Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania Mirror's Edge wywołują uśmiech na twarzach dzieci i leczą raka

112 postów w tym temacie

Na dzisiejsze kompy malutkie. Ale pewnie i tak się zawyżą, oj tak. A ja na takie wymagania pozwolić sobie nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 19:35, Ulepszony napisał:

Mam pytanie.Jaki jest lepszy procesor,core 2 duo czy core 2 quad?Proszę o odpowiedź.

Quad, bo ma cztery rdzenie. Ale to i tak nie jest odpowiedni temat na takie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 19:35, Ulepszony napisał:

Mam pytanie.Jaki jest lepszy procesor,core 2 duo czy core 2 quad?Proszę o odpowiedź.

Proponuję zapytać tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12990&u=2491
A co do samego pytania - zależy jaki C2D i C2Q. Dla przykładu Q6600 jest wolniejszy od E8500, ale QX9650 jest najszybszy i żaden dwurdzeniowiec z nim nie wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupno Quada jest tak bez sensu jak lokata.
Bo wcale nie najważniejszy jest CPU tylko GPU w grach.

Dobry procesor 2 rdzeniowy i bardzo mocna karta graficzna
(marzeniem byłby GeForce GTX 280)
To jest zestaw idealny.
A nie procek z milionami rdzeni do dupy nie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie zdecydowanie jedna z najlepszych gier tego roku , a tak niskie minimalne wymagania sprzętowe na pewno przyciągnie mnóstwo potencjalnych graczy. Patrząc na te wymagania , mam wrażenie że gra powinna mi pójść bez żadnego problemu na maksymalnych ustawieniach. Oj , szykuje się murowany przebój , z do tego z przepiękną grafiką oraz główna bohaterką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehem... Co się ostatnio na forum taka fabryka mielonki [spamu] robi? A to SOKÓŁ17 w temacie "Potrzebuje pomocy", a teraz jeszcze Ulepszony... ech...

Ja czekam na ME z niecierpliwością, co prawda wymagania mało mnie interesują, bo grę kupię na XO, ale to w sumie dobra wiadomość dla moich pecetowych znajomych. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:11, Sebat1 napisał:

To będzie zdecydowanie jedna z najlepszych gier tego roku


Oby oby, ale pewne obawy sa. Czy sa wstanie zrobic cos, aby to nie znudzilo sie za szybko. Gra troche platformowa chyba lepiej by sie sprawdzila z widokiem TPP, niz FPP. Poza tym tworzenie plansz do wspolczesnych gier FPP wymaga wiecej czasu niz kiedys, dlatego albo uproszcza grafike, albo bedzie malo poziomow i gra szybko sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 09:15, Volvox napisał:

Oby oby, ale pewne obawy sa. Czy sa wstanie zrobic cos, aby to nie znudzilo sie za szybko.

Patrząc na filmiki lokacje będą bardzo zróżnicowane , więc nuda w ogóle w grze nie powinna się pojawić , ale i tak okaże się to dopiero po premierze.

Dnia 12.09.2008 o 09:15, Volvox napisał:

Gra troche platformowa chyba lepiej by sie sprawdzila z widokiem TPP, niz FPP.

Zdecydowanie nie , cała magia i innowacyjność tego tytułu polega właśnie na tym że to platformówka FPP , o ile dobrze pamiętam czegoś takiego jeszcze nie było i jakby gra była w TPP to straciła by tą swoja ''''inność'''' i nie wyróżniała by się od innych tytułów aż tak bardzo.

Dnia 12.09.2008 o 09:15, Volvox napisał:

Poza tym tworzenie plansz do wspolczesnych gier FPP wymaga wiecej czasu niz kiedys, dlatego
albo uproszcza grafike, albo bedzie malo poziomow i gra szybko sie skonczy.

Moim zdaniem największą obawą jest to że gra okaże się strasznie krótka , bo twórcy postanowią zostawić kilka swoich świetnych pomysłów na kolejne części i skupią się głównie na tej ''''inności'''' , aby przyciągnąć jak najwięcej graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować