Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - falstart beta-testów

119 postów w tym temacie

Mi się na razie udało dojść tylko do maila aktywacyjnego.
Całe to zamieszanie jest po prostu dobijające. Mieli mnóstwo czasu żeby przygotować wszystko pod start bety. Jak ktoś wcześniej pisał, sami mówili, że wszystko jest już OK i mogli by już zacząć sprzedaż. A tu co? A tu po prostu pięknie się wyłożyli i od ponad 30h nie udało mi się jeszcze wejść do świata gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm w sumie z tego co mi wadomo to tylko w Europie nie wypalila ta rejestracja beta kodow. Pech to pech, nie mozna winic nikogo, czekajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowcip polega na tym, że w Stanach problem nie istnieje.

Mythic i EA dobrały sobie po prostu partnera-kretyna na Europę. Szkoda, oczekiwałem otwarcia na poziomie AoC (tzn. żadnych problemów ze stabilnością serwerów na starcie), bo gra jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to trochę im to nie wyszło.

A wszyscy tak czekali, aby wreszcie móc na własnej skórze przetestować Warhammera Online, ale niestety - zawiedli się. Nie dość, że musieli przebrnąć przez rejestrację, gdzie strona ledwo się ładowała, to jeszcze na dodatek ściągnąć instalkę ważącą ponad 4GB. Niestety, tak już jest, że przy tego typu akcjach wynika właśnie coś takiego. To samo miejsce miało przy starcie beta testów Metal Gear Online - serwery ruszyły dopiero kilka dni później ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że sobie w niedziele pogram:( Udało mi się załapac a tu kicha z rejestracją:( Mam nadzieję, że nie długo wkońcu uda mi się zarejstrowac i odpalic Warhammera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa te ich wyjasnienia ... Jest napisane "Przy validacji wpisz Twoj kod tylko raz" wpisuje i dostaje errora.. i teraz cholera nie wiem czy mam czekac na maila czy probowac dalej.....
Juz sam fakt ze po 24 godzinach naprawy( chyba nawet ponad) odpalaja nowy system i pierwsze so nas wita to error 1226 czy cos takiego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę prawie działało. Tzn. validation link z maila po założeniu konta nawet gdzieś przenosił. Tylko, że tam znowu nie działało. Teraz ponownie wywala na stronę główną tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:43, wilczyn napisał:

Heh, no i dostałem urocze potwierdzenie aktywowania konta, do zobaczenia na serwie ;)
(jakims)


Takie, jak w załączniku? ;) Do patchera zalogować się nie można póki co mimo niego :P

20080908164520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem error 1226 kiedy wpisałem inny mail niż mam... jak wpisałem wszystkie dane takie jak podawałem przy rejestracji to od razu dostałem komunikat że key zatwierdzony i został do mnie wysłany mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a u mnie...wszedłem na strone wpisywania klucza wpisalem wszystkie dane i klucz i czekam...ze dwa razy firefox pokazal ze juz zakonczono pobieranie i przesylanie a obrazek nadal sie kreci...wiec odswiezylem strone..a maila ni ma...wiec jeszcze raz zrobilem to samo z tym samym kluczem i po paru sekundach wyskoczylo ze klucz zostal aktywowany..ale maila ni ma...moze dlatego ze to tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gmaila też nie dochodzi... po prostu szanowni informatycy z Wara znowu spieprzyli robotę... dostaną ochrzan xD rano się dało aktywować klucz najlepiej (tak około w godzine) wcześniej o tym jeden user pisał, raz na 2 minuty dało się zalogować a potem ciągle walcząc z błędem 414 można było zakończyć aktywację w normalny sposób i wbijać na serwa!
Teraz zrobili nową stronę do aktywacji klucza ale na jakimś innym serwie (pisali o tym w newsie) i nawet jak się aktywuje klucz to nie można się zalogować w patcherze... (zrobili nowe zbugowane zamiast naprawić stare...)
A teraz widząc co się dzieje wyłączyli stronę xD
Brawo za profesjonalizm! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu porażka. Chciałem sprawdzić betę i rozważałem jak najszybsze kupno gry, ale po tym co się dzieje już mi się odechciewa - od wczoraj próbuję stworzyć sobie aktywne konto i nie bardzo mi to wychodzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może już coś się ruszyło ? Założyłem konto na stronie war''a, ale ciągle jestem na etapie weryfikacji mail''a..... klucza jeszcze nawet nie miałem okazji wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mail to chyba tylko takie potwierdzenie skoro na stronie wyswietlilo ze klucz aktywny to juz wszystko ok...tka czy inaczje jestem w pracy wiec sprawdze dopiero o 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment to stronka cos mieli po wpisaniu danych ale..ani errora ani inf o aktywacji mi nie wypluwa....ehh po prawie dwoch dniach tworzenia konta ...zaczynam miec dosc tej gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano jakoś udało mi się założyć konto, teraz nawet nie moge dostać się na strone war-europe ;/ Mam nadzieje, że wyrobią się przed premierą, bo gry napewno narazie kupował nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować