Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze recenzje Edycji Rozszerzonej Wiedźmina

53 postów w tym temacie

gram.pl

Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin doczekała się już pierwszych recenzji, którymi udało się udowodnić, że praca i wysiłek włożony w ten projekt nie poszły na marne. Ba, to mało powiedziane, pierwsze recenzje są wręcz euforyczne!

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze recenzje Edycji Rozszerzonej Wiedźmina" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwa razy cytat z jakichś dwóch czasopism i mają być po prostu przychylne? : P
ER robi z Wiedźmina to, czym miał być, bo skoro wyszła taka edycja, to oznacza, że po prostu dodaje elementy w produkcji, które zostały pominięte na początku...
Nawet pasuje, przynajmniej CDP Red stworzy scenę mo(r)derską. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:09, kapistar1 napisał:

Przecież to tylko stary wiesiek w nowym opakowaniu :/ Czym się tu tak ekscytować...?


Choćby tym, że nikt wcześniej nie wydawał uaktualnienia do gry w takiej formie (jako osobny pordukt). Plus to, że ten kto wcześniej kupił grę, może sciągnąć wszystko co ma EK z internetu - za darmo. No i najważniejsze - kto inny by się przejmował, żeby uczynić grę jeszcze lepszą? Spojrz na twórców Gothic 3 - wydali gre i zero poprawek (skutecznych), które by poprawiły stabilność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:17, Shinouts napisał:

Mi nigdy jakoś wiedźmin nie podchodził :/ Jakoś taka nudna ta gra :/ Jestem fanem gier
RPG ale wiedźmin jako jedyny mi się niepodoba


Wymień proszę kilka tych gier RPG których jesteś fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, że tak oceniają naszą grę :) ja się zastawnawiałem nad W, i teraz jak wyszła nowa lepsza wersja gry, to napewno kupię, bo świetnie się prezentuję, i daje naprawdę wiele godzin zabawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@
Astropath czy tak trudno uwierzyc, ze komus moze sie nie podobac? Rózne sa gusta.
Sam nie grałem jeszcze, zamierzam dopiero kupić wersje finalną, nie tam jakaś bete. Takze wzbraniam się od jakichkolwiek uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo mnie cieszy to, że CDP [+Red] dopieszcza Wieśka na ile tylko się da. Ale wpadanie w hurraoptymizm i bombardowanie newsami nt w/w co dwie godziny to jest lekka przesada ^^
niemniej - jak dla mnie ER to bardzo dobra sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy taka euforia recenzentów. Ale nie przesadzajmy też z tymi zachwytami. To tylko duży patch, główne elementy rozgrywki zmianie nie ulegną, dojdzie jedynie kilka ulepszeń i bajerów. Wszystko co było złe zostanie poprawione i doprowadzone do stanu, w jakim w zasadzie powinno się znajdować już od czasu swojej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że recenzentom się podoba, bo bałem się (i myślę, że takich opini będzie sporo), żę ER Wiedźmina to odgrzewany kotlet i sprzedawanie tego samego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:36, Lantash napisał:

Astropath czy tak trudno uwierzyc, ze komus moze sie nie podobac? Rózne sa gusta.
Sam nie grałem jeszcze, zamierzam dopiero kupić wersje finalną, nie tam jakaś bete. Takze
wzbraniam się od jakichkolwiek uwag.


Że komuś może się nie podobać, to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Ale jeśli ktoś jest fanem rpg i uważa Wiedźmina za grę nudną, to dla mnie trochę dziwne. Chyba, że te "RPG" to hack n slashe pokroju Diablo, Titan quest, Sacred itp. Dawno nie było takiej gry, w której byłoby RP z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie każdy wydawca czy producent robi takie akcje. W zasadzie - są to wyjątki, które można policzyć na palcach jednej ręki (czyli nie więcej niż 31, he he). Dlatego lubię osobiście konwersje z konsol, które ukazują się np. rok po premierze oryginału. Takie produkty bywają lepiej dopracowane i bogatsze niż wersja pierwotna, często skończona w 80% (bywają, bo np. RE4 nie był). Chyba tylko Blizzard wydaje gry ukończone w stopniu większym niż 90% ale to jest wyjątek na skalę światową. Reszta jest goniona przez deadline i większe lub mniejsze fragmenty gry albo mają jakieś niedopracowane elementy albo nie zostają ukończone na czas i developer mówi im "pa pa". Przykład bardzo wyrazisty: Gears of War. Mniej wyrazisty: Call of Duty 4 (tu co prawda nigdy nie zobaczymy tego z czym nie udało się zdążyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm stary wiedzmin z kilkoma przygodami i poprawionymi bledami (malo modeli, animacji przy rozmowie i dlugie czasy ladowania poprawione). Ogolnie to milo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że te "RPG" to hack n slashe pokroju Diablo, Titan quest, Sacred itp.

No widzisz, i juz masz odpowiedz, niektorzy nie lubia ciekawej historii, dobrych dialogów i niegłupich questów, wola lupanki. Wielu, zachwycało sie Oblivionem itp. Dla mnie to gniot z historią i questami która pisało 5 letnie dziecko.
Jak mówiłem sa gusta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na update! Choć szczerze mówiąc marzy mi się możliwość grania w wieśka na padzie!!! To by było coś, powaga, szczerze mówiąc ta gra stworzona jest na pada! Takie jest moje zdanie :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nudzenie znów o tym samym. Wiesiek dobra gra nawet bardzo na jeden raz. Niestety już stara. Choć na pewno kiedyś do niej wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować