Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 20 minut z Fallouta 3 - oficjalne gameplaye

576 postów w tym temacie

@lechu515

Pewnie niewiele, więc nie marnuj kasy i od razu idź spać :). Ja tak jak wcześniej mówiłem, podchodzę do tego bez fanatyzmu i ze świadomością, że nie siadam do RPGa, tylko do inteligentniejszego FPSa. Dlatego się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ja chciałbym zobaczyć Bozara lub Pancor Jackhammera w F3. Sądząc po tym, co zostawało z przeciwnika po serii jednego z nich w poprzednich częściach, ciekawi mnie ile ton flaków wypadnie w nowym Falloucie i jak bardzo przekroczy to granicę absurdu i głupoty. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich tych którzy mają wymagania co się tyczy Fallouta 3 panowie dla wszystkich tych śliniących się na to co widzą dla nich specjalnie powinniśmy założyć sektę, bowiem już i tak mają nas za sekciarzy, fanatyków świrów zacofanych ogólnie rzecz biorąc debili - a to tylko dla tego, że w odróżnieniu od nich Mamy wymagania i wychodzimy z założenia, że skoro gra się nazywa Fallout 3 to powinna w jakiś sposób czerpać z tytułów wcześniejszych...
Ale nie my jesteśmy ciemni - bowiem nie widzimy tego superanckiego hitu, dlatego też proponuje by wszyscy z nas wyciągneli sobie mózgi - wyszli z założenia, że nie ma się o co rzucać i tak wszyscy ci których męczy "za duża ilość tekstu i usypiają przy Falloutach" nas przewalcują i tak kupią i tak będą chwalić jaka ta gra jest super hiper...
Jak widać wszystko wygląda tak jak wyglądało na początku tej dyskusji o Falloucie...
My fani kontra "postępowi gracze"

My Fajnie by było izo - by był klimat - boimy się o grę bo robi ją Bethezda
Oni Izo to zacofanie trzeba iść do przodu walka turowa to przeżytek - Bethezda zrobila łobiliwiona a to hit był
MY widzimy jak to B. olewa fanów wciskając im kity co się tyczy gry boimy się i martwimy
Oni nie gadajcie parszywi fanboje gra idzie do przodu a wiadomo że kolejnym elementem jest to, że wszystkie gry będą robione w FP/TPP
MY Bethezda pokazuje niespójny świat pokręcony ichory
Oni wow waw awsome widziałeś tą grafikę a ten blody mess wow waw must have
MY Przepraszam a gdzie dialogi gdzie wszystko to co czyniło Fallouta Falloutem..? Nie ma tego...? jest tylko wlaka
Oni Się ni eznacie nie gadajcie jesteście zacofani....
I tak dalej itak dalej i tak dalej...
O przpraszam że myślę przepraszam, że miałem co do tej gry jakieś wymagania, nic to kupię sobie konsolę i będę się powoli odmóżdżał w te pseudo RPG gry wydawane przez na przykład taką Bethezdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:42, lechu515 napisał:

Swoją drogą to ja chciałbym zobaczyć Bozara lub Pancor Jackhammera w F3. Sądząc po tym,
co zostawało z przeciwnika po serii jednego z nich w poprzednich częściach, ciekawi mnie
ile ton flaków wypadnie w nowym Falloucie i jak bardzo przekroczy to granicę absurdu
i głupoty. ^^

A ja idę o zakład, że nie będzie żadnej różnicy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 10:22, kozak40 napisał:

Oblivion, Morrowind były najlepszymi grami jakie miałem, nie wiem jak można zarzucać
im nudność czy coś innego. Popatrzcie na inne RPG, taki gothic 3, gothic 3 to dopiero
nie ma fabuły ciekawej a błędy są zabójcze.
Także mam nadzieje że silnik obliviona dobrze sprawi się w f3


Pozwole sobie zapytac - miales okazje zagrac w Fallout 1/2, Planescape:Torment, Baldurs Gate czy chocby Knighs of the Old Republic 1/2? Jesli tak - to naprawde nie rozumiem ja mozesz mowic o gniotach Bethesdy jako najlepszych RPG. Jesli nie - radze najpierw nadrobic zaleglosci zanim zaczniesz glosic takie ciekawe osady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:30, puzonyyx napisał:

@hallas

Widocznie jesteś ślepy po prostu. Nikt Ci nie każe po tytule się czegoś spodziewać. Jak
jest każdy widzi. Na tym etapie, kiedy już gra jest gotowa, nie możesz myśleć, że to
będzie wierny następca F2.

Teraz to mnie wyprowadziłeś z równowagi. Zatem po Diablo 3 mam się spodziewać The Sims, tak? Po Starcraft 2 Quake, tak? Po The Sims 3 wielowątkowej fabuły i niespodziewanych zwrotów akcji, TAK?
Próbujesz ze mnie zrobić idiotę nieświadome, przez własną ułomność, czy robisz to z premedytacją?

Dnia 30.08.2008 o 11:30, puzonyyx napisał:

Pięcioletnie dziecko widzi, że ten twór to bardziej Stalker-Oblivion
niż Fallout. Tak jak mówię: nie podoba się, to nie graj. Nikt Ci tego siłą na dysku nie
zainstaluje.

Pięcioletnie dziecko może nie, ale człowiek mający na karku ponad piętnaście lat już od pierwszych wypowiedzi i prezentacji FO3 powinien widzieć, że ludzi oczekujących kontynuacji (znasz znaczenie tego słowa, czy będziesz potrzebował pomocy słownika języka polskiego?) zarówno w warstwie merytorycznej jak i mechaniki są zwyczajnie robieni w balona. Ja to widzę od początku i jakoś mnie to nie cieszy i nie pozwala przejść nad tym do porządku dziennego, gdzieś już pisałem dlaczego (nawet w tym temacie, choć nie wprost co zapewne umyka większości) i nie mam zamiaru się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:37, puzonyyx napisał:

Fallout 3 nie jest tym, czym był Fallout 2, jest tym czym Stalker miał być, ale nie był
i nigdy nie będzie.


Aha
Falout 3 miał być tym co było najlepsze w Fallout 2 a zrobili z tego marną podróbę Stalkera która do tej gry się nawet nie umywa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 11:37, puzonyyx napisał:

Fallout 3 nie jest tym, czym był Fallout 2, jest tym czym Stalker miał być, ale nie był
i nigdy nie będzie.


Fallout 3 mial byc STALKER-em? To ciekawe. Gdybym Tim Cain byl tutaj i znal jezyk polski to pewnie smialby sie... lub plakal. Lub smial i plakal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 10:49, jac22 napisał:

Ulepszyla i ulepszyla. W F1i2 przeciwnicy tez parli na ciebie i raczej sie nie chowali.Pozatym
nie te czasy by wydawac gre z izometrycznym podgladem.To co pokazali ma klimat


Aha, trzbea to szybko powiedziec gosciom z Bioware. Bo oni w swej nieswiadomosci i glupocie planuja dorzucic wlasnie rzut izometryczny w nadchodzacym Dragon Age: Origins. Przeciez to sie nie sprzeda zadnym sposobem - kto by kupowal gre w rzucie izometrycznym w dzisiejszych nowoczesnych czasach. Rotf.

>.Gra ma

Dnia 30.08.2008 o 10:49, jac22 napisał:

byc gra a nie tony tekstu opisujace wszystko dookola,to nie ksiazka jak wam sie nie podoba
to sobie wladce pierscieni poczytajcie.


Co, czytanie kolege boli? Za trudne? Niestety ale czesto bez dobrze poprowadzonych i zbudowanych dialogow nie jestes w stanie zrozumiec tla i historii niektorych postaci, czy to tych z druzyny, czy zwyklych NPCow. Nie da sie dobrze przedstawic historii i problemow lokacji, do ktorych trafiasz. Po prostu przy braku tekstow z takiej gry robi sie mniej lub bardziej udana mlocka i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lechu515

Ty mnie też, poza tym offtopujesz.

@marselus

Wydaje mi się, że powinieneś raczej dialog przeprowadzić pomiędzy innymi grupami. Podziel nas na "Wszystkowiedzących Sędziwych Klimaciarzy vel A kiedyś To Było Lepiej" i "Dzieciaki Co To Rzucają Się Na Gry 18+ i Ch* Wiedzą".

Nie wiem kiedy sobie uświadomicie, że ten Fallout oprócz nazwy nie ma NIC wspólnego z tym starym. I nie wiem dlaczego traktujecie jak dzieci wszystkich, którzy nie płaczą nad F3. Ja (nawet szeroko pojętym) dzieckiem już dość dawno przestałem być i wydaje mi się, że o kultowych grach wiem przynajmniej tyle co Wy wielcy czciciele Fallouta (a może i więcej). To, że dam szansę nowemu tworowi, nie znaczy że będę go kochał jak stare części, nie znaczy że będę twierdził, iż to najprawdziwszy Fallout, godny następca. Nie będę! Ale to nie znaczy, że zamierzam z Wami go bojkotować. Mimo, że nie będzie to to, czego oczekujecie, nadal może to być dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:54, puzonyyx napisał:

@lechu515

Ty mnie też, poza tym offtopujesz.


Jedynym offtopem dzisiaj był ten, w którym napisałem, że mnie rozbawiasz.

Dnia 30.08.2008 o 11:54, puzonyyx napisał:

Wydaje mi się, że powinieneś raczej dialog przeprowadzić pomiędzy innymi grupami. Podziel
nas na "Wszystkowiedzących Sędziwych Klimaciarzy vel A kiedyś To Było Lepiej" i "Dzieciaki
Co To Rzucają Się Na Gry 18+ i Ch* Wiedzą".


Ty byś mi w tym bardzo pomógł.

Dnia 30.08.2008 o 11:54, puzonyyx napisał:

Nie wiem kiedy sobie uświadomicie, że ten Fallout oprócz nazwy nie ma NIC wspólnego z
tym starym


Wszystko co tu jest pisane przez "Czcicieli Prawdziwego Fallouta" jest skutkiem tego, że my już sobie to uświadomiliśmy. I to jest ból.

Dnia 30.08.2008 o 11:54, puzonyyx napisał:

I nie wiem dlaczego traktujecie jak dzieci wszystkich, którzy nie płaczą
nad F3. Ja (nawet szeroko pojętym) dzieckiem już dość dawno przestałem być i wydaje mi
się, że o kultowych grach wiem przynajmniej tyle co Wy wielcy czciciele Fallouta (a może
i więcej). To, że dam szansę nowemu tworowi, nie znaczy że będę go kochał jak stare części,
nie znaczy że będę twierdził, iż to najprawdziwszy Fallout, godny następca. Nie będę!
Ale to nie znaczy, że zamierzam z Wami go bojkotować. Mimo, że nie będzie to to, czego
oczekujecie, nadal może to być dobra gra.


Tak, mówiąc o F3 jako lepszym STALKERZE, z pewnością wiesz o Falloucie więcej.
W koncu Fallout 1 i Fallout 2 miały być lepszym Quakiem. Czy tam Doomem. Ale zmienili świat i kurczę mechanikę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 z pewnością wyglądał by zupełnie inaczej, gdyby nie ta ogromna różnica między wydaniem 2 a 3 części gry. Z prostego powodu. Nie można oczekiwać od gry, wydanej w 2008 rogu oprawy graficznej sprzed niemal 10 lat.

Podobnie jest z serią Settlers :) Porównajmy część 2 i 6. Kilka lat różnicy, a zmiana w jakości grafiki jest ogromna, choć nie wyszło to serii na dobre, bo mało komu podoba się ostatnia część i większość wraca do Settlers 3 i 4.

Tak samo jest w Fallout. W 2 części powalała fabuła i wszystko co z nią związane. Grafika jak na tamte czasy nie powalała na kolana swoją doskonałością. Teraz bardziej skupili się na "ładnym" przedstawieniu gry, a reszta chyba pozostanie w cieniu gry, uznane za ten element poboczny. Ale to tylko moje zdanie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 11:54, puzonyyx napisał:

Nie wiem kiedy sobie uświadomicie, że ten Fallout oprócz nazwy nie ma NIC wspólnego z
tym starym.

No patrz, niby rozumiesz, a jednak nie.
Tak, dokladnie w tym problem! FO3 jest ponoc sequelem, kontynuacja poprzednikow, ale tak naprawde jest ubranie obliviona w jakies post-apo ciuszki. I nie, fani nie musi sie to podobac. Maja prawo i beda mowic, ze im sie to nie podoba i dlaczego. Boli cie to?
No coz, twoj problem ;d Nie przypominam sobie, zeby "wolnosc slowa" obowiazywala tylko wtedy, kiedy mowimy o pozytywnych rzeczach, a jak ktos chce powiedziec cos negatywnego, to niech sie zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 11:33, hallas napisał:

Nie odniesie takiego sukcesu jak Fallout 3 z prostej przyczyny - wychodzi na platformę
zajmującą tylko około 30% rynku. Nawet gdyby nie było piractwa i tak maiłby marne szanse
na porównywalną sprzedaż z Fallout 3. Domyślam się, że FO3 znajdzie około 6 milionów
nabywców... no chyba, że Diablo 3 naprawdę podniesie poprzeczkę, ale arytmetyka na to
nie wskazuje.


Za duzo naczytales sie raportow sprzedazy publikowanych przez durne NPD na podstawie realiow panujacych w USA. Co ciekawe raporty te kompletnie nie uwzgledniaja sprzedazy elektronicznej (np. tego co idzie przez Steam).
Tak sie sklada, ze jak na ostatnich targach GC podano informacje o niektorych tytulach pecetowych i ilosci sprzedanych kopii, to wyszly 2 wnioski z tego przynajmniej:
- raporty NPD nadaja sie co najwyzej do podcierania tylka i niczego wiecej
- z PC jest duzo lepiej, niz niektorzy chcieli by przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 11:59, SoundWave napisał:

No coz, twoj problem ;d Nie przypominam sobie, zeby "wolnosc slowa" obowiazywala tylko
wtedy, kiedy mowimy o pozytywnych rzeczach, a jak ktos chce powiedziec cos negatywnego,
to niech sie zamknie.


Jesteś w Polsce, przyzwyczajaj się do tego, że tak właśnie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem tak... oczywiście tylko powiedz mi dlaczego w tej sytuacji wogóle dali grze taki a nie inny tytuł dlaczego..??
Dlaczego..???
Dlaczego..????
W końcu mogli nzawać ją zupełnie inaczej i czy by fani coś powiedzieli..?
Nic po prostu by nie grali
A że B. jest łasa na kasę i lubi robić z ludzi idiotów - a targetem tejże gry jest także zidiociałe amerykańskie młode pokolewnie tak to potem wychodzi
USA krzyczy Wow łał Awsome must have
a Europa która myśli - sceptycznie podchodzi do tego tytułu....

Nie było by wojny gdyby ten gniot nie nosił nazwy znanej i lubianej marki - nazwy która tak narpawde patrząc na nowego Fallouta jest nazwą całkowicie pustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lechu515

Nie szukaj dziury w całym, nie ironizuj. Oczywiście, że nie miał być. Oczywiście, że ja tez spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Oczywiście, że pierwszy ujawniony trailer skłonił mnie do wewnętrznego zapytania "wtf?". Ale koń jaki jest każdy widzi i tego Wasze jęki już nie zmienią. Nie jest to Fallout, upatchowany i zmodowany też Falloutem się nie stanie. Ale czy ja jako stary Amigowiec płaczę, że jakiś czas temu wydany Pitfall nie jest w szesnastu kolorach jak dawniej? Czy ja załamuje ręce nad kolejnym nieudanym klonem Boulder Dasha? Nie płaczę nawet, że staroszkolne przygodówki zginęły i już ich NIKT NIGDY nie wskrzesi. Trzeba się pogodzić z tym, że Fallouta takiego jak dawniej już NIGDY nie będzie. I w nowy twór grać lub olać go zupełnie...Wasza wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:02, marselus napisał:

Zatem tak... oczywiście tylko powiedz mi dlaczego w tej sytuacji wogóle dali grze taki
a nie inny tytuł dlaczego..??
Dlaczego..???
Dlaczego..????
W końcu mogli nzawać ją zupełnie inaczej i czy by fani coś powiedzieli..?
Nic po prostu by nie grali



Gdyby dali tytuł TES: V to gracze też by kupili tą grę.

Natomiast jakby przyświecił tej grze zupełnie inny tytuł, to większość i tak by się zorientowała, że to Fallout tylko trochę lepszy :D Ale danie tej grze tytuł "Fallout 3" to w celu zwiększenia sprzedaży, bo prawdziwy fan, F. czy mu się spodoba czy nie, musi mieć tą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować