Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin jednym z głównych autorów zysku Atari

48 postów w tym temacie

OMG... Najpierw Atari wywaliło w błoto kilka ładnych milionów dolarów na badziewnego Driv3ra , a później bezsensownie wpadło w panikę przed możliwością zbankrutowania , a teraz nagle cieszą się z zarobionych kilku milionów dolców... Wiedźminowi życzę jak najlepiej i ciesze się że ta gra tak dobrze się sprzedaje , ale Atari za tak bezsensowne i wręcz kretyńskie zachowania , zasługuje tylko na pełne bankructwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam co niektóre komentarze, to na mojej twarzy pojawia się uśmiech politowania. 3,5 mln zysku to mało? To porównajcie to do 11,9 mln straty w rok wcześniej w analogicznym okresie. Zawsze mnie osłabia, gdy ktoś wypowiada się o ekonomii nie znając pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...Tu 75% ludzi nie ma nawet 16 lat...Więc Ty chcesz od nich choć trochę wiedzy o Ekonomii? Przestań, proszę. W sumie to powinni znać podstawy, ale wiesz jak to teraz jest z polską młodzieżą.

Co do newsa, to Wiedźminowi ładnie poszło. Taki zysk. Mogę być z siebie dumny, że leży u mnie na półce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom wiedzy młodzieży jak zwykle na "haj lewlu". Uczyć się, siary nie robić ;p

Wielkie brawa dla Wiedźmina, Panie i Panowie, owacja na stojąco. Oto przykład wspaniałej polskiej myśli i twórczości. Życzę CDP RED więcej takich sukcesów. Keep up the good work!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wiedzmina mam. I mi sie podoba. Choc ostatnio przynac musze, ze ostatnio przestalem grac. Po prostu przeczekam ten miesiac na Edycje Rozszerzona, zobacze wiec w praniu jak te wszystkie poprawki wygladaja. A fabula jest swietna. A Atari gratuluje zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie grałem i raczej grać nie zamierzam (nie ten target dla mnie) to cieszę się z sukcesu rodzimej produkcji. Gratulacje dla CDP RED!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 09:37, Wachu 1 napisał:

Poziom wiedzy młodzieży jak zwykle na "haj lewlu". Uczyć się, siary nie robić ;p


Mowa była tu o młodszych, niż 16 latki. Więc nawet, gdyby się uczyli, to by to w praktyce nic nie dało z czysto logicznego powodu - wiedza o ekonomi w szkołach [uczyć się, uczyć? :P] MOŻE zaczynać się dopiero od 16/17 roku życia, wraz z wyjściem z gimnazjum i to nie w każdej szkole. Np. w liceach zwykle nie ma lekcji z ekonomi, a jak są to jakieś dosłownie pierdółki na wos''ie bodajże. Jak już tak delikatnie odbiegłem od tematu to zaznaczę również, że np. w takiej Holandii ekonomia to podstawa, o której dzieci uczą się w szkołach od 12 roku życia [jeżeli dobrze pamiętam].
---
Co do tematu - prawdę mówiąc Atari cały czas ciągnęło konsekwencje swoich czynów, bezmyślnych wydatków. Cieszę się, że w końcu im się sytuacja układa, jednakże zdenerwował mnie wpływ Atari na NWN2 [szybko, szybko bo kasy potrzeba!]. Trzeba być jednak zadowolonym z tego, że Wiedźmin przyczynił się do większego zarobku - każdy taki nawet najmniejszy szczegół zmienia [na pozytywne] patrzenie na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować