Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

To ktoś tutaj wysyła smsy ? :D
Wiem że to nie idol ale moim zdaniem powinna przejść Gogola razem z Martinezem.
A Zaklina to jakies nieporozumienie tego polfinalu... zbierało mi się na wymioty ;D
A Martinez eh genialny głos, duża skala i jeszcze niby na chorobie? Genialny! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śpiewaków pozbyć się nie można, bo to będzie dyskryminacja, trzeba by było jury wymienić oraz polskich "oglądaczy" i "smsowców" oraz "dzwoniowców"... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 21:16, Albii napisał:

Śpiewaków pozbyć się nie można, bo to będzie dyskryminacja, trzeba by było jury wymienić
oraz polskich "oglądaczy" i "smsowców" oraz "dzwoniowców"... :(

Albo zrobić program w którym to "śpiewacy" oraz śpiewacy [;)] będą lansowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwował mnie Kuba mówiąc że Polacy mają denny gust, tu nie chodzi o to że pałam jakąś miłością do Polski, ale gust to coś indywidualnego.
Moimi Faworytami w finale są 1.Bracia Legun, 2.Patenciarz, 3.Anna Teliczan, 4.Kaczoreks

Albii
wszystko było by ok, gdyby wygrali twoi faworyci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexander moim zdaniem świetnie zaśpiewał i w 1 trójce się musi znaleźć. Kolejni moi faworyci do 1 trójki to:
Kruk i blacha oraz
Kony - mało co z krzesła nie spadłem jak Kuba powiedział "jesteś świnią" xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem podwójnie Happy, bo Kruka i Blachy, nie było w pierwszej trójce.:P
Edit:
Fajnie ,że Martinez dostał bilety na Filipiny. Dobre i to, choć wiem, że to tak naprawdę jest reklama tego biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 15:07, I_dont_know napisał:

wszystko było by ok, gdyby wygrali twoi faworyci?

... To jest program mam talent, nie "tak Oni śpiewają"... -.-

Zawiodłem się bardzo wynikami. Kony, Kaczorex, Jadźka i Dominika, Patenciarz, (Edit:) Kruk i Blacha (koniec Editu) no ale dobrze, że przynajmniej Wyrostek wygrał, choć osobiście widziałbym chyba kogo innego na jego miejscu, to i tak dobrze, że wygrał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem za Martinezem, ale Wyrostek też był bardzo dobry. Ale tych dwoje (nie pamiętam już jak im tam) co byli na drugim miejscu, to ich występ mi się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie uważać że się nie znam ale i tak do końca byłem za braćmi Legun bo po prostu to ich występ mnie tak najbardziej poruszył i zszokował i żałuję że nie wygrali:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrał akerdo, akorde, akordeonista ;] Nie spodziewałem się, ale to lepiej niż bracia Legun. Szkoda, że Kony nie był wyżej, to był mój faworyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... mogłoby być lepiej. Oczywiście nie krytykuje tego akordeonisty, aczkolwiek wolałbym zobaczyć na podium Kaczorexa lub Kruka i Blache... no ale cóż, ludzie wybrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć, że taki program jak Mam Talent wygrał gość grający na akordeonie :/
Osobiście mi się w ogóle nie podobał jego występ, a zaskoczeniem było dla mnie to, że znalazł się w pierwszej trójce. A potem był już tylko szok... Z tego co było widać to Wojewódzkiemu też się to nie podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:03, Piterixos napisał:

A możecie uważać że się nie znam ale i tak do końca byłem za braćmi Legun bo po prostu
to ich występ mnie tak najbardziej poruszył i zszokował i żałuję że nie wygrali:/

Chyba sobie jaja robisz - zaśpiewali trzeci raz to samo, od siebie dodali tylko miny srających pawianów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować