Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero: World Tour - zapowiedź

14 postów w tym temacie

gram.pl

Kto by pomyślał, że tytuł imitujący granie na gitarze zyska miliony fanów na całym świecie... A jednak Guitar Hero podbiło serca graczy i od tego momentu stało się serią, od której Activision Blizzard odcina kupony, wydając mnóstwo nowych wersji i dodatków. Jednak akurat World Tour niesie ze sobą ogrom ciekawych zmian i nowości... Przyjrzymy się im bliżej.

Przeczytaj cały tekst "Guitar Hero: World Tour - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozzy ! A będzie się dało urwać łebek jakiemuś ptaszkowi ? :P Ale ja i tak wolę swojego (Prawie Jak Gibsona TM) Epiphone Sg 400 niż jakieś tam Guitar Hero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zagrałbym w Guitar Hero WT. Szczególnie interesująca jest perkusja przy której pracowali Chad Smith, a przede wszystkim Travis Barker - ich pozytywne opinie o perkusyjnym secie są wystarczającą rekomendacją. Ciekawe są propozycje indywidualizacji swojego Hero i możliwości tworzenia, chociaż rzeczywiście szkoda, że nie można nic nagrać jeśli chodzi o wokal... Osobnym tematem jest cena, wiadomo takie rzeczy muszą kosztować i wcale nie uważam, że ponad 600 zł to jakoś drogo, niemniej niewielu będzie mogło sobie pozwolić na taki wydatek. Stąd trochę ciekawi mnie, czy sukces GH dotyczy też Polski, bo jakoś nie znam nikogo kto GH ma, co nie jestem zbytnim wyznacznikiem, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź fajna i gra pewnie też taka będzie.. Przypuszczam, że nie dane mi będzie w to pograć (nawet gdyby wyszło na pc, to cena... hmm.. długo bym na to zbierał, a przypuszczam, że jakbym powiedział komuś, że wydałem 600zł na grę z plastikowymi instrumentami to zostałbym uznany za wariata (właściwie to już tak się stało, gdy kupiłem GH3 na pc ;) ale co tam, uwielbiam to :P).
Aha, wydaje mi się, że znalazłem mały błąd w zapowiedzi- to nie jest pierwsze GH, w którym można grać partie basu- w trybie kooperacji była taka opcja w poprzednich częściach ;) (no chyba że autorowi artykułu chodziło o granie na basie w trybie Kariery, solo).

@Sashion: w październiku wyjdzie w Stanach, w Europie 7 listopada (w moje urodziny ;) ). Ale i tak znając naszego wydawcę (ekhm.. LEM) i biorąc pod uwagę problemy, jakie pojawiały się przy premierach poprzednich częściach, to dobrze będzie, jak w ogóle w tym roku nowe GH będzie dostępne w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 18:59, Sashion napisał:

Tey, wszystko fajnie, ale gamespot.com podaje, że gra wyjdzie 26 października, a nie
w listopadzie...


Wydaje mi się, że październikowa data premiery dotyczy USA, natomiast listopad to data debiutu dla Europy oraz Polski. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:49, Cieniek napisał:

Aha, wydaje mi się, że znalazłem mały błąd w zapowiedzi- to nie jest pierwsze GH, w którym
można grać partie basu- w trybie kooperacji była taka opcja w poprzednich częściach ;)
(no chyba że autorowi artykułu chodziło o granie na basie w trybie Kariery, solo).


I pewnie w tym przypadku masz rację, ponieważ zupełnie szczerze się przyznam, że swojego GH poprzedniego w domu nie mam. :) Byłem na GC, tam trochę czasu z World Tour spędziłem, byłem m.in. na pokazie u twórców... i się totalnie w grze zadurzyłem. :P Ale faktycznie z poprzednią częścią poważniejszego zetknięcia nie miałem. :]
Sorki za błąd. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh.To pierwsze co zrobiłem po przeczytaniu zapowiedzi.Gra zapowiada się "miodnie".Całym zespołem granie to jest strzał w 10!!!Już se wyobrażam granie na perkusji wieczorem :D.Szkoda tylko,że nic oprócz plotek nie słychać o GH:World Your na PC.Ale miejmy nadzieję,że będzie tak jak z GH III czyli zostanie wydane,ale.....potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perkusja byłaby wspaniała (tak btw. dzięki modowi Alarian Mod w Frets On Fire można grać na perkusji- jeśli oczywiście dany utwór zawiera taką opcję, a my mamy kontroler-perkusję... no można też grać na klawiaturze, ale... cóż, powiedzmy że to rzecz dla totalnych hardkorowców).
Natomiast co do GH:WT na pecety, to niby mamy tylko plotki, ale coraz więcej serwisów dodaje wersję PC na swoich stronach- coś takiego pojawiło się już np. na Gamespocie: http://www.gamespot.com/pc/puzzle/guitarheroiv/index.html
Pewne jest ponoć, że Neversoft nie będzie odpowiedzialny za konwersję, ale bardzo możliwe, że tak jak w przypadku GHIII i GH:Aerosmith (które do tej pory nie zostało oficjalnie zapowiedziane... mimo że na Amazonie można już zamawiać) zabierze się za to Aspyr. Niech tylko tym razem nie zawalą niczego i zoptymalizują dobrze grę przed wydaniem (albo chociaż po wydaniu :/)... W każdym razie Activision na pytanie o wersję o pc odpowiada w ten sposób: "that title has not been announced yet". Czyli szanse na wersję pecetową są, i to bardzo duże według mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby była wersja tylko z grą, bez żadnej gitary/perki/mikrofonu, bo gitarkę już mam, z GH3, a kumpel się na perkę szykuje, więc pewnie będziemy banda robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować