Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złoty medalista olimpijski trenował na... Wii

25 postów w tym temacie

pepsi

Mario and Sonic at the Olympic Games receptą na złoty medal Igrzysk Olimpijskich? Złoty medalista na 100m stylem klasycznym Kosuke Kitajima powiedział, że przed Igrzyskami grał w produkcję Segi na Wii, co okazało się znakomitym treningiem mentalnym przed najważniejszą imprezą sportową tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Złoty medalista olimpijski trenował na... Wii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie on grał dla zabawy, w tą grę bo lubi pływać. Tak jak ja gram w TH American wasteland. Ludzie grają w to czym się interesują. Wątpię aby machanie rękami na stojąco pomogło mu w prawdziwym pływaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 15:01, Dominik000 napisał:

Pewnie on grał dla zabawy, w tą grę bo lubi pływać. Tak jak ja gram w TH American wasteland.
Ludzie grają w to czym się interesują. Wątpię aby machanie rękami na stojąco pomogło
mu w prawdziwym pływaniu.


Ehe, ale chociaż chloru nie ma :) weźcie takie Wii, tera każdy kto coś wygra w Wii na jakiś igrzyskach zacznie wierzyć w siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niechce mi się wierzyć żeby na Wii, mógł się przygotować psychicznie na olimpiade w Pekinie ( chyba że chciał się przygotować na to że chce spotkac jakiegos dziwaka podobnego do jeża xD )

Reklama i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 15:01, Dominik000 napisał:

Pewnie on grał dla zabawy, w tą grę bo lubi pływać. Tak jak ja gram w TH American wasteland.
Ludzie grają w to czym się interesują. Wątpię aby machanie rękami na stojąco pomogło
mu w prawdziwym pływaniu.


Trening mentalny, czyli po prostu ów zawodnik wypracował sobie spokój ducha i stojąc już przed prawdziwym basenem olimpijskim był po prostu bardziej opanowany i stres nie grał już aż tak dużej roli.

Oczywiście możliwym jest też to, iż zapłacili mu za "wyjawienie" takowej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sposób treningu ,] Może rzeczywiscie Polscy sportowcy powinni sie bardziej wyluzowac i w przerwach pograc sobie w jakies gierki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha...to byłby dobry interes dla Polskiego Związku Lekkoatletycznego i Ministerstwa Sportu xD. Wtedy może byłby realne te 16 medali co zapowiadali xP.
Choć...coś czuje ,że ten koleś ,który wypowiadał się o Wii dostał niezłą zaliczkę xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak akurat granie na Wii mu coś pomogło ;), wierzycie w duchy?
to ciekawe czy jak kumple z mojej klasy pograliby w Dr Kawashima Brain Training na Wii to czy stali by sie madrzejsi ;)
takie głupoty to tylko dla idiotów ale i tak takich nie brakuje, wzieli po prostu ludzie z nintendo najlepszego żółtka z olimpiady, sypneli kasą i kazali gadać takie pierdoły
równie dobrze za kase mógłbym powiedzieć w jakimś opustoszałym wsiowym sklepie, że nowak bombe podłożył, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I od razu narzekania, że niby dostał za to pieniądze...

Ja tam sądzę, że wcale za taką wypowiedź nie dostał pieniędzy. Granie w gry to normalność w dzisiejszych czasach, a tym bardziej w takim kraju, jakim są Chiny. Sam w sumie nie dziwię się, że gra on na Wii - lubi aktywność ruchową, spędza dużo czasu na pływalni, a żeby pograć w takiego Mario and Sonic at the Olympics Games też trzeba się trochę "naruszać" przed ekranem telewizora ;-)

Ciekaw jestem, kiedy wreszcie jakiś Polak zdobędzie złoty medal - oby wcześniej, niż tego się spodziewamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować