Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2010 o 11:13, xD_ominik napisał:

Ale będzie szum na gramie. O Boże.

-Ale w Japońskiej?
-Nie, w Fast Foodzie
xD

No dobra, niby nie śmieszne, ale tak to powiedziałeś że prawie padłem :P
A sam taniec to była jakaś pomyłka tak szczerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:51, kaczek93 napisał:

xD_ominik
Co tak na prawdę chciałeś pokazać?

Przepraszam że się wtrącę.
Dominik był zainspirowany filmem pt: "Wyznania Gejszy". Chciał być taki jak one.
Podsumowując: Taniec Japoński w Polskim stylu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jak to możliwe, że 21-letni facet ma jeszcze problemy z dorośnięciem. Jak można robić z siebie idiotę w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 08:19, Growin napisał:

Jest już może filmik na internecie z tym iluzjonistą z żółtymi tubami, butelkami i szklanką?
Kolo mnie rozwalił totalnie.

Był niezły. Na początku myślałem że coś na prawdę mu nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z Kubą wyglądała tak?
K: Pracujesz w restauracji?
D: Tak.
K: A w japońskiej ?
Śmiech na sali :)
D: Nie, fast food.
Śmiech na sali :D

Ogólnie nagrałem filmik jak tańczę w przebraniu na łące ale raczej go nigdzie nie zamieszczę bo to słabo wygląda i zostawię tylko dla siebie. W żadnym zespole tanecznym nie jestem, w tańcu nie mam żadnych osiągnięć mimo to zdecydowałem się zatańczyć w mam talent.

20100919105930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 11:59, Rogalenko napisał:

Przecież właśnie o to chodzi że nic. Nic nie potrafi ale chciał się pokazać w telewizji
i ot cały jego talent :)

Jak ty to odkryłeś Sherlocku? No, no gratuluje rozwiązania zagadki ;P
Dominik wiedział i wie nadal że nic nie umie. Po prostu lubi prowokować i być w centrum uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak ty to odkryłeś Sherlocku? No, no gratuluje rozwiązania zagadki ;P

Zważ na to że niektórzy nie znając Dominika mogli zadać takie pytanie "na serio", dlatego myślę że warto było takich ludzi w porę uświadomić, z Twojego punktu widzenia to oczywiste, ale dla innych może już mniej.

>Dominik wiedział i wie nadal że nic nie umie. Po prostu lubi prowokować i być w centrum uwagi.

Dlatego jest to żałosne że chce się pokazać za wszelką cenę, robiąc z siebie pajaca i błazna, gdyby miał choć trochę rozumu, to wymyśliłby coś bardziej inteligentniejszego żeby zabłysnąć, a gdyby był inteligentny to zabrałby się do nauki albo do jakiejś sensownej roboty, zamiast pajacować w TVN-ie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 12:35, Rogalenko napisał:

Dlatego jest to żałosne że chce się pokazać za wszelką cenę, robiąc z siebie pajaca i
błazna, gdyby miał choć trochę rozumu, to wymyśliłby coś bardziej inteligentniejszego
żeby zabłysnąć, a gdyby był inteligentny to zabrałby się do nauki albo do jakiejś sensownej
roboty, zamiast pajacować w TVN-ie.

worst post ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 12:32, Wrukos napisał:

W takim razie Auschwitz czeka.


Witam,
Nie uważasz, że to co teraz wyraziłeś jest niestosowne? Może czas poczytać nieco historii na temat II Wojny Światowej, a w szczególności o obozach koncentracyjnych? Chyba Ty byś nie chciał by ktoś użył takiego sformułowania jakiego Ty użyłeś, w stosunku do Twojej osoby. Troszkę szacunku dla historii i dla ludzi, którzy zginęli w obozach i dla tych, którzy przeżyli. Nikt nie zasłużył na takie cierpienia jakie w obozach ludność musiała znosić... Dlatego za "Obraźliwe" i niesmaczne wyrażenie otrzymujesz Ostrzeżenie, następnym razem proszę przemyśleć to co masz zamiar napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2010 o 13:07, Isildur napisał:

Troszkę szacunku dla historii i dla ludzi, którzy zginęli w obozach i dla tych, którzy przeżyli.

To zależy jak mój post się interpretuje, ale przepraszam, już nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2010 o 11:01, xD_ominik napisał:


Ogólnie nagrałem filmik jak tańczę w przebraniu na łące ale raczej go nigdzie nie zamieszczę
bo to słabo wygląda i zostawię tylko dla siebie. W żadnym zespole tanecznym nie jestem,
w tańcu nie mam żadnych osiągnięć mimo to zdecydowałem się zatańczyć w mam talent.



jaka sweet focia umieszczę se pa pulpicie xD (joke )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 16:37, kaczek93 napisał:

Ten typek co grał na gitarze i śpiewał to chyba jedyna śpiewająca osoba, która według
mnie zasługiwała żeby przejść dalej.


Zgadzam się z Tobą, według mnie był on niesamowity. Tylko szkoda, że Wojewódzki mażoretki tak potraktował "ostro" z Głogowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować