Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: GTA IV na PC - pierwsze szczegóły

96 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 00:32, MichalixPL napisał:

Nawet mi nie mow, ja sobie nie dawalem rade z ta szkola latania, a sterowanie myszka
mialem wylaczone.
Przez tydzen sie meczylem az wkoncu stalem sie takim weteranem ze kolega musialem to
przechodzic ;>


Serio... ale wiesz prawdopodobnie powodem takiej łatwości w lataniu dla mnie to było, że w zamierzchłych czasach (czyli w okolicach roku 2000) zagrywałem się wszelakiej maści symulatory lotnicze, człowieku ile tam się trza było omęczyć żeby nauczyć się lądować :D (satysfakcja z wylądowania z całym podwoziem - bezcenna), i najwyraźniej coś z tych umiejętności mi do SA pozostało. Ale sam nie jestem (o co to nie!), przykładowo jeden z moich kolegów też z lataniem nie miał problemów (co prawda dopiero jak mu opcjach odhaczyłem tą opcję z sterowaniem myszką ^_^), a z symulatorami nie miał nigdy do czynienia... i mówił że w SA lata się przyjemnie i banalnie (ja zresztą sądzę to samo :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:15, jcraft napisał:

Serio... ale wiesz prawdopodobnie powodem takiej łatwości w lataniu dla mnie to było,
że w zamierzchłych czasach (czyli w okolicach roku 2000) zagrywałem się wszelakiej maści
symulatory lotnicze, człowieku ile tam się trza było omęczyć żeby nauczyć się lądować
:D (satysfakcja z wylądowania z całym podwoziem - bezcenna), i najwyraźniej coś z tych
umiejętności mi do SA pozostało. Ale sam nie jestem (o co to nie!), przykładowo jeden
z moich kolegów też z lataniem nie miał problemów (co prawda dopiero jak mu opcjach odhaczyłem
tą opcję z sterowaniem myszką ^_^), a z symulatorami nie miał nigdy do czynienia... i
mówił że w SA lata się przyjemnie i banalnie (ja zresztą sądzę to samo :P ).


Teraz tez sadze ze lata sie przyjemnie i banalnie ale co bylo przed to nie wspomne ;>
Wracajac do tematu, mam nadzieje ze GTA IV conajmniej przejde 3 razy a nawet i wiecej - po prostu licze na to ze wystarczy mi na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem GTA San Andreas 5 razy teraz gram 6 raz ^^, a szkołę latanie zaliczam na złoto, tylko ze spadochronem mam ciągle srebro dopiero za 7 razem mam słoto i wszystkie samoloty na lotnisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość :D. Dawajcie już te preordery!!!!111oeneoneoe

PS: Mam pytanie... dlaczego nikt nie postarał się o zamieszczenie tutaj pierwszych screenów z wersji na PC? ... Jeśli ktoś chciałby je zobaczyć to można to zrobić np na stronce CD-Action gdzie pokazane jest 10 skrinów z GTA IV NA PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra swietna jedyna jaka przeszedlem do konca, co prawda kupilem PS3 dla niej ale nie tak doslownie bo dla innych gier ktorych nie ma na PC tez... ;] ale ja mam SWOJE zdanie, komputer lepszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh co do tej szkoły latania to ja miałem włączone sterowanie myszą i przeszedłem O_O i zawsze latałem z włączonym sterowaniem mysza.. Co prawda męczyłem sie długo ale potem już nie umiałem bez włączonego sterowania latać..
A GTA kupie tak czy siak byle tylko kasa się znalazła^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 02:24, Shell7 napisał:

Heh co do tej szkoły latania to ja miałem włączone sterowanie myszą i przeszedłem O_O
i zawsze latałem z włączonym sterowaniem mysza.. Co prawda męczyłem sie długo ale potem
już nie umiałem bez włączonego sterowania latać..
A GTA kupie tak czy siak byle tylko kasa się znalazła^^

To jest w sumie kwestia przyzwyczajenia.

Screeny z wersji PC ---> http://www.shacknews.com/screenshots.x?gallery=10582&game_id=6071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 07:35, Modok napisał:

Konsolowcy dostaną tylko jakieś głupie dodatki.

A my PC dostaniemy o wiele lepszą wersję gry od tej na konsole.


O wiele lepszą na pewno nie, jedynie co mogą zmienić to poprawić nieznacznie grafikę i tryb multiplayer.
GTA IV już mi sie znudził, ale chętnie go odpalę na PC.
Pamiętaj że są tu konsolowcy jak i PCtowcy więc trochę luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawią szatę graficzną. Bardzo dobrze.

Ale widać że i tak ta grafika będzie widoczna tylko na kompach lepszego pokroju. Tak jak Star Wars The Force Unleashed. Twórcy tej gry nie mogli tej gry zoptymalizować gry tak aby chodziła na tych na na tych więc nie wydali jej na PC.

R* postawił na lepsze kompy więc kompy gorszego pokroju mogą mieć problemy z płynnością. Zobaczymy co z tego będzie.

Edit:

Modok - Żal mi się robi jak widzę twoje posty właśnie takiego typu fanboju PeCetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:05, Meykan napisał:

Ale widać że i tak ta grafika będzie widoczna tylko na kompach lepszego pokroju. Tak
jak Star Wars The Force Unleashed. Twórcy tej gry nie mogli tej gry zoptymalizować gry
tak aby chodziła na tych na na tych więc nie wydali jej na PC.


BUAHAHAHAHA... i ty się na to nabrałeś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 09:05, Meykan napisał:

R* postawił na lepsze kompy więc kompy gorszego pokroju mogą mieć problemy z płynnością.
Zobaczymy co z tego będzie.


Sorry, ale normalnie głupoty piszesz. GTA nigdy nie miało jakiś strasznie wielkiech wymagań. Posiadacze słabszych PC pewnie po obniżeniu paru opcji będą mogli cieszyć się dość dobrą płynnością.

@Jacobek92
Ta tylko niewiem czy sobie zagramy na super ustawieniach bo niemamy raczej takick komputerów zęby nam smiagała ta gierka na maxymalnych

Również widzę, że troszkę przesadzasz. GTA śmiga w koncu ciągle na tym samym silniku podrasowanym co prawada, ale wydaje mi się, że wymagania aż tak TAK bardzo nie skoczą, żeby nie pograć na maxa. Wydaje mi się, źe jesli ktoś grał w Crysis''a np na średnio-wysokich ustawieniach to spokojnie pociągnie GTA na max. W tej grze zawsze przydawała się większa ilość ramu na pokładzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak oddzielacie konsolowców od pecetowców. Gta 4 na swoim Xboxie przeszedłem już 2 razy i zagram też na pc, choćby na najniższych detalach ale zagram i co ? I żaden posiadacz konsoli nie powie mi, że nie zagram bez dodatków, a posiadacz pc, że bez lepszej grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:30, Ambr0ktn napisał:


> R* postawił na lepsze kompy więc kompy gorszego pokroju mogą mieć problemy z płynnością.

> Zobaczymy co z tego będzie.

Sorry, ale normalnie głupoty piszesz. GTA nigdy nie miało jakiś strasznie wielkiech wymagań.
Posiadacze słabszych PC pewnie po obniżeniu paru opcji będą mogli cieszyć się dość dobrą
płynnością.

No tylko zobacz na grafikę poprzednich części. Przecież nie zachwycała i dlatego nie miała dużych wymagań. A GTA IV to zupełne nowy sinik a niektórzy myślą że będzie miała trochę większa od GTA SA. No wybacz ale jeśli tak myślisz to twoja sprawa ja w to nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:05, Meykan napisał:

Tak jak Star Wars The Force Unleashed. Twórcy tej gry nie mogli tej gry zoptymalizować gry
tak aby chodziła na tych na na tych więc nie wydali jej na PC.


Taaaa... Dziwne tylko, że powstaje wersja na PS2. A tam raczej nie liczyłbym na jakieś fajerwerki graficzne. Tak więc odpowiedz sobie sam czy nie dało rady zoptymalizować gry nawet na potrzeby średniek klasy PC? Czy może po prostu ktoś był za leniwy?

>A GTA IV to zupełne nowy sinik a niektórzy myślą że będzie miała trochę większa od GTA SA.

Jest to ten sam silnik tyle, że odpowiednio ulepszony oczywiście... a co za tym idzie powinien być przynajmniej lepiej zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w GTA4 wcale nie należy do najwyższych lotów. Assassin''s Creed, Mass Effect, Gears of War, te gry spokojnie mają lepszą grafikę. Ale w tej grze jest za dużo obiektów do wyświetlenia na raz i po prostu nie dało rady zrobić super grafiki, bo żaden komp by tego nie uciągnął, ani konsola. Trochę mnie martwi fakt, że mają ulepszyć grafikę, bo przez to wymagania wzrosną i może być lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:41, mcnitrox napisał:

Grafika w GTA4 wcale nie należy do najwyższych lotów. Assassin''s Creed, Mass Effect,
Gears of War, te gry spokojnie mają lepszą grafikę. Ale w tej grze jest za dużo obiektów
do wyświetlenia na raz i po prostu nie dało rady zrobić super grafiki, bo żaden komp
by tego nie uciągnął, ani konsola. Trochę mnie martwi fakt, że mają ulepszyć grafikę,
bo przez to wymagania wzrosną i może być lipa.


Może się okazać, że to będą jakieś kosmetyczne zmiany tylko. Nie ma się co martwić na zapas. R* raczej wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować