Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars: The Force Unleashed PC

521 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 19:50, Romek1991 napisał:

Żeby tak Fable 2 było, gadali, że nie zrobią na PC, nie zrobią.... puff, i nie zrobili
:/

Co racja to racja, ale cieszmy się, że chociaż taki TFU wyszedł pomimo, że początkowo bezapelacyjnie miało go nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:54, maaciex napisał:

Tak samo jak Gta IV, ale mam nadzieje że z TFU lepiej sobie poradzą, wiecie, optymalizacja
i te sprawy...

Niestety - oglądałem gameplaye z recenzjami w opisie na youtube, i cholernie narzekano na optymalizację(stąd takie wymagania). Gra na mocnych kompach potrafi nawet zassieć. Na pewno to nie jest poziom GTA IV(szczęściem), ale koxów nie ma co wypatrywać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:55, Romek1991 napisał:

Ja się modlę, żeby poszło na moim jednym rdzeniu proca... Ściągnę demo i zobaczę, jak
chodzi (BTW jest/będzie jakieś demo?).

Niestety nic nie wiadomo, ale gra nie ma jakiejś specjalnie otwartej struktury, więc powinno być. Większość gier od Lucasów ma demka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:55, Romek1991 napisał:

Ja się modlę, żeby poszło na moim jednym rdzeniu proca... Ściągnę demo i zobaczę, jak
chodzi (BTW jest/będzie jakieś demo?).


Wątpię w sieci jest już trochę informacji i wynika z nich, że gra jest fatalnie zoptymalizowana. Pojawiają się porównania do tego co działo się z GTA IV. Gra nie oferuje możliwości zmiany ustawień graficznych oprócz rozdzielczości. Ma także założoną blokadę i nie wyświetla powyżej 30 fps. Nawet na mocnych komputerach są lagi.
Tu jest trochę informacji
http://www.gamefaqs.com/boards/gentopic.php?board=961721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jakieś niepoważne :/. W takim przypadku nawet nie liczę, że na moim sprzęcie to w ogóle pójdzie. Dam sobie chyba spokój i poczekam na dłuższą chwilę od dnia premiery na konkrety. Ehh kolejna kaszanka przeniesiona z konsol. Teraz rozumiem dlaczego taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo ja. Jak słyszę dwurdzeniowców, jak narzekają na działanie gry, to co dopiero na starym jednordzeniu xD A wymienić nie mam jak, moja płyta główna nie obsługuje dwujajowych, mam DDR 1 na RAM''ach i AGPx8 na grafie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się już zaczynam martwić,nie mam tytana więc może być problem,choć z GTA IV nawet sobie radził,mam nadzieję że wyjdzie patch i umożliwi zmianę ustawień graficznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:05, Get_Down napisał:



Ja bym wolał patcha poprawiającego optymalizację (choć po wydaniu wielu patchów do G3 i GTA IV, z których żaden nie poprawia wydajności wiem ,ze żaden patch nie poprawi spieprzonej optymalizacji- lub jej braku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że taki patch może się nie ukazać wcale, Aspyr nie ma zbyt dobrej opinii, a to co zrobili z wersją PC nie napawa mnie aż takim optymizmem, że będą chętni wydawać kolejne patche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:05, Get_Down napisał:

I tu się już zaczynam martwić,nie mam tytana więc może być problem,choć z GTA IV nawet
sobie radził,mam nadzieję że wyjdzie patch i umożliwi zmianę ustawień graficznych....


A ja moge się założyć, że będzie można wszystko sobie poustawiać w plikach konfiguracyjnych ;) tak robiłem z GTA i tak robiłem z grą X Men Origins (w której nie było opcji graficznych). Jedynie trzeba znać w stopniu podstawowym komendy. Jeżeli nigdy czegoś takiego nie robiłeś i nie chcesz się tego podjąć to pewnie po jakimś czasie od premiery jak zgooglujesz przykładowo "Force unleashed PC graphic tweaks" powinieneś trafić na jakieś forum lub artykuł w którym będzie mniejwięcej wyjaśnione co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:03, Damianuss1 napisał:

Orientuje się ktoś czy w naszym kraju można kupić gdzieś komiks The Force Unleashed?
Strasznie się niego napaliłem.

Komiks nie został wydany w Polsce.
A o wydanie oryginalne dość trudno i niezbyt tanio:
http://www.multiversum.abc24.pl/default.asp?kat=45619&pro=323658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować