Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Resident Evil 4 na PC?

44 postów w tym temacie

Na GC było kilka fajnych gierek... np. "Star Wars:Rogue Squadron"... ale nie kupuję konsoli dla jednej gierki. Rezydent Zły to nie moje klimaty, ale skoro komuś opłaca się to konwertować, to znaczy, że komuś opłaca się to robić. Tak samo podobno na pc pojawił się ostatnio Onimusha III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowina to malo powiedziane! Dla wielu RE4 na PC byloby spelnieniem marzen! Miejmy nadzieje,ze owe rewelacje faktycznie "stana sie cialem" - szansa jest, tym bardziej jesli wziasc pod uwage,ze do tej pory na pc ukazaly sie wszystkie Residenty z "glownej serii" to znaczy od jeden do trzy. Ze swojej strony 3mam kciuki, a poki co hcialbym serdecznie podziekowac zespolowi gram.pl za tego iscie rewelacyjnego newsa ktory skutecznie poprawil mi humor....;-) Tak 3mac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wyjdzie na PC, pozostaje jeszcze pytanie: "Czy ukaże się wszędzie?". Onimusha 3 faktycznie wyszła na kompa, ale tylko i wyłącznie w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onimusha wyszła w Japoni i w Chinach,ale tak czy siak możliwe że będzie a jak juz będzie to po pewnym czasie na pewno puszczą ją dalej w obieg...taki hit nie moze sie tam zmarnować :).Wiec jeśli Resi 4 wyjdzie na pc to pozostaje mała nadzieja że wkońcu ruszą prace nad skonwertowaniem MGS3 for PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sprawa z Onimushąjest taka, że nikt się nie pali z wydaniem tego po za Japonią. A Capcomowi najwyraźniej się nie chce, chociaż mają amerykański i europejski oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, cudne RE4... Piekna gra. Zreszta juz pisalem co o niej mysle. 9.8/10. Faktycznie, Destro, jak juz o tym piszesz w ten sposob, to posuniecie iscie genialne. Samemu troche z zaloscia patrze na wydanie tej gry na PC gdy ja czekam juz na RE5, ale w swietle twojego posta ma to troszke sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 17:16, Bambusek napisał:

To samo jest z strategiami. Kilka wydano na konsolach, sequele były już PC only.

Bo się po prostu nie sprzedały najlepiej... W przypadku gier wymienionych przez Destro nie był to chyba problem.
>RE 4 do wczoraj też był Game Cube - PS 2 only :P San Andreas przez pół roku było PS 2 only. :P
A następnej części można spodziewać się u schyłu kolejnej generacji konsol, bo nemesis, o ile się nie myle, na PC był wydany u schyłu PSX. Niezla częstotliwość, co okolo 5-6 lat kolejna część. Przypominam też, że PC nie ujrzał remake''ów częsci 0,1,2,3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 16:54, D2T napisał:

zapewne potrzebny będzie P4 3Ghz+, 1GB Ram i 7800 na SLI aby mieć full detali. Albo pozostaje
taniutki Gamecube z prockiem 400Mhz i 24MB Ram którym gra wygląda BOSKO! :D


Swoją drogą ciekawe skąd się bierze taka różnica wydajności skoro aktualne PCty teoretycznie powinny przeganiać poprzednie konsole?

Widziałbym jeszcze jedną konwersję SC:Ghost na PC (heh, jeszcze nie ma daty premiery na konsole a ja już takie marzenia :)

Ps. taki aforyzm w temacie:
"kumpel pyta kumpla:
- Po co pakujesz taką kasę w kompa skoro masz nowiutkiego Xboxa 360?
- Żeby mi lepiej 3D mark 06 chodził"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 10:45, GeoT napisał:

> zapewne potrzebny będzie P4 3Ghz+, 1GB Ram i 7800 na SLI aby mieć full detali. Albo pozostaje

> taniutki Gamecube z prockiem 400Mhz i 24MB Ram którym gra wygląda BOSKO! :D

Swoją drogą ciekawe skąd się bierze taka różnica wydajności skoro aktualne PCty teoretycznie
powinny przeganiać poprzednie konsole?

No dobra takie wymagania to dla UT2007 można dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 17:11, Destro napisał:

Swoją droga niezła strategia: wypuszczasz mega hicior na PC, a jego sequel tylko na konsole
(RE5 - X360 i PS3 only). Jak myślisz, co zrobią nowi fani którzy poznali grę na PCcie? Konsole
nie stracą na tym ani jednego gracza, mogą za to wielu zyskać. Tak m.in. było z Halo1 :)

Tak mnie naszła myśl... a gdyby takie Halo 3 i PES6 były exclusive''ami na PC, to może te kilkanaście milionów konsolowców wróci do gry na pc? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się tam resident czwarty mimo tych wszystkich "ochów" i "achów" nie podobał(grałem na swoim ps2) i to czy resident wjedzie na piece czy nie mnie nie obchodzi.
ps. choć the wrriors na pieca to by było coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 I PES 6 tylo na kompa:):)Widze marzenia nadal dzrezmia w głowach pecetwoców,a lekcje przedsiebiorczosci
zostały przespane(z resztą,to dotyczy praktycznie kazdego zadumanego wielce zakochanego i majacego niedozgonna nadzieje na to iz bedzie lepiej,w swoich pececikach.To jest rewelacyjna wiadomosc ze RE4 zostanie wydane na PC,ale widzac radosc w waszych
słowach,ze tak sie stanie nachodza mnie mysli ze jestescie spragnieni włąsnie takich gier,gier
których wy naturalnie bardzo zadko uswiadczacie w swoich podajnikach płyt.Dodatki,ktos wspomniał o dodatkach,nie ma mowy o zadnych dodatakch ze
wzgledu na to ze konwersja zajumuje sie studio pochodzace z poza capcomu,oni nie maczaja w tym palców,
oni tylk zezwolili na to,a w miedzy czasei kiedy beda rzneli piniazki od pecetwców,wszelkie ich siły skoncentruja sie na RE5 na xboxa360 i ps3.]
Czesto mówi sie o zyskach na pc i konsolach,wlielie kłotnie,wojny na słowa,a czy wy wiecie jakie jest zdanie producenta na ten temat???
Napewno negujace wzgledem wypowiadanych słow pecetowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 15:30, dark master napisał:

Tak mnie naszła myśl... a gdyby takie Halo 3 i PES6 były exclusive''ami na PC, to może te kilkanaście
milionów konsolowców wróci do gry na pc? xD


To jest dość myle założenie i przecenianie "mocy" exclusive''ów. Na PC jest np WoW i GW... sądzisz że miliony konsolowców sprzedały swoje maszyny aby grać w te cudne gry? Poza tym, czemu wszyscy uparcie rozdzielają PC od konsoli i uważają, że ma się tylko jedną z tycvh maszyn? To w końcu dość oczywiste połączenie, na czymś trzeba pracować i pocztę sprawdzać, nie? Konsola jest raczej dodatkiem, nikt przecież nie sprzedaje PC i nie wymienia jej na konsolę. Z reguły PCta ma się wpierw, konsolę tylko dokupuje jeśli kilka exclusive''ów lub ogólnie gier nas do tego rozwiązania przekona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RE podobał mi sie tylko pierwszy. a co do pewnego komkenta o Ghost reconie 2 ze słabą grafą to ty koleś chyba na emulatorze w to grałeś bo nik nie skonwertował GR 2 na kompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Konsola

Dnia 28.01.2006 o 18:37, Destro napisał:

jest raczej dodatkiem, nikt przecież nie sprzedaje PC i nie wymienia jej na konsolę. Z reguły
PCta ma się wpierw, konsolę tylko dokupuje jeśli kilka exclusive''ów lub ogólnie gier nas do
tego rozwiązania przekona :)


Dokładnie. Tylko póki co jak dla mnie tych exclusive''ów jest za mało, ale to się chyba zmieni, jak pojawi się revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 11:17, dark master napisał:

>Konsola
> jest raczej dodatkiem, nikt przecież nie sprzedaje PC i nie wymienia jej na konsolę. Z
reguły
> PCta ma się wpierw, konsolę tylko dokupuje jeśli kilka exclusive''ów lub ogólnie gier
nas do
> tego rozwiązania przekona :)

Dokładnie. Tylko póki co jak dla mnie tych exclusive''ów jest za mało, ale to się chyba zmieni,
jak pojawi się revolution.

Na Revo będzie można zagrać wiele starych tytułów z Nesa, N64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:47, J.a.k napisał:

Ciężko się gra w takie gry jak RE4 na PC. To urządzenie po prostu się do tego nie nadaje. Jeśli
nie graliście na konsoli to nie wiecie dlaczego.


a w czym pc jest gorszy od konsoli? bo dobre pady do pc kosztuja juz 50 zeta, a wyjscie telewizyjne ma kazda karta graficzna. widzisz jakies inne roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować