Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania Mirror's Edge wywołują uśmiech na twarzach dzieci i leczą raka

112 postów w tym temacie

Eeee. Niskie ? O niskich wymaganiach można powiedzieć w przypadku S.T.A.L.K.E.R-a Czyste Niebo które nie zmieniły się od Cienia Czernobyla. dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:35, Zaitsev napisał:

@ Terrorite - chodziło o "najmokrzejsze sny księgowych". Jeżeli o czymś wspominasz, rób
to proszę dokładnie.


Nie ma sprawy, szczerze powiedziawszy to bylem zly na Ciebie za temten news, ktory, powiedzmy eufemistycznie, mijal sie nieco z rzeczywistoscia jaka zaserwowali nam ludzie z F i stad taka mala szpila ;) Anyway bylo minelo.

A jesli chodzi o ME, to napisales "w sieci pojawily sie". To sa oficjalne wymagania podane przez DICE? Bo jak juz pisalem, dziwi mnie ten 1GB w vista.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przyjęło się, że Zaitsev to fanboy MS, więc trzeba po nim jeździć jak po MS - dla zasady. Nie wiem co macie do jego newsów. Ja nie widzę w tytule tego newsa nic obraźliwego ani nieetycznego.
W te mega niskie wymagania nie uwierzę. Z lepszą kartą udźwignął by to mój 5-cio letni sprzęt. Przy takiej grafice w konfigurację 2-3 letnią byłbym skłonny uwierzyć, w 5 letnią - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:25, Wojman napisał:

To samo co poprzednicy. Ze sie news nie podoba, nie oznacza, ze mozna obrazac autora.
Degrad -1

Sory, ale mój dziadek zmarł na raka i niesamowicie denerwuje mnie to, że ktoś żartuje z tej choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania są śmiesznie małe!! jak by jeszcze pojawił się tryb MP (przynajmniej nic nie wiem o takowym a nawet "berek" byłby świetny:D) to byłbym szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff, a ja miałem zdiagnozowany nowotwór i wcale mnie żart Zaitseva nie oburza.

A wymagania akurat dla mnie żadnym cudem nie są, w minimalnych ledwo się mój komp mieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania te są małe dla :
- Osób które mają nowe komputery z różnych przyczyn
- Fanboyów sprzętu PC, którzy uznają że karta graficzna sprzed roku-dwóch to złom (troszkę może demonizuję, ale to tak naprawdę tylko gra...)

Tak czy tak, te wymagania nie są małe, a raczej bardziej rozsądne niż nierozsądne podejście reszty twórców gier. Większość obecnych hiciorów z kosmicznymi wymaganiami, dałoby się przystosować do działania na starszych sprzętach, gdyby tylko producenci hardware na tym nie mieli stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev wygrałeś odemnie jeden darmowy internet za ten tytuł newsa. Epic Win.
Epic Fail dla wszystkich którzy płaczą z powodu tego newsa :D

A wymagania Mirror''s Edge ładne, ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne wymagania, czyli mój sprzęt ma spory zapas mocy, że się tak wyrażę. Samą grą jestem zainteresowany, ponieważ stylem rozgrywki nieco przypomina mi Kroniki Riddicka, zwłaszcza jeśli chodzi o obecność walki wręcz prócz broni palnej. Tytuł raczej zakupię, jeśli nie wypadnie w tym okresie nic ciekawszego (czytać: Wrath of the Lich King ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsprzecznie kupuję Mirror''s Edge, z tym, że na Xboksa. Chcę szpanować ludziom achievementem za przejście gry bez użycia pukawek. Uwielbiam gry, w których pozwalają nam unikać walki (chociaż w takim stopniu, bo przecież od czasu do czasu kogoś będzie trzeba kopnąć w pacefona). Za dużo dobrych gier w tym roku, ja zbankrutuję no! Mercenaries, Star Wars, Mirror''s Edge, Prince of Persia, Gears of War 2, Prototype...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować