Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – dzień 4

36 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 01:59, Myszasty napisał:

Ogólnie to cieszę się, że teksty większości z was przypasiły. Klimaty postapo, to przecież
to, co tygryski lubią najbardziej, no nie? ;)

Quessiro --> A jakie problemy masz z X-Fi? I na jakim OS? U mnie na xp i XtremeGamerze
śmiga bez problemów, często na słuch gram, szczególnie w czasie zonowych nocy. :)


To samo. XP + Extreme Gamer. Jak ustawię w opcjach gry (na zakłade dźwięk) "X-Fi" zamiast "software" to odgłosy tła robią się nienaturalnie głośne, a z kolei głosów postaci nie słychać. P przywróceniu na "software" wraca do normy.

Poza tym wszystko śmiga. Max detale na 8800GT i działa płynnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nieprzypadkowo Myszasty ma najwyższą średnią na gram.pl/autorzy.asp - średnia ocena tekstów:
4,53/5.
Forma tekstu powoduje, że zawartość PDA ''wchodzi'' przy czytaniu, niczym chłodne piwko w upalny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! otrzymałem wczoraj stalkera ale mam problem podczas instalacji directx-a (czy to z płyty z grą czy innego) pokazuje się komunikat następującej treści"nie można zaufać plikowi cabinet wymaganemu dla instalacji sprawdź czy usługi kryptograficzne są włączone i czy certyfikat pliku cabinet jest prawidłowy"
czu ktos jest w stanie mi poradzic co w takiej sytuacji robić?bo gra nie ruszy bez directx-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quessiro --> No to podwójnie dziwne, bo u mnie takich problemów niet. Cholera, może coś z softem od karty? Albo jakimiś innymi ustawieniami, ja gram na 5.1 i wszystko w porządku, zarówno głosy, jak i odgłosy super spozycjonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to system Windows Vista, zainstaluj grę z wymuszeniem uprawnień Administratora.
W tym celu eksploruj zawartość płyty i plik SETUP (setup.exe) kliknij Prawym Przyciskiem Myszy, po czym z menu wybierz opcję "Uruchom jako Administrator".
Jeśli w komputerze aktywny jest program antywirusowy zaleca się jego wyłączenie na czas instalacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pieknie. wczoraj dostałem swoją Edycje Kolekcjonerską :) plecaczek i zapalniczka fajne :) no i pierwsza nocka w nowej starej ZONIE. piknie. gram pod XP, wszystko na maxa, śmiga na 8800gt 45-70 fps, wiec płynność pełna. bagna fajne. do zmian trzeba się przyzwyczaić. zwłaszcza extra możliwość unowocześniania ekwipunku. generalnie - ta sama gra, tylko że lepsza :D brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,czytam właśnie recenzję w dzienniku i tam pisze,ze gra nie współdziała dobrze z kartami ATI i nie da się uruchomic waznych dla jakości obrazu efektow - źle działa na wszystkich radeonach? - teraz jestem jeszcze bardziej sceptyczny co do kupna tej gry,a tak chciałem zobaczyc te efekty swietlne ...
Gra za chwilkę będzie dostępna w empiku - dla pierwszych klientów do wyboru: płócienna torba z logo i napisem lub ścieżka dźwiękowa z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 01:59, Myszasty napisał:

Quessiro --> A jakie problemy masz z X-Fi? I na jakim OS? U mnie na xp i XtremeGamerze
śmiga bez problemów, często na słuch gram, szczególnie w czasie zonowych nocy. :)


U mnie to samo - odgłosy tła robią się nienaturalnie głośne, a z kolei głosów postaci nie słychać. Karta X-fi Gamer.....

Do tego gra ma chyba problemy z kartą Radeon 4850, widać "klocki" z tekstur, nie wszędzie ale widać jak się np. stanie pod innym kątem. Jesli dodać to że gra nie uruchamia mi sie pod Vistą, no to jest niezbyt ciekawie.

Co do OS-a to XP ENG SP2, drivery do grafiki i audio najnowsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczna prosba do CD-P o shostowanie downloadu patche''a - gra sie bardzo czesto zawiesza - mam nadzieje, ze patch cos poprawi w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem zdziwiony...instalacja na viscie,bez problemu,ustawienia na max ( nie działaja tylko efekty mokrych powierzchni i dymu ... ),ale gra i tak wygląda swietnie - ciekawe,czy się będzie cięła i czemu nie działają te ustawienia?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miedzynarodowa" wersaj patcha nie dziala z Polska wersja gry... Pytanie, kiedy otrzymamy patche''a PL, bo w aktualnej wersji gra wiesza sie co chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dotarciu do lokacji kordon obraz nagle ciemnieje i znika i trzeba restartowac kompa - czy to jest ten błąd o którym wszyscy piszą,czy jeszcze coś innego?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej .. wiecie moze gdzie mozna dostac granatnik do kalacha ???
Wiem ze maja go ci z powinnosci w magazynach wojskowych ale nie mam zamiaru wszczynac wojny z nimi o granatnik !
GD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować