Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Ulubiona rasa i profesja w Morrowind i dlaczego.

91 postów w tym temacie

Ja, Mroczny Elf-Mag Zbrojny, to jest wg mnie najlepsze połączenie, mogą nim grać Ci co lubią machać mieczem i szastać czarami przy tym nie podejmując wyboru nad magiem lub wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko jedną profesją i nie zamierzam jej zmienić bo tak już się przyzwyczaiłem. Czyli zapewne mroczny elf wojownik lub skrytobójca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Elf-Mag Bitewny-Znak zodiaku: Dama.
A dlaczego? Bo to najbardziej uniwersalna a później śmiercionośna postać w grze.
Jeśli ma się zamiar przejść Morrowinda tylko raz najlepiej stworzyć sobie właśnie taką postać, wtedy się wykorzysta najszerszy potencjał gry.
Jeśli ma się zamiar zagrać kilka razy to można sobie tworzyć postacie specjalistyczne.
Np: czysty wojownik który praktycznie nie używa czarów albo mag który nie chodzi w ciężkich zbrojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rasa-redgar
znak-kon
profesja-wojownik
miasto-balmora
gildie-gildia wojownikow,gildia magow,ostrza
lewel-16
zbroja-eonowa tarcza,ebonowy kirys,ebonowe buty,ebonowe karwasze i naramierniki,daedryczne nagolenniki,chelm mrocznej magii


pozdrawiam};-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona rasa to mroczny elf ,gdyż najlepiej mi się nim grało i sprawdza się super
jako mag i złodzej na dodatek 50 % obywateli tamriel to mroczne elfy dlatego więcej osób będzie
do ciebie przyjaźnie nastawionych co będzie miało dobry wpływ na to jeśli będziesz handlować się z
mrocznymi elfami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was zaskoczę: Argorianin, znak dama, paladyn (własna klasa). Gildie zaś to: Złodzieje, mroczne bractwo (siedziba ukryta w vivek), magowie, ostrza, Redoranie (za to, że można zbudować własną siedzibę). Aha jeszcze gildia cesarskich- rycerz czerwonego smoka (najwyższa ranga, podobnie jak w innych gilidaich wszędzie najwyższa). Poziom 54, miecz Chimardluim (czy jakoś tak) 70,60,10. Zbroja- kirys bogów (kp245) reszta rzeczy deadrycznych, ale Bez butów bo argorianie ich mieć nie mogą. ;) Tak to posiadałem jeszcze full rzeczy ale nie pamiętam ich wszystkich. I jeszcze złoto- 70K septimów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ork- wojownik, bo można przejść morka w 7 minut ;P Osobiście grałem Bretonem, magiem bitewnym. Jest to chyba najbardziej uniwersalna klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:33, Yamamoto napisał:

Elf Wysokiego Rodu! Super klasa, bardzo fajnie mi się nią grało.

No nie wiem czy tak komfortowo się nią gra...
Elf Wysokiego Rodu jest strasznie podatny na magie i to we wszystkich rodzajach. Szczególnie na początku jest nader ciężko...
Ja natomiast proponuję taki profil dla naszego herosa (plus Znak Damy, którego na screenie nie widać) - od początku rozgrywki gra mi się bardzo przyjemnie :):

20070428150454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redgard-paladyn. Na starcie [o ile dobrze pamiętam] 65 do długiego ostrza. Skuteczne :D
Dunmerowie też oczywiście rulez. Znak - oczywiście Dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najfajniejszy jest Cesarski. Ma + do umiejętności handel i retoryka. To mi się wydaje najbardziej potrzebne (mogę walczyć na ulicy, a strażnicy sobie tylko chodzą, a handlem można zmienić ceny kupowanych towarów albo sprzedać za wyższą stawkę.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gram klasa stworzaną przez siebie - poszukiwaczem przygód. Dobieram mu umiejętności, które mi sie przydadzą i jest lux. A rasa - najczęciej mroczny elf. Bo krasnolódów niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:48, caramondl napisał:

Zawsze gram klasa stworzaną przez siebie - poszukiwaczem przygód. Dobieram mu umiejętności,
które mi sie przydadzą i jest lux. A rasa - najczęciej mroczny elf. Bo krasnolódów niestety
nie ma.


Ja również własną postacią(chociaż czasem zdarzy mi się używać jednej z dostępnych):
Ostatnio...
Dummer
Samuraj(^_^)
Oczywiście:
Krótkie Ostrza
Długie Ostrza
Włócznie
Celność
Średni Pancerz

Dobre, o ile lubicie grać konkretnym sprzętem(chodzi mi o "Waszikazi", gwiazdki, katany...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najfajniej gra się mrocznym elfem. Fajna rasa i najbardziej pasuje do głównego wątku gry. W końcu jako Nerevar masz chronić swój lud a we wszystkich obozach są to mroczne elfy. A klasa to Rycerz-Magii(moja własna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mrocznego elfa maga bitewnego o znaku wieza.Mrocznego elfa mam bo jest to postac uniwersalna,maga bitewnego bo sie kierowałem od początku na maga.Znak zodiaku wieza wybrałem bo ma czar otwieranie zamków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamietam juz zabardzo ale tez mialem Mrocznego Elfa-Maga bodajrze poniewaz wedlug mnie najlepiej sie nim poslugiwało zarówno w magi jak i w Mieczu jakos tak oczywiscie glowy nie dam odciac bo nie pamietam dokladnie ale jakos tak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować