Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyjątkowa promocja Kolekcji Klasyki 2 + 2!

50 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa, 01 września 2008 - Cenega z przyjemnością informuje, że już 5 września startuje wielka promocja rewelacyjnych gier z serii Kolekcja Klasyki! Takiej promocji jeszcze nie było - kupujesz 2 dowolne gry z serii Kolekcja Klasyki, a 2 dowolnie wybrane przez Ciebie dostaniesz gratis!

Przeczytaj cały tekst "Wyjątkowa promocja Kolekcji Klasyki 2 + 2!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega rządzi! Aż mnie dziwi fakt, że CDProjekt jest uważany za najlepszego dystrybutora gier. Co prawda, moim zdaniem mają więcej ciekawych pozycji jak i więcej premier, ale bądź co bądź, Cenega ma lepsze promocje, wie, jak przychylić sobie klientów. Cenege, I love You :* ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa promocja. Kiedy kupię sobie już CDA i Stalker''a: Czyste Niebo pewnie zainwestuję w dwie gry z KK. Mam już na oku Antologię Max''a Payne''a a do tego dobiorę sobie jeszcze Infernala, Far Cry''a i coś jeszcze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:15, Tomek1120 napisał:

Czyżby Kolekcja Klasyki się kończyła? Tak jak Extra Klasyka Next? Wtedy gry były 2x tańsze
tu wychodzi właściwie na to samo.

No w sumie na to samo , ale nie sądzę , żeby zrezygnowali z tej serii , świetna promocja , nic tylko kupować gry , za 50 zł ma się aż 4 gry a jak kupisz np. w Saturnie lub Media Markt to kosztuje Cię to tylko 45,80 zł :D Trzeba brać pod uwagę , że tu akurat w KK są cały czas świetne tytuły a tam to jednak była końcówka serii w Ekstraklasyce Next :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle... ale nie prędko zmienię zdanie, że do Cenegi dodzwonić się to jest cud... zresztą, w wielu sklepach zamawiałem ich gry (nie w ich sklepie i nie na gram.pl) no i albo pudełko uszkodzone, albo nie ta gra albo jeszcze nośnik uszkodzony i latający w opakowaniu bądź nie możność go wyjęcia... nie wspominam już o wadliwej kopii GTA: VC, na którą zmianę czekałem 1.5 miesiąca (ale dostałem piękną apaszkę z logiem GTA: SA, którą noszę do dzisiaj ^^) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie promocja jest całkiem ciekawa, zwłaszcza jeżeli gry będą sprzedawane po takiej cenie jak teraz- czyt. 4 gry za 38zł, szkoda tylko, że już chyba wszystkie tytuły z KK które mnie interesują mam w swojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też wszystko co było dla mnie najfajniejsze już kupiłem. Skoro to jest najtańsza seria cenegi to stwierdziłem że taniej nie będzie a tu oto co się okazało. Bym musiał poszukać czegoś fajnego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna promocja, na pewno się skuszę na kilka gierek (na pewno GTA:VC i AoE: ZE a nad kolejnymi dwoma tytułami się zastanowię ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci którzy narzekają "CDP mogłoby się od nich uczyć".. właściwie to CDP zaczęło od takich promocji, hasłem jednej z nich było "1+1=3" ;p Jedyna różnica jest taka że cenedze widać bardziej opłaca się dodać 2 gry niż jedną.
Oby w empiku to honorowali, kilka tytułów nawet mnie grzeje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować