Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Hitman 2 - temat ogólny

412 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 22:29, jedirulez napisał:

Może ktos mi powiedzieć czy hitman 4 pójdzie na 256 mb ram,mx440i 1,4ghz


niestety nie pujdzie kup se jeszcze 512 ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji Tubeway Torpedo. Dochodzę do budynku, wchodzę do windy, na dole przy wyjściu z windy stoi strażnik. Czy dałoby radę go uśpić/udusić tak, żeby nikt tego nie zauważył? Bo jak wychodzę on idzie za mną i zaraz zaczyna się strzelanina, cały budynek o mnie wie, a generał zabija agenta i właściwie mogę już resetować misję (a staram się wykonać na Silent Assassin). I w którym pokoju jest strój generała? Może ktoś podesłać mapkę z opisami, co jest w którym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:10, JayC napisał:

Mam problem w misji Tubeway Torpedo. Dochodzę do budynku, wchodzę do windy, na dole przy wyjściu
z windy stoi strażnik. Czy dałoby radę go uśpić/udusić tak, żeby nikt tego nie zauważył? Bo
jak wychodzę on idzie za mną i zaraz zaczyna się strzelanina, cały budynek o mnie wie, a generał
zabija agenta i właściwie mogę już resetować misję (a staram się wykonać na Silent Assassin).
I w którym pokoju jest strój generała? Może ktoś podesłać mapkę z opisami, co jest w którym
pokoju?

A po co go usypiać, po prst idź powolutku i nie zwracaj na siebie uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:12, PAPISHON napisał:

A po co go usypiać, po prst idź powolutku i nie zwracaj na siebie uwagi...


Zwykle tak właśnie robiłem: szedłem spokojnie przed siebie, w przebraniu żołnierza rosyjskiego, z kałachem w ręku (czyli z tym, z czym chodzi każdy żołnierz w tej misji), a on, jak tylko mnie zauważył, szedł za mną. Po chwili podnosił alarm i zaczynał strzelać. I zawsze tak robi. Wpadłem więc na pomysł, żeby go uśpić. Ale tam są kamery, więc to chyba nie najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:17, PAPISHON napisał:

Tak dawno temu przeszłem Hitmana 2 że nie pamiętam, chyba chodzi o to żebyś nie szedł koło
niego blisko. Trzymaj się zdala od niego.


Spróbuję, bo na stronach o Hitmanie (głównie chodzi mi o HITMAN ASYLUM) i w opisie z CDA nie ma nawet słowa o tym strażniku, czyli nikt sobie nim nie zawracał głowy. Tylko co potem? Trzeba cholernie uważać, żeby nikt mnie nie zdemaskował, bo to cholernie trudna misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:21, PAPISHON napisał:

Hmm..czy trudna nie powiedziałbym, w nią grało mi się bardzo przyjemnie i przeszłem ją bez
problemów na Sillent Assassin.


No może przesadziłem z tym "cholernie", ale z deka trudnawa. Bo początek przechodzę bez problemu, dojeżdżam na miejsce ciężarówką (tu są małe schody, bo zazwyczaj zauważa mnie jeden ze strażników przy bramie), potem zjeżdżam windą no i tu jest już zazwyczaj dla mnie koniec. Misja bardzo rozbudowana i ciekawa, no ale napsuć krwi na niej też można :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle seria przykuwa do siebie ciekawymi misjami i możliwością wykonania każdej na jakieś 100 sposobów. No, może poza Contractsami, bo tam większość to były retrospekcje wydarzeń z jedynki, ale uważam, że to był zabieg mający na celu przybliżenie serii nowym graczom i po prostu brak lepszych pomysłów. Natomiast w Blood Money już bym sobie pograł, zebrał niezłe ocenki (9 + znak jakości w CDA [moim zdaniem najwiarygodniejsze źródło]), ale niestety mój sprzęt go raczej nie udźwignie. Pozostaje jedynka i dwójka (obydwie były w CDA i obydwie mam :D). Jedynka jest najtrudniejszą częścią serii, ale chyba też najkrótszą, a dwójka jest przyjemnie wyważona, więc zanim przejdę obydwie mogę mieć już nowego kompa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 16:06, Pepper Ronie napisał:

Kupiłem sobie Hitman - Blood Money ale gra się tak zacina,że nie chcę mi się w to grać.Mój
komp to:
-AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ
-1GB RAM
-Radeon X200 (zintegrowany)



z tego co wiem to trza ściągnąć jakiegoś patcha, ale zresztą po jakimś czasie przyzwyczaisz się do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 16:06, Pepper Ronie napisał:

Kupiłem sobie Hitman - Blood Money ale gra się tak zacina,że nie chcę mi się w to grać.Mój
komp to:
-AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ
-1GB RAM
-Radeon X200 (zintegrowany)


Nie wstrzeliłeś się w temacik.
To jest temat Hitman 2.
Tu masz Blood Money:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3967&u=336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Gram na profesional i oczywiście nie mam możliwości zapisu gry. Problem w tym, że po przejściu kilku misji kiedy wyjde z gry i wejde ponownie okazuje się, że muszę zaczynać grę od początku. Da się to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ja osobiscie wole blood money''a (tak jak mowil mati[zk12] trzeba sciagnac patcha, by gra dzialala plynnie, bo gryzie sie czasem z Winda XP - BTW ciekawe od kogo to wie:P)
ale sequel codename''a tez jest spoko. Osobiscie zaraz po nim mialem Kontrakty ( ktore tez roxuja. choc niektorzy uwazaja ze contracts sux) wiec gralem tylko troche a i tak mi sie podobalo. Ale pamietam upor Matiego jak harcil na swoim zlomie ( 800MHz Athlona, 256 RAM''u, Riva TNT 2:P - zreszta ma go nadal-.-) bo mu sie tak podobalo. i przeszedl cale pomimo tego ze hitman II sprzed paru lat mu sie cial niemilosiernie:P To swiadczy tylko o tym ze Hitman jest genialny i koniec kropka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować