Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Hitman 2 - temat ogólny

412 postów w tym temacie

W hitman 2 nie umiem prejsc misi jak musze znalesc tajemne przejscie.Nie moge sie prebrac bo to nic nie daje poniewaz straznik sprawdza twoje ID i nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:03, lisek412 napisał:

W hitman 2 nie umiem prejsc misi jak musze znalesc tajemne przejscie.Nie moge sie prebrac bo
to nic nie daje poniewaz straznik sprawdza twoje ID i nie wiem co mam robic.

To proste... musisz ich unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:03, lisek412 napisał:

W hitman 2 nie umiem prejsc misi jak musze znalesc tajemne przejscie.Nie moge sie prebrac bo
to nic nie daje poniewaz straznik sprawdza twoje ID i nie wiem co mam robic.

Masz problemy...
Rozwiązania są dwa:

1. Po prostu ich unikaj, to takie trudne? W tym przejściu jest wiele miejsc gdzie można się schować.
2.Jak już jakiś do ciebie podejdzie, wbij mu do głowy jak bardzo się myli... dosłownie do głowy, najlepiej paroma kulami z beretty z tłumikiem. Ciało można spokojnie gdzieś ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 10:55, Darkstar181 napisał:

1. Po prostu ich unikaj, to takie trudne? W tym przejściu jest wiele miejsc gdzie można się
schować.
2.Jak już jakiś do ciebie podejdzie, wbij mu do głowy jak bardzo się myli... dosłownie do głowy,
najlepiej paroma kulami z beretty z tłumikiem. Ciało można spokojnie gdzieś ukryć.

Tak, ale nie będzie mieć rangi Silent Assassin (choć wątpie czy nawet gdyby się wysilał takową by zdobył :P). Najlepiej jak ktoś przeszkadza przjeś, uśpić go schować go... na rangę to w żadne sposób nie wpłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:16, lisek412 napisał:

Ja mam gluwnie range masowy morderca

No to brawo. Widać, jak umiesz grać w Hitmana. Hitman to nie bezmyślna siekanina w stylu Serious Sam. I teraz nie wiem dlaczego masz problem, ninja Ci przeszkadza to go rozwal, chyba dla Ciebie takie trudne to nie jest, wkońcu jesteś "masowym mordercą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:19, PAPISHON napisał:

I teraz nie wiem dlaczego masz problem, ninja Ci przeszkadza to go rozwal, chyba dla Ciebie
takie trudne to nie jest, wkońcu jesteś "masowym mordercą".

Hehe... wiesz, wpadł pewnie na pomysł typu" a może by nie zabijać od razu? " No i pojawiły się problemy, bo jak ominąć gościa którego nie chcemy zabić? :)

W sumie fakt, skoro ma taką rangę to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge przejsc misi w Malezi. przebralem sie za dostawce pizzy i zabilem tego hakera, ale jest zadanie zeby wylonczyc system monitorowania glównej windy, tylko ze nie weim jak to zrobic pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:50, lisek412 napisał:

Nie moge przejsc misi w Malezi. przebralem sie za dostawce pizzy i zabilem tego hakera, ale
jest zadanie zeby wylonczyc system monitorowania glównej windy, tylko ze nie weim jak to zrobic
pomozecie?

Gdzieś w Apartamencie jest skrzynka rozdzielcza. Znajdź ją, i zniszcz( nie bronią, klawiszem akcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:50, lisek412 napisał:

Nie moge przejsc misi w Malezi. przebralem sie za dostawce pizzy i zabilem tego hakera, ale
jest zadanie zeby wylonczyc system monitorowania glównej windy, tylko ze nie weim jak to zrobic
pomozecie?


Wychodzisz z piwnicy (w której przebywał haker) po schodach do pomieszczeniu z monitorami i rozbijasz z któryś z komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:19, PAPISHON napisał:

> Ja mam gluwnie range masowy morderca
No to brawo. Widać, jak umiesz grać w Hitmana. Hitman to nie bezmyślna siekanina w stylu Serious
Sam. I teraz nie wiem dlaczego masz problem, ninja Ci przeszkadza to go rozwal, chyba dla Ciebie
takie trudne to nie jest, wkońcu jesteś "masowym mordercą".

Żeby przejść tamtą misję, przejdź koło tunelu, pachnij faceta(najlepiej ze spluwy z tłumikiem) przebierz się za niego, zabierz kuszę, rombnij w główkę snajpera(albo wcale), jak go zabijesz wejdź do ciężarówy i tam spoko czekaj. Jeśli Pan 47 nie chce ci wejść ciągle nim biegnij do ciężarówy.
UWAGA!!!
Zabierz kuszę, bo nie będziesz mół następnej misji bez niej przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:01, Jane95 napisał:

Żeby przejść tamtą misję, przejdź koło tunelu, pachnij faceta(najlepiej ze spluwy z tłumikiem)

Co za podejście - można go bez problemu udusić garotą - a i uśpić anestetykiem, choć zauważyłem pewien fakt, iż uśpieni przeciwnicy znajdujący się na mrozie szybciej się budzą.

Dnia 06.08.2007 o 15:01, Jane95 napisał:

przebierz się za niego, zabierz kuszę, rombnij w główkę snajpera(albo wcale)

No chyba raczej wcale. Żeby nie zostać zauważonym przez snajpera wystarczy poczekać, aż ten zacznie bawić się swoim karabinem (przez lornetkę). A poza tym jesteś już w przebraniu ninja, a w nim snajperzy na tej planszy cię nie atakują (o ile nie zobaczą, że robisz coś dziwnego).

Dnia 06.08.2007 o 15:01, Jane95 napisał:

jak go zabijesz wejdź do ciężarówy i tam spoko czekaj. Jeśli Pan 47 nie chce ci wejść ciągle nim biegnij do
ciężarówy.

Będąc w ciężarówce należy przykucnąć. W innym wypadku ninja przy punktach kontrolnych cię zobaczą. Chociaż kucałem, zauważali mnie ninja pałętający się po tunelu (ci pojedynczy) i biegli sprawdzić ID, co im się nie udawało, bo ciężarówka już odjechała (gdybym nie miał stroju ninja, zapewne od razu usłyszałbym "Co tu robisz, ty bękarcie?!")

Dnia 06.08.2007 o 15:01, Jane95 napisał:

UWAGA!!!
Zabierz kuszę, bo nie będziesz mół następnej misji bez niej przejść.

Tutaj się zgodzę - choć kusza będzie potrzebna do oddania tylko jednego strzału.

Poziom "Hidden Valley" jest nieco zabugowany - czasami zdarza się, że ciężarówka rozjedzie ninję. Wtedy od razu mamy alarm i - co gorsza - ciężarówki przestają jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problemik... otóż kiedyś już gierkę przeszedłem ale to było ze 2 lata temu... jestem 3 misji tam gdzie trzeba załatwić tego generała i Kubasko. Jak ich zabić ???? Cały czas mi uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy (choć dość monotonny sposób) to wysadzić ich w powietrze. Najpierw zabierasz prezent od agencji (czyli dwie bomby) i schodzisz do kanału. Pierwszy samochód jest bezpośrednio nad włazem, a aby dostać się do drugiego i umieścić w nim bombę, trzeba uśpić kierowcę gdy ten załatwia cieńszą potrzebę fizjologiczną i przebrać się za niego. Bomby nie potrzebują detonatora, aby eksplodowały (są to zapewne bomby typu tych z GTA3, które wybuchają po przekręceniu kluczyka w stacyjce).
Drugim skutecznym sposobem jest zdjęcie ich ze snajperki siedząc w wieży cerkwi. Ale trzeba wtedy przekradać się z nią przez ulice i wyeliminować rosyjskiego żołnierza w wieży (no i psujesz sobie statystyki strzałami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować