Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Obecnie najgorsze to jest to, że Batman na PC będzie dostępny 18, a 18 to piątek... jak nie trudno się domyślić, gierki podochodzą dopiero na poniedziałek-wtorek ;D czyli dodatkowy weekend czekania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:15, Skwarek_pl napisał:

Obecnie najgorsze to jest to, że Batman na PC będzie dostępny 18, a 18 to piątek... jak
nie trudno się domyślić, gierki podochodzą dopiero na poniedziałek-wtorek ;D czyli dodatkowy
weekend czekania ;]


Jeżeli kurier nawali to,tak,może sklep cenega[zw. na swe "tradycje" choć nat''a już tam nie ma] wyśle gry np. we środe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:17, NecroVisioneR napisał:

> Obecnie najgorsze to jest to, że Batman na PC będzie dostępny 18, a 18 to piątek...
jak
> nie trudno się domyślić, gierki podochodzą dopiero na poniedziałek-wtorek ;D czyli
dodatkowy
> weekend czekania ;]

Jeżeli kurier nawali to,tak,może sklep cenega[zw. na swe "tradycje" choć nat''a już tam
nie ma] wyśle gry np. we środe?


No chyba, że Cenega wysyła pre-ordery tak jak gram.pl, czyli troche wcześniej, to wtedy powinno dojść ;] (pierwszy raz zamawiam z Cenegi, zawsze korzystałem z gram.pl i nigdy się jeszcze nie zawiodłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem Assassin''s Creed (pre-order z cenegi) to przyszedł dzień przed premierą, więc z batmanem powinno być tak samo.
Przy okazji. Status mi się zmienił EK na przyjęte do realizacji. Co się wyrabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:35, gitarka napisał:

Jak zamawiałem Assassin''s Creed (pre-order z cenegi) to przyszedł dzień przed premierą,
więc z batmanem powinno być tak samo.
Przy okazji. Status mi się zmienił EK na przyjęte do realizacji. Co się wyrabia??

Zamówiłem zwykłą edycję, a też mam "Przyjęte do realizacji". Ale to raczej błąd na stronie Cenegi. Do premiery jeszcze 13 dni przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"przyjęte do realizacji" oznacza chyba, że Cenega zna zamówioną ilość EK i mają juz dla Ciebie odłożoną w systemie
Do mnie EK Batmana przyszło dzień przed premierą

EDIT: Sorki, chciałem odpowiedzieć na posta gitarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:35, gitarka napisał:

Przy okazji. Status mi się zmienił EK na przyjęte do realizacji. Co się wyrabia?


W moim zamowieniu status "przyjete do realizacji" jest od kilku dni. Czekam na premiere na PC i tez mam nadzieje, ze przynajmniej w dniu premiery gra bede sie juz cieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:35, gitarka napisał:

Jak zamawiałem Assassin''s Creed (pre-order z cenegi) to przyszedł dzień przed premierą,
więc z batmanem powinno być tak samo.


Jak ja zamówiłem pre order Assassins Creed,to kurier przyjechał do mnie we wtorek,czyli 4 dni od premiery i jeszcze policzył 20 zł drożej,niż było w zamówieniu ... dlatego,teraz boję się sklepu Cenegi ... zobaczymy,jak to będzie,tym razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie EK bo pisze że będzie dołaczony " Kod odblokowywujący do gry z „Crime Alley” "
Czy ktoś orientuje się czy to bedzie jakies nowa lokacja do eksploracji czy jak? Za odp. z gory dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:47, Harrolfo napisał:

Mapa w Challenge Roomie

A Challenge Room to w tej grze te tryby wyzwań ? To np. Silent Knight Challenge Room?
I ostatnie ile ich jest?
Za odp. jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 20:36, Tieru napisał:

A Challenge Room to w tej grze te tryby wyzwań ? To np. Silent Knight Challenge Room?

Tak

Dnia 04.09.2009 o 20:36, Tieru napisał:

I ostatnie ile ich jest?
Za odp. jeszcze raz dzięki.

Na PS3 32, a na X360 - 16 (po 8 dla Batmana i Jokera (Joker jest tylko na PS3))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może czy wtej grze będzie można "pochodzić" sobie po wyspie między misjami czy coś podobnego do takiego free game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 19:27, Orion napisał:

Czy wiecie może czy wtej grze będzie można "pochodzić" sobie po wyspie między misjami
czy coś podobnego do takiego free game?

Można łazić po całym Arkham na końcu gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 19:56, Kaucz napisał:

Pytano o acziwki/trophy - czy są łatwe?

Wiekszość tak
>Chodzi o to czy dużo wleci podczas "normalnej" gry.
Jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować