Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania Mirror's Edge wywołują uśmiech na twarzach dzieci i leczą raka

112 postów w tym temacie

Nie no poziom intelektualny niektórych userów jest kosmiczny... ech... Zaitsev zna się na czarnym humorze i bardzo lubię jego artykuły bo mają "jaja" i są z "jajem". Zaitsev na prezydenta!

Co do Mirror Edge, wątpię żebym się skusił. Gra mało oferuje, a cena będzie kosmiczna, pewnie zagram u znajomego. Wymagania... hmm... większość zbierają cienie i oświetlenie, myślę że bez tego gra powinna żwawo "biegać" na 256mb ramu i prehistorycznej karcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Crysisa, to ta gra ma naprawdę niskie wymagania :) Miła odmiana po większości najnowszych tytułów. Już czuję, że pogram sobie w max. detalach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać...

No, wymagania na normalnym poziomie. Co wy wszyscy z tym Crysisem? Crysis to był przykład jakich wymagań NIE powinna mieć gra. Taki jednorazowy wybryk... Wszystkim (no powiedzmy 95%) Crysis kojarzy się jedynie z... wymaganiami, wywołując lekki uśmieszek na twarzy. Czy aby na pewno tak powinniśmy pamiętać gry?

Co do samej gry ME... Mam mieszane uczucia czy to się przyjmie. Koncepcja ciekawa, ale.... na 19" LCD-ku gra może sporo stracić. W każdym razie jestem bardzo ciekaw jak się przyjmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania na dość standardowym poziomie jak na dzisiejsze czasy ;) Świetnie by było, gdyby na takim sprzęcie rzeczywiście dało się pograć komfortowo (tzn. bez ścinania), ponieważ już myślałam, że Mirror''s Edge będzie wymagał naprawdę wypasionego komputera. Tymczasem jestem pewna, że ta gra zadziała u mnie w najwyższych ustawieniach i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam się zasady

Gra jest multiplatformowa czyli na wymagania nawet nie zerkam

Gra wychodzi tylko na PC, zerkam okiem :)

qwerty456<- Czy wymagania są napisane po rusku, że nie dajesz rady zinterpretować ich sam tylko pytasz się kolegów, tudzież koleżanek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahaa, o Jezu dostałem skurczu żołądka- takie małe?? kurde blade przecież to śmieszne- taka gra takie wymagania? no dobra skoro tak to niech bedzie- ciekawe jakie będą zalecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:16, Fr4gu napisał:

Bogu dzięki, że mam X''a:P

Nie martwienie się o to czy gra ruszy. Bezcenne.


Jeśli M$ nie wyciągnął żadnych wniosków z zaprzestania wspierania gier na Xboxa zaraz po tym jak wyszedł X360 to tak samo będzie i z X720... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze nikt nie gra na minimalych bo raz ze zazwyczaj gry wygladają OKROPNIE i to zadna przyjemnosc takie granie, a dwa ze wcale nie jest powiedziane z to bedzie plynnie chodzilo.... to są minimalne wymagania potrzebne to uruchomienia gry - a jak bedzie chodzic po tym uruchomieniu.. no coz .. :] granie na cwierć gwizdka jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować