Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Zaskoczyłem się, bo poziom finału był bardzo wysoki. Niestety znalazły się trzy osoby śpiewające co było dla mnie trochę zawodem. No ale cóż. Zaniemiałem na chwilę kiedy zobaczyłem finałową trójkę. Gdzie Konny? Gdzie Patenciarz? Gdzie kruk i Blacha. O ile tego filipińczyka i Marcina Wyrostka jeszcze zrozumiałem to przy braciach Legun zdębiałem? ONI? Ludzie, każdy tylko nie oni. Kiedy okazało sie kto zajął trzecie miejsce to pomyslałem "jeśli bracia Legun zajmą pierwsze to będzzie (nie bójmy sie użyć tego słowa) ŻAL" Na szczęście wygrał Wyrostek. IMO zasłużył. Było widać po nim że wkłada w to co robi dużo serca. Z drugiej strony szkoda mi Patenciarza i Konego bo również napracowali się bardzo dużo. A więc, druga edycja Mam Talent było IMO bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:53, xxx0251xxx napisał:

a Ci blizniacy dobrzez e nie wygrali bo tacy młodzi to by ta kase przepili , lepiej ze
ktos inny wygrał , liczyłem ze wygra Anna Teliczan a tu tandeta

Dorośnij.

Wygrał mój faworyt od samego początku. Jestem, jednak, zdziwiony, bo nie spodziewałem się, że wyjdzie z półfinału. W finale Marcin był, moim zdaniem, najlepszy, a jego występ był najdoskonalszym z jego trzech występów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:54, xxx0251xxx napisał:

nie podoba mi sie ze z kazdego pólfinału przechodza 2 odoby , lepiej jak by wiecej to
by było ciekawie


To wszystko co naspamowałeś w trzech postach, mogłeś umieścić w jednym.

Co do Mam Talent.. kto tam wygrał? A, jakiś Wyrostek. Co on robił? Grał na akordeonie? Nie wypowiem się, bo nie widziałem, ale te wszystkie show mało mnie już interesują. Zdzieranie z amerykańskich/angielskich wersji i jeszcze w gorszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:58, crash807 napisał:

> Jakaś kasa za 2 i 3 msce jest czy tylko akordeonista dostanie?

Za 2 jest 100 000zł


Jesteś tego pewien? Bo prowadzący, mówili o wygranej tak, jak by w tej edycji była tylko za pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konny to cwaniaczek który przeszedł do finału dzieki jurorom , no i myslał ze wygra final , pokazał prawie to samo , jaki czuje sie wazny widac ze dziennikarz i myslał ze przekona do siebie publicznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po finale naszej edycji oglądałem dziś troszkę edycję niemiecką. U naszych sąsiadów poziom organizacji widowiska jest wyższy, ale poziom talentów, wykonań i ''tego co Niemcy lubią'' jest o wiele niższy.

Wracając na nasze podwórko to wygrała osoba która dziś była najlepsza. Tylko Wyrostek dostał owacyjne brawa na stojąco od całej publiczności w studio i wpłynął na każdego kto oglądał finał.

Co do braci Legun to jury strzeliło sobie samobója o którym mówili kilka chwil wcześniej. Gdy wykonawca jest krytykowany to zawsze dostaje więcej głosów, gdyż ludzie wtedy nie myślą, że głos odda ktoś inny.

Ja ładnie śpiewam, więc może już czas bym pokazał, że ''mam talent'' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przyznano bilet Martinezowi, to miałrm duża nadzieję, że zaraz zareklamuje się jakaś profesjonalna klinika i ofiaruje braciom Legun przeszczep jąder, żeby tak nie piszczały kastraty małe. No ale przeliczyłem się. Pozatem Leguny nie wygrały, bo już na początku rzuciłem na nich klątwę, która jak zawsze skutecznie zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój faworyt patenciarz dostał tak mało głosów(na stronie mam talent pokazują wyniki) że nawet w pierwszej 8 nie jest.
Gdy śpiewali bracia legun to zaczęło mi się kręcić w głowie od tego pisku
A ten martinez... myślicie że on niechcący o tej rodzinie w filipinach powiedział, dzięki temu sporo ludzi się ROZCZULIŁO i zagłosowało, myślę że 50 % jego głosów to ci ludzie.
Wyrostek był świetny nie był moim faworytem ale dobrze że wygrał on a nie bracia miał drugie tyle głosów co legunowie.

Ps. Wydaje mi się ze mina martineza gdy dostawał bilet mówiła "Kurde ja nie chcę żadnego biletu dawać mi 300 tysięcy ta cheć spotkania z rodzina to był taki chwyt..." XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie takie powinno być podium
1.Kony - Po prostu po jego występie się ciągle śmiałem.
2.Kruk i Blacha - Oni fantastycznie zatańczyli.
3.Marcin Wyrostek - No on też ma talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem był KACZOREX. Był blisko, niestety mu się nie udało. Zdenerwowałem się trochę jak Jury potraktowało braci Legunów, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ich potraktowało?

BTW: Widzieliście, gdy stał Wyrostek i kastraci razem, trzymając się za ramiona? W końcu się puścili, ale jeden z nich ,,chciał jeszcze". Polecam obejrzeć powtórkę, bo troszkę epic fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę po nich pojechali, że nie czują tego co śpiewają i jak Chylińska powiedziała że ich śpiew to czysty marketing. I wszystko dlatego że słuchają hip-hopu, to już gdy zaśpiewają poważniejszą nutę to Jury coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować