Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radeony HD 4650 i 4670 w grze Crysis

21 postów w tym temacie

Ale test...
Powinni zrobić go w pełnej wersji gry z najnowszymi łatkami (chyba że do SP demo oznacza ich metode testową a nie wersję gry) oraz podać procesor i jego taktowanie, oraz czy AA i AF było użyte czy nie.

Z drugiej jednak strony nawet niezłe te nowe Radki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: nie mam zielonego pojęcia, o co chodziło ludziom od tego testu. Jak ktoś chce normalnych benchmarków, to sięga po normalne benchmarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym sie czepial ale one strasznie lipnie wypadaja!!co z tego ze wysoka rozdzielczosc niby duzo fps-ow ale grafa na medium?? Toz to ja na 8600 gt wolałem miec klatkowanie i w niscej rozdzialce ale cieszyc sie leprza grafa. Obecnie 8800 gt i wszystko na maxa i chula az milo. Smieszny ten test. Podejrzewam iz na high to by lekko spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na karty z niskiej półki to wynik naprawdę niezły. Choć jeśli ktoś chce grać w najnowsze produkcje w maksymalnych detalach i wysokiej rozdzielczości, to poniżej GF9800/Radeona 4850 nie radzę schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 11:58, shadowman22 napisał:

Nie to zebym sie czepial ale one strasznie lipnie wypadaja!!co z tego ze wysoka rozdzielczosc
niby duzo fps-ow ale grafa na medium?? Toz to ja na 8600 gt wolałem miec klatkowanie
i w niscej rozdzialce ale cieszyc sie leprza grafa. Obecnie 8800 gt i wszystko na maxa
i chula az milo. Smieszny ten test. Podejrzewam iz na high to by lekko spadło


o Boże... Wyobraź sobie, że spora część, jeśli nie większość użytkowników pc posiada monitory lcd i wyobraź sobie, że obraz wygląda na nich ładnie tylko w natywnej rozdzielczość.
Co za tym idzie, nie opłaca się obniżać rozdzielczości, bo wzrost wydajności jest śmiesznie mały w porównaniu do utraty jakości.

Że ty lubisz sobie oglądać pokaz slajdów w high details, to nie oznacza, że wszyscy są fetyszystami. Każdy lubi to chce.

Podejrzewasz, że na high lekko by to spadło? Ameryki nie odkryłeś...

Porównałeś później kartę graficzną z innego segmentu cenowego i ogólnie rzecz ujmując z wyższej półki
I to JEST śmieszne, a nie ten tekst ;]

Jak na kartę za nieco ponad 200zł wypadają pozytywnie, choć czasem jednak warto zapłacić 2x więcej by kupić jakąś kozacką kartę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom się we łbach poprzewracało od tego dobrobytu. Nie dziwota, że nie chce iść na wysokich. W takiej rozdzielczości...niech se ustawią 1024x768 i spokojnie pójdzie im na High ponad 30FPS...ale nie, bo przecież kto w dzisiejszych czasach na 50calowych TV FULL HD będzie grał na takiej nędznej rozdziałce...eh, chciałbym powrotu dawnych czasów, gdy ktoś z monitorem 17" był panem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:53, mcnitrox napisał:

Ludziom się we łbach poprzewracało od tego dobrobytu. Nie dziwota, że nie chce iść na
wysokich. W takiej rozdzielczości...niech se ustawią 1024x768 i spokojnie pójdzie im
na High ponad 30FPS...ale nie, bo przecież kto w dzisiejszych czasach na 50calowych TV
FULL HD będzie grał na takiej nędznej rozdziałce...eh, chciałbym powrotu dawnych czasów,
gdy ktoś z monitorem 17" był panem...



To nie ludziom się we łbach poprzewracało tylko po prostu mamy postęp technologiczny i pewne rzeczy się zmieniają. I powiedz mi kto przy kompie na biurku ma 50" TV... ;) Bo ja jakoś sobie nie wyobrażam grac na takim kolosie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:19, brumaq18 napisał:

Ale i tak Radeony GeForce''ów nigdy nie prześcigną...


no w sumie... już prześcignęły ;]
Radeon 4870X2 jest szybszy od GTX 280.
i wcale nie chodzi, że karta ATi ma 2 rdzenie a nVidii 1 - są z tego samego przedziału cenowego przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jak giera Cross Fire nie obsługuje to będzie działał jak pojedynczy hd 4870. Ale sumarycznie i tak jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować