Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magiczne wyniki czwartego CoD-a

37 postów w tym temacie

pepsi

Ponad 10 milionów unikalnych użytkowników zagrało przez sieć w Call of Duty 4 na Xboksie 360 i PS3 od premiery dzieła Infinity Ward - poinformował na swym blogu Robert Bowling. Przedstawiciel IW skierował słowa podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Przeczytaj cały tekst "Magiczne wyniki czwartego CoD-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodać do tego setki osób grający tylko w single (w tym mnie). I osoby które z piraciły grę (mam na szczescie oryginały na Pc i X360) bedzie jakiejs dodatkowe 2, 3 miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które zpiraciły tą grę, są darmozjadami, którzy niczym sobą nie reprezentują... więc ich się nie wlicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 14:42, J.a.k napisał:

To tak apropo tego jak mało ludzi czerpie przyjemność z gry w FPP na konsolach.


To ciekawe, bo ilekroć czytam o graniu w fpsy na konsolach, to jest to opisane w samych superlatywach z wyjątkami. Zdarza się nawet, że ludzie wolą grać w strzelaniny na padach, więc nie wiem, skąd Twoja teoria. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole grac na padzie :/. Bez sensu. O co wam chodzi z tymi padami i myszkami niech kazdy gra jak chce, na czym chce. Big War PC vs Konsole.

A tak na temat to.. eee... lubie CoD-a :/

PS nie poprawia mi bledow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD4 to głównie tryb multiplayer. Ten natomiast budzi mieszane uczucia... Choć uważany za obecnie najlepszy shooter online, nijak się ma chociażby do Unreal Tournament 3 czy Counter-Strike 1.6/Source. O ile singleplayer z filmowym klimatem był świetny, to żałośnie krótki - zaliczenie go zajęło mi zaledwie ~5 godzin. Wysoka sprzedaż tej gry to wynik marketingu - bo któż z nas nie zna Call of Duty?

@J.a.k
Ty jeszcze z fanbojostwa i ubóstwiania swego Xboksa nie wyrosłeś? Mnie naprawdę nie obchodzi, czy na konsolach FPS''y są gatunkiem popularnym, czy może nie. Dla mnie strzelanie tam nie sprawia takiej satysfakcji jak na PC. Poza tym popularność nie zawsze równoznaczna jest z jakością tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo cod 4 ma świetną fabułe ale ja jednak nie wspominam tej gry dobrze ale to nie z powodu jej. Gra jest swietna polecam. Krótla ale bardzom dobra jakosciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no wyniki sprzedaży pokazuje jak ta gra jest bardzo dobra, szacun dla IW. Miejmy nadzieje że następne CoD-y będą tak dobre jak czwórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:55, Metalhead86 napisał:

CoD4 to głównie tryb multiplayer. Ten natomiast budzi mieszane uczucia... Choć uważany
za obecnie najlepszy shooter online, nijak się ma chociażby do Unreal Tournament 3 czy
Counter-Strike 1.6/Source. O ile singleplayer z filmowym klimatem był świetny, to żałośnie
krótki - zaliczenie go zajęło mi zaledwie ~5 godzin. Wysoka sprzedaż tej gry to wynik
marketingu - bo któż z nas nie zna Call of Duty?

@J.a.k
Ty jeszcze z fanbojostwa i ubóstwiania swego Xboksa nie wyrosłeś? Mnie naprawdę nie obchodzi,
czy na konsolach FPS''y są gatunkiem popularnym, czy może nie. Dla mnie strzelanie tam
nie sprawia takiej satysfakcji jak na PC. Poza tym popularność nie zawsze równoznaczna
jest z jakością tytułu.


Twój post ocieka fanboyostwem!!! Więc czemu starasz się prawić morały!!!
Ja napisałem ciepłe słówko o konsolach, a ty starasz się je zgnoić i myślę, że z tego powodu moja wypowiedź jest o wiele bardziej na poziomie. Ja lubię konsole i nie mam nic do PC tak długo jak ktoś nie wmawia ich wyższości nad konsolami. Zwłaszcza, że ludzie którzy na nich grają uważają się za mądrzejszych niż "brudasy od konsol". Ty nienawidzisz konsol zupełnie bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:04, J.a.k napisał:

Twój post ocieka fanboyostwem!!! Więc czemu starasz się prawić morały!!!
Ja napisałem ciepłe słówko o konsolach, a ty starasz się je zgnoić i myślę, że z tego
powodu moja wypowiedź jest o wiele bardziej na poziomie. Ja lubię konsole i nie mam nic
do PC tak długo jak ktoś nie wmawia ich wyższości nad konsolami. Zwłaszcza, że ludzie
którzy na nich grają uważają się za mądrzejszych niż "brudasy od konsol". Ty nienawidzisz
konsol zupełnie bez powodu...


Powiedz mi GDZIE napisałem, że nienawidzę konsol? W ogóle jak można nienawidzić rzeczy martwej? Nienawidzić można człowieka, który sprawił ci przykrość, który jest dwulicowy, etc... Zastanów się na drugi raz zanim będziesz wypisywał podobne absurdy. To Twoje posty niestety ociekają fanbojostwem - pojawiasz się w temacie i robisz zamieszanie, bo oczywiście tylko Ty masz rację. Moja ocena jest jak najbardziej obiektywna - posiadam i Xboksa i PeCeta, a w planach jeszcze prawdziwa konsola nowej generacji, Wii. Czy fakt, iż lepiej bawię się grając na PC robi ze mnie fanboja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria COD zawsze była świetna. W czwartą odsłonę pykam namiętnie od jej premiery. Oczywiście 99% grania to multi. Od razu mogę powiedzieć, że właśnie czwarta odsłona COD''a nie znudzi mi się jeszcze przez dłuuuugiiii czas. Nawet jeśli jego piąta część będzie o wiele lepsza, a którą też będę zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:04, J.a.k napisał:

> CoD4 to głównie tryb multiplayer. Ten natomiast budzi mieszane uczucia... Choć uważany

> za obecnie najlepszy shooter online, nijak się ma chociażby do Unreal Tournament
3 czy
> Counter-Strike 1.6/Source. O ile singleplayer z filmowym klimatem był świetny, to
żałośnie
> krótki - zaliczenie go zajęło mi zaledwie ~5 godzin. Wysoka sprzedaż tej gry to
wynik
> marketingu - bo któż z nas nie zna Call of Duty?
>
> @J.a.k
> Ty jeszcze z fanbojostwa i ubóstwiania swego Xboksa nie wyrosłeś? Mnie naprawdę
nie obchodzi,
> czy na konsolach FPS''y są gatunkiem popularnym, czy może nie. Dla mnie strzelanie
tam
> nie sprawia takiej satysfakcji jak na PC. Poza tym popularność nie zawsze równoznaczna

> jest z jakością tytułu.

Twój post ocieka fanboyostwem!!! Więc czemu starasz się prawić morały!!!
Ja napisałem ciepłe słówko o konsolach, a ty starasz się je zgnoić i myślę, że z tego
powodu moja wypowiedź jest o wiele bardziej na poziomie. Ja lubię konsole i nie mam nic
do PC tak długo jak ktoś nie wmawia ich wyższości nad konsolami. Zwłaszcza, że ludzie
którzy na nich grają uważają się za mądrzejszych niż "brudasy od konsol". Ty nienawidzisz
konsol zupełnie bez powodu...


J.a.k. uspokój się zachowujesz się niepoważnie. Metalhead86 napisał prawdę, w multi CoD4 gra naprawdę dużo ludzi tyle że w grze jest naprawdę sporo rzeczy do poprawienia czy wyrzucenia.
I skończcie do diaska z tą wojną PC vs. konsole bo jeszcze trochę i trzeba każdemu dać po smoczku na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoDa 4 posiadam tylko na PC, ale zamierzam kupić również wersję na PS3. Cóż, tryb single mnie zachwycił. I moim zdaniem dobrze, że nie jest długi, bo mógłby powoli nudzić, a tak- cały czas coś nowego. A multi.. zakochałem się w tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalhead86 daj sobie chłopie siana J.a.k napisał "To tak apropo tego jak mało ludzi czerpie przyjemność z gry w FPP na konsolach." w wolnym tłumaczeniu: To tak gdyby ktoś dalej uważał, że na padzie nie da się grać i FPSy na konsolach to głupota". Czego się w tym uczepiłeś? Pojęcia nie mam. Jeśli masz problem ze zrozumienie innych lub manie wyszukiwania fanbojów to przestań filozofować i pisz swoje pierdoły. Tak przy okazji to CoD4 był może przez dwa tygodnie po premierze na czele XBL, już od dłuższego czasu Halo 3 siedzi na tronie.

tomas92 problem w tym, że po ostatnich wynikach nie dało się nawet pół miliona zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować