Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rage na Xboksie 360 bez cięć

24 postów w tym temacie

Gdyby microsoft zdecydował się na napęd blu-ray, co oznaczało by późniejszy start, to PS3 nie miało by szans, bo ten napęd to jedyny + stojący za PS3. Konsola japońców do tego może się pochwalić jedynie procesorem, a układ graficzny? X360 rządzi w tym zakresie. ( A mówi to fan SONY :> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:53, SKIL napisał:

Gdyby microsoft zdecydował się na napęd blu-ray, co oznaczało by późniejszy start, to
PS3 nie miało by szans, bo ten napęd to jedyny + stojący za PS3. Konsola japońców do
tego może się pochwalić jedynie procesorem, a układ graficzny? X360 rządzi w tym zakresie.
( A mówi to fan SONY :> )

Jak Microsoft mógł zastosować napęd Blu-ray mądralo ,skoro to jest wynalazek Sony ?Miał go od nich odkupić rok przed premierą ? Lepszym posunięciem byłoby HD-DVD ,chodź w dziedzinie filmów okazał się klapą może nie byłoby tego samego z grami (nie znam prędkości odczytu więc nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale gdzie by tam Microsoft się skaził konkurencyjnym rozwiązaniem Sony? :)
Jako użytkownik Xboxa360 a także PC - boli mnie, że będę w pewnym sensie zmuszony do kupna edycji pecetowej (taniej i lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Blu-Ray to wynalazek Sony.
A Sony nigdy by nie pozwolił żeby ich napęd znalazł się u konkurencji.

Chociaż może M$ niedługo wymyśli nowy napęd ale to wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skill; weź nie *******

a co do tematu to szkoda że wersja na PS3 i PC ucierpiała (nie wierzę żeby nic tego nie zmieniło) ale przynajmiej mamy dowud kto już nie nadąża (i to nie PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:01, Meykan napisał:

Tylko że Blu-Ray to wynalazek Sony.
A Sony nigdy by nie pozwolił żeby ich napęd znalazł się u konkurencji.

Chociaż może M$ niedługo wymyśli nowy napęd ale to wymaga czasu.


heh pamiętam jak M$ powiedział że nie kupi B-R od Sony gdyż napędy ( wszelkiego rodzaju ) to już przeszłość, i że czas na to by wszystko się ściągało z neta ;P

Nowy XBox 720 bez jakiegokolwiek napędu ? :P

Co do tematu to jestem zbyt zmęczony by zrozumieć jakie są wady i zalety połączenia mniejszych poziomów w dwa większe :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie mówiłem że gra nie straci wiele na wersję na x. :]
Ale oczywiście zostałem nazwany fanboyem. Teraz widzicie że miałem rację. I tak jak mówiłem wcześniej, "gorsza" grafika to dla mnie też mniej ścinek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chodzi o to że każdy z tych poziomów będzie doładowywał się tylko raz . A co do xboxa 720 to napęd pewnie będzie, dvd po to żeby zachować wcześniejszą kompatybilność :]


Jeszcze się okaże że wersja na x będzie najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz PS3 dzięki swojemu odtwarzaczowi Blu-Ray zyskało lepsza wersję gry niż Xbox 360. Pierwszy raz, ale z pewnością nie ostatni. Mimo wszystko wolę jednak PC - tutaj problemów z pojemnością, zbyt małymi płytkami i innymi bzdetami nie ma. W końcu do użytku gracza jest cały wielki dysk twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że coś w okolicach 18GB to dla nich mało ( bo x360 chyba daje rade płytom dwuwarstwowym per 9GB, prawda?)? To ja nie chce wiedzieć, co się będzie działo na PC. Po prostu cyrki będą. 5 płyt DVD, a wszyscy z wersją na PC "iha... tylko skąd tyle miejsca na dysku wyczaruje".

Co do blu-ray'a to też jakiś wspaniały i bez wad nie jest. Chyba że np. MGS4 i 10 minutowe loadingi to marzenie każdego, wtedy jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:59, jackass napisał:

> Gdyby microsoft zdecydował się na napęd blu-ray, co oznaczało by późniejszy start,
to
> PS3 nie miało by szans, bo ten napęd to jedyny + stojący za PS3. Konsola japońców
do
> tego może się pochwalić jedynie procesorem, a układ graficzny? X360 rządzi w tym
zakresie.
> ( A mówi to fan SONY :> )

Weź w ogóle nie mam zamiaru komentować ostatniego zdania w nawiasie... A jedyne w czym xbox jest lepszy to cena. No i fakt, że dłużej ich konsola była na rynku co się równa więcej gier.

Dnia 17.09.2008 o 20:59, jackass napisał:

Jak Microsoft mógł zastosować napęd Blu-ray mądralo ,skoro to jest wynalazek Sony ?Miał
go od nich odkupić rok przed premierą ? Lepszym posunięciem byłoby HD-DVD ,chodź w dziedzinie
filmów okazał się klapą może nie byłoby tego samego z grami (nie znam prędkości odczytu
więc nie wiem).

A co do bluray... Czemu wszyscy mówią, o sony jako wynalazcy. Ok był jednym z głównych akcjunariuszy jak firma się rozwijała... To że microsoft zlecił 3 firmie napisanie C# i podpisuje to swoim logiem nie znaczy, że to ich wymysł.

Na dzień dzisiejszy jest kilkanaście firm w nardzie nadzorczej firmy, która to wypuściła więc to nie do sony należy ostatnie zdanie.

Po drugie to właśnie duma m$ nie pozwoliła im na to by tego nie używać. No bo jako, że sony posiada akcje to jak firma zarabia na licencji to i sony by zarabiało :D

M16mKies
JA mam ps3 i pc i oczywiste jest, że jak wychodzi produkt multiplatformowy to wole wybrać ten na pc bo tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:28, Arn1 napisał:

Znaczy, że coś w okolicach 18GB to dla nich mało ( bo x360 chyba daje rade płytom dwuwarstwowym
per 9GB, prawda?)? To ja nie chce wiedzieć, co się będzie działo na PC. Po prostu cyrki
będą. 5 płyt DVD, a wszyscy z wersją na PC "iha... tylko skąd tyle miejsca na dysku wyczaruje".

Co do blu-ray''a to też jakiś wspaniały i bez wad nie jest. Chyba że np. MGS4 i 10 minutowe
loadingi to marzenie każdego, wtedy jest ok :)


Nie po to wypuszczają te 1TB dyski by ludzie narzekali na brak miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k13 ty się chyba w jaskini urodziłeś DVD DL od dobrych lat gości na PC jeszcze przed Xbox''em 360. a co do dysków twardych to standardowy dysk do PC ma 160 - 250 GB, więc nie wiem o co ci chodzi. Po prostu dziecko jesteś i tyle. FANBOY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest polityka M$, któremu producenci muszą bulić super kasę za wydawanie gier na większej ilości płyt. Tak więc to nie słabość sprzętu (w tym przypadku płyta DVD DL na Xbox 360) tylko mentalności naszego kochanego "majkrosofta". A co do różnicy w wersjach to Far Cry 2 też ma się różnić, tyle że ja na filmikach nie widzę żadej różnicy pomiędzy wersjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to jedynie błędna polityka Microsoftu. Co do napędu BluRay, to jego właścicielem patentowym jest Sony, ale MS mógłby przecież odkupić prawa do używania napędu, ale Sony na pewno kazałoby sobie słono zapłacić. A to na pewno wpłynęłoby na ceny gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz za 500zl mozna kupic dyski USB 1TB.....a normalne do kasty taniej; nie widze problemu z miejscem jesli idzie o PC ;p a do PS3 zawsze mozna tania 320gb wlozyc, bo konsolka obsluguje dyski od laptopow.... ^^

DoomnY @ zeby widziec roznice to musialbys ogladac filmiki w prawdziwej rozdzielczosci HD 720 albo 1080 i bez straty w kompresji....inaczej ni cholery z filmikow nie da sie wylapac, a jesli tak to ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować