Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Deus Ex/ Deus Ex: Invisible War: Temat ogólny

504 postów w tym temacie

Ach Deus Ex... tyle razy go przechodzilem ze gdzies ok 10 raza przestalem liczyc. Jedna z najlepszych gier w hostori branzy.... ten swiat, doskonaly Voice Acting sprawiaja ze bardzo czensto wracam do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 00:18, kolo-gniew napisał:

ja mam 13 lat i teraz juz 5 raz gram w Deus exa, i dopiero teraz mam go po polsku :) Gra świetna
jedna z moich ulubionych.

Po Polsku ?? Znaczy masz to spolszczenie co zmienia na polski opisy broni i pokrewnych, a dialogów już nie, czy też jest pełne spolszczenie całej gry o którym nie wiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:10, buras napisał:

Jest spolszczenie które zmienia zdecydowaną większość dialogów. Czasami coś jednak po angielsku
wyskoczy :)
Oto link : http://deusex.pl/d1/polish_version/
Info o rozdzielczościach w zasadzie nie potwierdzone ... ja mam w 1280x960 i działa.

Mhm tak tylko z ciekawości zapytałem bo i tak wole w wersji English.
Swoją drogą tak z ciekawości, jaką broń bierzecie od Paula na samym początku gry, bo ja zawsze zabieram Gep Guna. Pozostałe zabawki w miare szybko się zdobywa, więc problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ja bodajże, tym razem, wybrałem kusze ...
Uparłem się że będę tym razem cichy. Zwykle przechodziłem Deusa metodą siłową ... co teraz muszę przyznać szczerze, odbierało grze sporo uroku. Jest wolniej i trudniej, ale ciekawiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:20, buras napisał:

Hmmm ... ja bodajże, tym razem, wybrałem kusze ...

Kusze w sumie zdobywa się pare kroków za przystanią więc problemu nie ma, za to Gep Guna nie zdobywa się przez spory kawałek gry, a jest on bardzo przydatny przy rozwalaniu robotów I niszczeniu drzwi :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GEP Guna może niema ale są za to LAM''y i granaty EMP. Gierka jest super. Jedy co mnie zdenerwowało to to, że JC po browarku ma już fazę. :) Jak się przejdzie 2 misję nie zabijając nikogo to Anna Navare fajnie się wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:25, Hubi Koshi napisał:

> Hmmm ... ja bodajże, tym razem, wybrałem kusze ...
Kusze w sumie zdobywa się pare kroków za przystanią więc problemu nie ma, za to Gep Guna nie
zdobywa się przez spory kawałek gry, a jest on bardzo przydatny przy rozwalaniu robotów I niszczeniu
drzwi :-]

Ehhh, większość robotów można obłaskawić jak ma się wysoki hacking:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściagnąłem to spolszczenie co daje polskie nazwy broni i jeszcze sciagnałem spolszczenie co daje polskie dialogi. Oto linki : www.deusex.pl i www.portal24h.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 01:14, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą tak z ciekawości, jaką broń bierzecie od Paula na samym początku gry, bo ja zawsze
zabieram Gep Guna. Pozostałe zabawki w miare szybko się zdobywa, więc problemu nie ma.

Ja zawsze wybieram snajperkę. Z ciężkich broni nie korzystam(w pierwszej misji użyłem paralizatora tylko na tych co pilnowali Guntera, bodajże trzech. Reszty nawet nie ruszałem, po prostu ich ominąłem.), a snajperka zawsze jest skuteczna. Kilka ulepszeń, większe statystyki i w zasadzie ta broń wystarczy do końca gry(opócz Smoka i paralizatora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w moda Zodiac (do Deus Ex)?
Znalazłem opis co oferuje ten mod:

ZODIAC is a set of six single player missions for Deus Ex.
As Paul Denton, the augmented brother of the infamous JC Denton, you will:
* Discover why the President is risking a nuclear confrontation.
* Break into CIA headquarters in Langley, Virginia to uncover some of the world''s best kept secrets.
* Solve the mystery of dozens of missing UNATCO troops.
* Use all-new weapons and meet new characters.
* Travel to new locations including:
CIA Headquarters
Buenos Aires
Page Biotech
Holloman Air Force Base
And more!

Tylko nie wiem czy warto ściągać i instalować. Czy jest w miarę dobrze wykonany czy tak, dajmy na to, zabugowany, że grać się nie da? A opis jest bardzo zachęcający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne grałem. Bardzo dobry, doskonała budowa poziomów {CIA, Błenos Aires}, 2 zakończenia, nowa broń {która holernie zajmuje miejsca}. Jedyne co mi się nie podobało to to kto okazał się "głównym złym" poprostu wolałbym jak by był to kto inny. Ale dodatek jest BARDZO wart zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zacząłem grać sobie w dwójkę.. polska wersja, oryginał etc. Gram na athlonie 2600, geforce 6800 GS 518 mb, i 1024 RAMu.. gra haczy.. a mam wrażenie, że nie powinna skoro taki np. Oblivion chodził na maksymalnych ustawieniach doskonale (z wyjątkiem wszystkich cieni), a gothic 3 na prawie maksymalnych, mimo iż to on jest podobno tragicznie zoptymalizowany, chodził mniej więcej podobnie mimo oczywistej przewagi walorów estetycznych względem Invisible War. Dwa razy też wywaliło mnie do systemu i utraciłem sejwy.. Z tego co się orientuje patch zaimplementowany do polskiej wersji jest ostatnim do tej gry.. ale może orientujecie się czy są jakieś nieoficjalne łatki, tweaki.. cokolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować