Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konami ujawniło listę piosenek z Rock Revolution

15 postów w tym temacie

"Cum on feel the noise" Quiet Riot w wersji cover? To zabawne, zwłaszcza że wersja QR jest chyba coverem Slade''a..

Ech, co za złośliwość.. wreszcie jest gitarowy Queen i to całkiem niezłe "Stone cold crazy" a ci z coverami wyskakują.. z drugiej strony nie będę musiał się katować popowymi gwiazdkami pokroju Avril, Benjamina czy LP by dotrzeć do klasyka. Jednak nie ma to jak specjalne dedykowane wykonawcy/okresowi czasu wydania gier muzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra i tak będzie epic failem. Nie ma startu do GH i RB. Prezentuje się mizernie (szczególnie ten pionowy board), skupiono się w dodatku głównie na perkusji (w której padów jest chyba 7, ale "kolorków" do grania jest... 5, więc po co tyle padów?), która wyglądem nasuwa myśl, że designer chciał upchać jak najwięcej, jednocześnie oszczędzając na wielkości sprzętu. A najlepsze jest to, że przedstawiciele Konami na E3 gadali o tej grze jako o rewolucyjnej. No, tak, Rock Band nie istnieje. Ta gra nie będzie miała niczego, aby mnie przekonać do siebie, wolę pograć w RB na samej gitarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... teraz wszyscy producenci gier rzucą się na gry muzyczne i za kilka lat będziemy patrzeć na nie ze znużeniem i mówić o przesycie... Cóż, tak chyba się dzieje z każdym świetnym pomysłem.

Coś mi się jednak wydaje, że Rock Revolution nie przebije ani Rock Banda ani GH. Przynajmniej na razie.. No chyba że cena będzie naprawdę rozsądna (w co wątpię, zwłaszcza w naszym kraju). Setlista naprawdę wyborna i piękna... gdyby te utwory były oryginalne to przypuszczam, że zarówno twórcy GH jak i RB zaczęliby spoglądać na Konami z małym niepokojem. Ale tak? Hmm...
Swoją drogą nie wyobrażam sobie niektórych z tych utworów jako coverów np. Pull Me Under od Dream Theater- współczuję coverującemu zespołowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamali mnie tymi coverami ... lista utworów juz od samego szczytu mi sie spodobała

Am I Evil? - Metallica
Chop Suey! - System of a Down
Holy Wars… The Punishment Due - Megadeth
No One Like You - Scorpions
Run to the Hills - Iron Maiden
Walk - Pantera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Panterę mają wielkiego plusa, ale i tak nie jestem przekonany co do tych coverów :P Mi to by tam jakoś specjalnie nie przeszkadzało, chociaż niektórych partii *podrobić* się nie da. Dimebag Darell był bogiem gitary i nikt mu tego nie zabierze :) Chociaż widzę na liście więcej klasycznych zespołów, to jednak Pantera jest z nich najbliższa mojemu gustowi muzycznemu.

Czekać tylko jak wyjdzie GH z Black Metal/Death Metal/Grindcore/Goregrind packiem ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jak do tej pory nawet przez myśl mi nie przeszło aby kupić sobie tą grę , ale teraz po przeczytaniu tego newsa zaczynam bardzo poważnie zastanawiać się nad zakupem , oczywiście tylko i wyłącznie wersje na DS-a. A to wszystko dlatego że wśród wykonawców widzę kilka genialnych zespołów , chociażby Metallica , Korn , Linkin Park , Queen oraz Iron Maiden , dla takich zespołów z pewnością warto (i to bardzo) zainwestować w ten tytuł i właśnie tak zrobię. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować