Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie nowe „Platyny” ujawnione!

35 postów w tym temacie

hehe fajne tytuły :) Spellforce niestety mimo że dobra gra to jakoś tak nie ciągnie mnie do siebie. Co innego UT3 :) jeśli w reszcie gier nie bedzie nic co by mnie interesowało to bede myślał nad UT3 ... albo bede czekał aż stanieje/zbierał kase na Medieval II Złotą Edycje :P:D ale by mnie rozwaliło jakby dali Company of Heroes Złotą Edycje jeszcze :D:D to bym miał trzy możliwości do rozważania ;);) czekam z niecierpliwością w każdym razie na reszte pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już pieniądze trzymam na Spellforce 2 w klasyce, a tutaj będę miał lepsze wydanie. Pierwsza część mam tylko z gazety więc nie jest to jakieś ekskluzywne wydanie, dlatego zainwestuje w platynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 17:51, Modok napisał:

Bez obrazy ale UT3 już wam nikt nie kupi.

Mylisz się. Pewno kiedyś kupię, w demo grałem i podobało mi się. Grafę na moim starym sprzęciolu miało koepską, ale na nowym i jeszcze z DX10 - mniam pójdzie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 17:50, Bajuj napisał:

Ja już pieniądze trzymam na Spellforce 2 w klasyce, a tutaj będę miał lepsze wydanie.
Pierwsza część mam tylko z gazety więc nie jest to jakieś ekskluzywne wydanie, dlatego
zainwestuje w platynę.


Przynajmniej ładnie będzie na półce wyglądać. :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał lepszego neta to myślę że na Unreal Tournament III bym sie skusił, a tak to niestety obejdę sie smakiem, ale już zakup SpellForce Universe będę musiał poważnie przemyśleć. Głównie z powodu samego wydania, bo większość z gier wchodzących w ten skład już posiadam w swojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

druga pozycja jest bardzo dopakowana -spellforce - dla fanów będzie to niezla gratka zakupić po takiej cenie gry i dodatki do nich, UT3 to bardziej sieciowa strzelanka więc odpada. a UT3 ma wogóle tryb single player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie przypuszczałem, że Spellforce będzie tą grą RTS z domieszkami RPG. Jednakże wszystkie części Spellforce z dodatkami już mam, więc Spellforce Universe nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że UT3 będzie. I może kupię. A może i nie, bo wysyp gier potężny będzie niedługo, a z Platyny pierwsze w kolejce Girsy czekają. Z MMO obstawiam na pozostałe części GW, z RTSów - WiC i coś jeszcze. A tym drugim FPSem może być Frontlines!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałam się tych gier. W UT3 grałam i niezbyt mi się to podobało. Może jedynie deska była fajna, ale dla niej nie warto kupować gry. W dodatku nie przepadam za sieciówkami. Co do Spellforce - gdyby to był czysty RPG - czemu nie. Ale skoro jakaś gra zawiera choć malutkie elementy RTS (a Spellforce zawiera i wcale nie malutkie), to ja omijam ją szerokim łukiem. Więc z tych dwóch tytułów nic nie kupię. Czekam na ujawnienie kolejnych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować