Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EK Czystego Nieba jeszcze bogatsza!

40 postów w tym temacie

Kolejny dodatek czyni nie tylko tą edycję bogatszą ale i mnie osobiście coraz bardziej zadowolonego z togo iż zamówiłem tą wersje gry za przyzwoitą cenę i jeśli terminy się nie obsuną to będzie wtedy bardzo bardzo fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zapach benzynowej zapalniczki o poranku przy dźwiękach muzyki ze Stalkera. Mniam.

"Fire at will, commander!"

PS. Czekam na malkontentów - do boju!!!oneone!eleven!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już żaden dodatek nie przekona do Edycji Kolekcjonerskiej Czystego Nieba. Zamawiam zwykłą premierówkę i to co w niej jest w zupełności mi wystarczy (jeśli dobrze pamiętam jest tam oprócz gry chyba mapa Czarnobyla i coś jeszcze). Nie będę marnotrawić pieniędzy na rzeczy z EK, które mi się nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, i teraz EK Czystego nieba wygląda na made by CDP. :) Do tego zapalniczka dla osób, któe zamówiły grę w sklepie gram.pl... Mniam, dobrze, że zamówiłem, gdy kolekcjonerka się ukazała. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale badziewie.-.- Poinformowali o tym że będzie dodana zapalniczka wtedy kiedy nakład już został wyczerpany. Jak już coś takiego zrobili to mogli by dodać jeszcze ze 100egzemplarzy do kupna u nich.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 16:51, Vernio napisał:

Ale badziewie.-.- Poinformowali o tym że będzie dodana zapalniczka wtedy kiedy nakład
już został wyczerpany. Jak już coś takiego zrobili to mogli by dodać jeszcze ze 100egzemplarzy
do kupna u nich.:/

jeszcze będą z niepotwierdzonych zamówień :P (zresztą nawet dzisiaj przynajmniej 1 sztuka czekała na chętnego :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja się dopiszę, że wkońcu jestem zadowolony :)
Sundtrack niby nic wielkiego, ale jednak cieszy. Ulga wielka że nie dodali żadnych chusteczek do nosa, czy innych naszywek. Teraz czekam na możliwość potwierdzenia zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować