Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Ulubiona rasa i profesja w Morrowind i dlaczego.

91 postów w tym temacie

Ja osobiście gram orkiem barbarzyńcą ;] a to dlatego bo chce przejść morrka w końcu ! :P wcześniej grałem Kathifem ( czy jakoś tak się to pisało ) no kotem :D jako skrytobójca i złodziej . Według mnie trudna klasa bo słaby jestznak cień, a przy orku to wojownik położyłem raczej nacisk na siłę ... i jestem narazie z tego zadowolony ;].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest juz temat o Morrowindzie.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&u=8876
Tam mozecie sobie pisac jakimi lubicie klasami i rasami grac a nie zakladac nowe tematy i robic smietnik na forum. Jak tak dalej pojdzie to za nie dlugo powstana tematy typu "ktora zbroja jest twoja ulubiona" czy "na piechote czy lazikiem - przemyslenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:00, Gul4sH napisał:

Mam pytanie, czy tego tematu nie powinno się zamknąć?



poczekaj juz zamykam...

ja gram nim i cenie rycerza redgarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw grałem Nordem wojownikiem. Miecz w łape, dobra zbroja i jazda. Prosta i skuteczna postać :) Teraz bawie się Dunmerem skrytobójcą. Postać o wiele ciekawsza i zbija się większy hajs na początku gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 08:49, nekromanta7 napisał:

poczekaj juz zamykam...

Żart pierwsza klasa ;/ - temat o morrowindzie już istnieje, a mało kto chce wiedzieć kim kto gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:46, Gul4sH napisał:

> poczekaj juz zamykam...
Żart pierwsza klasa ;/ - temat o morrowindzie już istnieje, a mało kto chce wiedzieć kim kto
gra.




no ale pomysl jakby chcieli zamknac to juz by to zrobili dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam PPEEŁŁNNOO dodatkowych postaci np. upadły anioł(LATA!!!) tytan, gigant itp. itd a lubię grać
Nordem, łucznikiem wybuchowa mieszanka :D a znak zodiaku wojownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to Leśny Elf, Złodziej - ale na wyższych poziomach zrobił się z niego wieloklasowiec :)
Teraz to Dunmer, klasa własna - tzn. trochę magii, trochę miecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najprzyjemniej (najłatwiej ?) grało mi się Redgardem, własną klasą walczącą w ciężkiej zbroi i dwuręcznym ostrzem w postawce, a później

SPOILER
tym mieczem od Almexii (czy jak jej tam było), oraz tyn który zostawia gdy skopiemy jej święty zadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz: Leśny Elf, własnoklanowiec (coś a`la battlemag w Oblivionie) doszedł do 49 lvl. (byłem mistrzem wszystkich gildii)
Drugi raz: Nord (kobieta czyli chyba Nordka?) własnoklanowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem redgardem i klasa stworzoną przez siebie . Nie pamiętam dokladnie jakie miałem umiejetnosci ale pamietam tylko ze to byla mieszanka wszystkiego i mialem miedzy innymi pare magii ,alchemie , długie ostrza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować