Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: GTA IV na PC - pierwsze szczegóły

96 postów w tym temacie

Jakoś nie widzę żeby ta grafa się różniła od tej którą oglądam na konsoli. Nie, nie jestem fanboyem, po prostu NIE WIDZĘ różnicy:) No może oprócz odległości rysowania. Na kompie będzie lepsza, ale to nie polepszenie grafy, tylko zasięgu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra na konsoli to KONIECZNIE wyłączcie auto-aim! Nie będzie głupiego sterowania podczas gry i grywalność wzrasta diametralnie (szczególnie w GTA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:52, szypek26 napisał:

mówiąc szczerze, dla mnie VC to najbardziej schrzaniona część GTA. za najbardziej klimatyczną
uważam III. ale rozumiem, że inni mają zgoła odmienne zdanie :P


Oczywiście :) Ja sobie właśnie od niedawna przypominam trójeczke... Też dobra gra, ale jak mówiłem - każdy woli inny klimat. Nawet miałem kiedyś koszulke (była dodawana do gry), ale gdzieś się zapodziała, cholera jedna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:53, Maciek2194 napisał:

Mnie najbardziej ciekawią jakie będą wymagania...pewnie nie z tej ziemi ;p ;/

Ech. Grałem w Gta na PS3 i wcale nie ma super grafiki. Jest przeciętna. Tak samo było z San Andreas "Ło matko tam są aż 3 miasta żaden komp tego nie uciągnie" "Będziecie potrzebować kompa za 5tyś zł pecetowcy żeby se w San Andreas pograć" Tak gadano jak San Andreas miało wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:56, Tomek1120 napisał:

> Mnie najbardziej ciekawią jakie będą wymagania...pewnie nie z tej ziemi ;p ;/
Ech. Grałem w Gta na PS3 i wcale nie ma super grafiki. Jest przeciętna. Tak samo było
z San Andreas "Ło matko tam są aż 3 miasta żaden komp tego nie uciągnie" "Będziecie potrzebować
kompa za 5tyś zł pecetowcy żeby se w San Andreas pograć" Tak gadano jak San Andreas miało
wyjść.

A jak naprawdę jest? Bo ja grałem tylko w gta3 ;3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 14:36, Maciek2194 napisał:

A jak naprawdę jest? Bo ja grałem tylko w gta3 ;3 ^^

Kompletna bzdura z SA ;)
chodzi na slabych kompach i sie nie tnie, tak samo bedzie z GTA IV panowie z R* potrafie dobrze zoptymalizować silnik gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze cos musza poprawic, wstyd by byl jakby po prostu przerzucili gre. A do tych ktorzy powiedza ze konsole takiej grafy nie pociagna - za pare lat wyjdzie GTA V na konsole i bedzie ladniejsze od GTA IV (tez na konsole).... Tak jak bylo z GTA3 i GTA:SA na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:41, Valium napisał:

No jasne ze cos musza poprawic, wstyd by byl jakby po prostu przerzucili gre. A do tych
ktorzy powiedza ze konsole takiej grafy nie pociagna - za pare lat wyjdzie GTA V na konsole
i bedzie ladniejsze od GTA IV (tez na konsole).... Tak jak bylo z GTA3 i GTA:SA na PS2.

GTA V będzie podobno na następną generację konsol. Teraz zamiast cyfry będzie jakiś podtytuł typu:Vice city czy San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te screenshoty pochodzą z wersji na PC to ja jakoś poprawionej grafiki nie widzę ;-)

Z tego co można wyczytać, to jedyną ciekawą opcją będzie możliwość nagrywania ostatnich 30 sekund z życia Niko Bellica. Pomysł moim zdaniem bardzo fajny, będę tego zazdrościł posiadaczom wersji na PC, bo filmów z Liberty City można zrobić naprawdę wiele, bo do pokazania jest masa rzeczy. Ahh, karambole na zjeździe z autostrady rządzą! Mi za bardzo multiplayer w GTA IV do gustu nie przypadł. Żeby naprawdę się dobrze bawić trzeba trafić na dobry zespół, fajnych i myślących ludzi - wtedy rozgrywka staje się dopiero przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawe co jeszcze będzie więcej w wersji PC niż na konsolach :) Tak to jest - pecetowcy trochę czekają, naczytają się bzdur, że gierka to exclusive dla konsol a i tak dostają gierkę z dodatkami jakimiś (Assassin''s Creed, Mass Effect...) :) Nagrywanie filmików to ciekawy pomysł, ale jakoś dziwnie pokazany ... ostatnie 30 sek ? Czyli najpierw coś się zrobi, potem włazi w opcje i klika, że film się chce obejrzeć ? :P Czemu tylko 30 sek ? I czy to nie będzie dodatkowo obciążać kompa? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:25, grzesiekggpl napisał:

niemoge sie doczekac.... odrazu chyba kupuje oryginal ;) ( o i ciekawe czy pojdzie u
mnie athlon 2x 4600 procek 2giga ram grafa 8800gt) pozdrawiam

i co chwalisz sie sprzetem przed kims innym co ma gorszy?
ja mam lepszy sprzed od twojego ale nie pisze:
czy mi pojdzie na 4 rdzeniowym procku z 8gb ramu i 2x GTS 8800 640mb yyy..? ciekawe czy mi pojdze...
Wyzej wymieniony config nie jest moim ale wkurzaja mnie tacy, nic do ciebie ale to jest troche "glupie i dziecinne" pisania tego typu wypowiedzi... beda wymagania to bedziesz wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:11, Outlander-pro napisał:

Hehe, ciekawe co jeszcze będzie więcej w wersji PC niż na konsolach :) Tak to jest -
pecetowcy trochę czekają, naczytają się bzdur, że gierka to exclusive dla konsol a i
tak dostają gierkę z dodatkami jakimiś (Assassin''s Creed, Mass Effect...) :) Nagrywanie
filmików to ciekawy pomysł, ale jakoś dziwnie pokazany ... ostatnie 30 sek ? Czyli najpierw
coś się zrobi, potem włazi w opcje i klika, że film się chce obejrzeć ? :P Czemu tylko
30 sek ? I czy to nie będzie dodatkowo obciążać kompa? :o

Bedzie poprawione strzelanie, inna kamera.
Nie ostatnie 30 sek. tylko wciskasz jakis przyciks i sie nagrywa do 30sek. ale dobrze ze te filmy mozna ze soba polaczyc wiec mozna robic pokazy co trwaja nawet pol godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak juz dostaniem GTA IV z tym calym rezyserem/nagrywaniem filmikow, to bedzie niesamowita mozliwosc popisu dla tworcow Machinimy - czyli filmow opartych o silniki growe.

Ciecie, giecie i tworzenie wlasnych filmow z GTA - potencjal niemal nieograniczony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobre zmiany w stosunku do wersji konsolowej , bardzo cieszą. :) O ile znacznie poprawiona szata graficzna to zwyczajny standard , bo przecież wiadomo nie od dziś że PC jest znacznie mocniejszy od konsoli , dlatego też w pełni zasługuje na ładniejszą grafikę. Ale już to 30 sekundowe nagrywanie tego co dzieje się na ekranie to jest strzał w dziesiątkę , właśnie czegoś takiego brakowało w poprzednich częściach GTA , już widzę te miliony filmików nagranych prze setki tysięcy graczy. :) A co do multi to jednak szkoda że nie ujawniono jeszcze żadnych konkretnych szczegółów , jednak wiadomo że na pewno będzie można grać na multi w większej niż 16 liczbie graczy , no i oczywiście przydał by się jakiś nowy tryb gry , mam nadzieję że właśnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować