Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rebelię podsyca Logitech!

12 postów w tym temacie

gram.pl

Jak zapewne doskonale wiecie CD Projekt RED i one2tribe stworzyli razem grę The Witcher: Versus darmową przeglądarkową grę z akcją umiejscowioną w uniwersum Wiedźmina, która pozwala je jeszcze rozwinąć i rozszerzyć. Teraz do gry włączył się Logitech, co wiąże się z całą masą niespodzianek!

Przeczytaj cały tekst "Rebelię podsyca Logitech!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woho, skoro Logitech dołączył o 12.30 to co bo będzie za 30 min?! Co to będzie? Będzie się działo?! Nie mogę się doczekać!
Czy nie można było zrobić z tego jednego newsa? Dlaczego nie ma promocji Wiedźmina w czipsach albo pod wieczkiem jogurtu? Kiedy następny news o Wiedzminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie tak dawno temu światem gry Versus wstrząsnęły wydarzenia o iście epickim rozmachu" :) PHI...chyba jestem już za stary na takie niusy :) aczkolwiek wiedźminka przeszedłem trzy razy i szykuję się do czwartego podejścia po zainstalowaniu update''u :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gadżety od Logitecha to pewnie klawiatury, myszki, pady. Wiedxmin powoli jest już przereklamowany, ale chyba jego sprzedaż straciła tempo, skoro CD Projekt nadal tak ostro reklamuje swój flagowy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią w przemyśle.. dobry produkt to taki który trzeba zareklamować tylko raz. Niestety okazuje się że wiedzmin nie jest taki kolorowy jak gram go pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszy jest INC. In nomine credimus, jakby ktosik pytał.
A ta gra, to zwykła szaro-bura nawalanka. Z drugiej strony, to bardzoo dobra nawalanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Ten news jest żywcem wycięty z oficjalnej strony Wiedźmina ;) Zresztą ile jeszcze można? Przy premierze Wiedźmina rok temu jeszcze uszło, ale teraz, przecież ER to nawet dodatek nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować