Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 22:59, Vernio napisał:

Jesteś tego pewien? Bo prowadzący, mówili o wygranej tak, jak by w tej edycji była tylko
za pierwsze miejsce.


Tak, bo jak było już 3 finalistów to prowadzący powiedzieli - osoba która nie dostanie pieniędzy (coś w tym stylu) to... Alexander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 09:44, Massa napisał:

I wszystko dlatego że słuchają hip-hopu, to już gdy
zaśpiewają poważniejszą nutę to Jury coś nie pasuje.

Niekoniecznie. Na początku - w eliminacjach ubrani byli w takie typowo "komercyjne" ubrania hip-hopowe, w stylu kiepskich wykonawców jak Tede, 18L itd. To taki "rap", który jest masówką, więc sądzę iż jury na to nie zwróciły uwagi. Mi natomiast podpadli, gdy powiedzieli, że lubią Tedego.

BTW: Chociaż jestem przeciwny śpiewaniu w MT, to żałuję, że odpadła Gogola - zajebiście zaśpiewała AC/DC w eliminacjach.

Co do finału, to cieszę się, że wygrał Wyrostek. Na jego twarzy podczas występu malowało się zaangażowanie i oddanie w całości temu co robi. Natomiast "ci geje" (przepraszam za określenie, ale tak przez cały czas nazywałem Legunów) są IMO plastikowi, sztuczni i komercyjni - jak to powiedziała Chylińska - również popadli w rutynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nich jest KOMERCYJNY. Przyszedł do tego talentu po to, by wygrać nagrodę, czyż nie? A to, że ten ma talent, a ten nie...Nie ma nic do komerchy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:35, Baluk25 napisał:

Każdy z nich jest KOMERCYJNY. Przyszedł do tego talentu po to, by wygrać nagrodę, czyż
nie? A to, że ten ma talent, a ten nie...Nie ma nic do komerchy ;].

Hmm, może źle to ująłem, ale wolę ludzi prostych, luźnych, niż takich dwóch bezjajecznych w bogatych ciuszkach. Cóż, jestem głupi, subiektywny i myślę, jak myślę. Mi to nie podchodzi i nie ukrywam, że troszkę się spieniłem nawet na fakt, że są na podium. Geje. Do tego są to wyćwiczeni ludzie, którzy być może po prostu się wyskillowali. Mają trasy koncertowe, własną stronkę internetową itd.
Popatrz np. na -nomen omen - Gogolę. Pracuje w sklepie, jest studentką i matką. Zaśpiewała tak zajebiście, że zacząłem słuchać AC/DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także patenciarz był moim faworytem, był parktycznie jedynym uczestnikiem z jakims fajnym, oryginalnym pomysłem w finale. Ale w tym kraju nie o to chodzi, na zachodze, w Skandynawii, zapewne talent tego pokroju miałby o wiele większe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:10, Tethys napisał:

Także patenciarz był moim faworytem, był parktycznie jedynym uczestnikiem z jakims fajnym,
oryginalnym pomysłem w finale. Ale w tym kraju nie o to chodzi, na zachodze, w Skandynawii,
zapewne talent tego pokroju miałby o wiele większe znaczenie.


Nie wiem kto w tym kraju mógł głosować na akordeonistę... Chyba tylko Foremniak i moja babcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę będzie casting w Poznaniu, oczywiście mnie tam nie zabraknie, będę tańczył. W sobotę albo w niedzielę wrzucę w tym temacie kilka swoich zdjęć w przebraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:39, Yekoo napisał:

Nie mogę się już doczekać kolejnej edycji :) :P

Precastingi już się odbyły do 3 edycji. Były już w Zabrzu, poznaniu i Wrocławiu. Ja byłem w Poznaniu, tańczyłem przy muzyce z GTA chinatownwars http://www.youtube.com/watch?v=T4eBSSyZe4Q przebrany za gejszę, tylko tak w nowocześniejszej wersji, kimona nie miałem. Poznałem i zobaczyłem naprawdę ciekawych ludzi. Numerek 3087 :D

20100428132318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę rano zadzwoniono do mnie że przeszedłem do następnego etapu. Teraz zrobię ten sam numer przej Kubą Małgorzatą i Agnieszką. Minimalnie zmienię utwór oraz choreografię. Występ w operze Poznańskiej będzie pod koniec czerwca. I ogólnie bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni też się pewnie bardzo cieszą, wszak każdy człowiek się potrafi roześmiać na widok takiego ekhm... człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek trzeciej edycji całkiem fajny. Niestety zdecydowanie nadmiar ludzi śpiewających którzy przeszli dalej.
Kto przebije kolejarza jedzącego bigos na czas? Albo typa transformersa? Dobry był też gość z budowlanki co śpiewał :) Cóż, dla takich odpałów również warto oglądać ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować