uboczny” (obie z pełnym dubbingiem),
4. płyta CD z muzyką inspirowaną grą, 15 ścieżek o łącznym czasie 59 minut
5. nowy poradnik do gry, 112 stron
6. 2 wiedźmińskie naklejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2gb brzmi rozsądniej, teraz to moge ściągać. Swoją drogą nieźle to nieźle musieli to skonwertować, bo nawet z tych plików czyli

* Uaktualnienie do gry wraz z edytorem D''jinni w wersji 1.0 i dwoma przygodami („Cena neutralności” oraz „Efekt uboczny”, obie zdubbingowane) – 2 GB;
* Dodatkowe wersje językowe gry – po 600 MB każda;
* Zawartość płyt z muzyką – po 150 MB każda;
* Filmy z płyty DVD „making of” – każda z wersji językowych po 1,5 GB.
Nie wychodzi 9gb, no chyba że jest więcej wersji językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 16:18, nekromanta7 napisał:

spokojnie :) i nie kupie... rozumiem ze rozumujesz w stylu "kupię zobacze (ten plus)
nowy sposob ruszania sie Geralta przy mowieniu normalnie plus ogromny... az po oczach
bije to w ich interesie lezy zeby nam to wcisnac. ale spoko rozumiem ciebie ze kupisz
rozumiem ludzi ktorzy nie kupia a ja poprostu napisalem to co myslalem a ze ktos znaczy
ty sie do tego do***ł wiedziałem odrazu jak zobaczylem odpowiedz w watku :)


Przyczepiłem się przede wszystkim fragmentu "co kupili wiedzmina to powinni dostac za free a nie 20 PLN- ów". Z prostej przyczyny - twoja prośba jest niestety niepoważna. O ile Geralt może sobie żyć w fantastycznym świecie to my mamy własne realia. :D CDProjekt to nie organizacja charytatywna. Taka jest brutalna rzeczywistość. Stworzenie rozszerzenia z pewnością ich sporo kosztowało (programiści,graficy, aktorzy - oni wszyscy muszą jeść i pić ;) ).
Możliwe, ze zareagowałem trochę zbyt gwałtownie, ale to z powodu ciągłych narzekań w tym wątku.Spora grupa osób ma nieuzasadnione pretencję do CDP. Popatrzcie jednak na innych producentów - który z nich tak dba o graczy, wprowadza nowe udoskonalenia (nie mówię tu tylko o patchach poprawiających błędy, co jest standardem), ciekawe atrakcje (np. Versus), wydaje płyty z muzyką, gre na komórki itp. Krytyka z pewnością jest ważna, ale nieuzasadniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że najbardziej cieszy mnie dubbing w nowych przygodach. Dotychczas nie instalowałem modów m.in. z tego powodu. Teraz będzie okazja do kolejnego przejścia gry i zaliczenia wspomnianych dodatków.

A tak nieco na marginesie:
W nowym Clicku ( http://click.pl/zajawka.php) pojawi się "reportaż o kulisach powstawania kolejnych gier z cyklu Wiedźmin". Widać, że CDPRed ma pełne ręce roboty. Teraz remake, potem sequel :) Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:12, macned napisał:

Przyczepiłem się przede wszystkim fragmentu "co kupili wiedzmina to powinni dostac za
free a nie 20 PLN- ów". Z prostej przyczyny - twoja prośba jest niestety niepoważna.
O ile Geralt może sobie żyć w fantastycznym świecie to my mamy własne realia. :D CDProjekt
to nie organizacja charytatywna. Taka jest brutalna rzeczywistość. Stworzenie rozszerzenia
z pewnością ich sporo kosztowało (programiści,graficy, aktorzy - oni wszyscy muszą jeść
i pić ;) ).
Możliwe, ze zareagowałem trochę zbyt gwałtownie, ale to z powodu ciągłych narzekań w
tym wątku.Spora grupa osób ma nieuzasadnione pretencję do CDP. Popatrzcie jednak na innych
producentów - który z nich tak dba o graczy, wprowadza nowe udoskonalenia (nie mówię
tu tylko o patchach poprawiających błędy, co jest standardem), ciekawe atrakcje (np.
Versus), wydaje płyty z muzyką, gre na komórki itp. Krytyka z pewnością jest ważna, ale
nieuzasadniona...


Tylko jest jedna rzecz...
modle sie o to ze CD "projekt" (:P) nie myslal przy wydaniu pierwszego wiedzmina tak "a pelno baboli ale c*** sprzedamy to a pozniej damy latke eee... a tam damy sprzedamy ja!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w Wiedźmina i nawet mi się spodobał , ale niestety nie zachwycił. Edycja Rozszerzona Wiedźmina wizualnie też mi się podoba , ale jednak cena 90 złotych nie zachęca mnie do zakupu. Ale być może skuszę się za rok , mam tylko nadzieję że wtedy uda mi się zdobyć podstawową wersję Wiedźmina wraz z Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować