Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

CD projekt jak zwykle lepszy:D Oni zawsze pomoc zaoferują,nawet jak się w centrum pomocy o głupią gre za dwie dychy zapytasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że:
1 Nie odpisują na meile
2 Nie odbierają telefonów[10 rozmów wychodzących...]
3 Wprowadzają w błąd-robiąc z klientów naiwniaków,ale ja już się nabrać nie dam:)Tak jak teraz przy Batmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnołem dzisiaj demo :) gra jest rewelacujna najbardziej podobało mi sie jak po cichku wykanczałem zbirów i oni zaczeli panikowac... strzelali na oslep (np w miejsc gdzie wydobywała sie para... ) gra jest bardzo dobra zaczne powoli odkładac kae na pełną wersje (gdyby nie Halo ODST to pewnie juz bym sobie ja kupił.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i... jestem zadowolony z zakupu. Gra nie jest może tak genialna jak piszą w recenzjach, ale i tak ma świetną grafikę (chociaż niektóre tekstury są PASKUDNE!), grywalność i co najważniejsze - klimat który momentami wgniata w ziemię. Jeżeli ktoś się spodziewa, że przez całą grę będzie po prostu latał za zwykłymi złoczyńcami jest w błędzie. Idę grać dalej, zbieram teraz taśmy z krokodylkiem którego spotkałem na początku gry. Wygląda na to, że niedługo będzie kolejna walka z bossem.

Wiecie co jest piękne w tej grze? Wszystko jest na swoim miejscu, wszystko jest dopracowane, nie można narzekać na nadmiar albo brak różnych elementów gry. Po prostu świetna gra akcji (+ skradanka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:46, Ezio napisał:

A inteligensja przeciwników?Ale jak widać zadowolony jesteś.


Bossowie do tej pory są bardzo schematyczni (aka. oskryptowani), tak więc nie można zbyt dużo mówić o ich "inteligencji". Z drugiej strony zwykli przestępcy świetnie grają swoje role. Można ich wykończyć w zwykłej bijatyce, jak i krążyć powoli załatwiając ich jeden po drugim. Fajnie to wygląda, jak są coraz bardziej przerażeni bo "coś" zabija ich towarzyszy broni :] Najbardziej spodobał mi się motyw jak dwóch gości z bronią usłyszało jak zabiłem jednego gościa (niestety, zdążył raz strzelić) i szybko przybiegli mu pomóc. Zanim jednak weszli do środka, stanęli po obu stronach drzwi i na raz dwa trzy weszli do środka z karabinami jak prawdziwi komandosi. Niestety, cała akcję obserwowałem góry, a oni patrzyli tylko przed siebie. Jeszcze nie trafiłem na przeciwnika który chciałby podnieść oczka o 0,3cm do góry i do mnie strzelić... Na gargulcach jesteś bezkarny przez całą grę.

I jak już położycie łapki na grze - grajcie od razu na HARD. Gra jest strasznie łatwa nawet na tym poziomie trudności. Trochę trudno robi się kombosy jak okrąży cię 10 ludków, ale bez problemu można dać sobie radę nawet z takim oddziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Gacka

Spoiler

akutalnie jestem przy ściganiu Harley

i mam takie pytanka:
1) Czy ta postrzępiona peleryna z czasem się łata?
2) Czy po ukończeniu gry są odblokowywane jakieś stroje dla Nietoperza?
3) Czy po ukończeniu gry i podczas chodzenia po Arkham, aby rozwiązywać zagadki są jeszcze jakieś zbiry do tłuczenia?
4) Czy mogę skądś ściągnąć darmowy DLC z kolekcjonerki (po wpisaniu dołączonego kodu na jakiejś stronie www) na kompa, żeby nagrać na płytę i z niej przerzucić na memorkę konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem fuksa,zarejestrowałem się na forum Batcave i dostałem kod promocyjny na grę w sklepie Cenegi - razem z kurierem zapłacę 74.99 zł - zastanawiam się tylko,czy grę dostarczą w dniu premiery,czy znowu będzie trzeba czekać cały weekend na kuriera,tak jak w przypadku ubiegłorocznego Assasins Creed? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZARAZ SIĘ NA MAKSA ZDENERWUJE.
Wczoraj w nocy zmierzałem w kierunku siedziby Killer kroczka, miałem problemy z załatwieniem kilku mocno uzbrojonych wrogów, tak więc wyłączyłem konsolę za pomocą power button (jak zwykle, jak w każdej innej grze). NIE PRZYPOMINAM SOBIE JEDNAK bym w tym momencie robił save! Bo na pewno nie robiłem - w końcu powtarzałem kilkukrotnie jeden fragment gry, od ostatniego "czekpointu". Dzisiaj włączam grę - i BAM, spójrzcie na obrazek poniżej:

Trzymajcie mnie; ~5-6 godzin gry poszło w plecy.

20090828125854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:15, NecroVisioneR napisał:



Raczej PC. Na konsolach nie ma takiego powera karta graficzna, żeby mogła jeszcze fizyke obsługiwać ;P No i nie zapominaj ,że tylko wersji PC premiere przesunięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:46, Ecko09 napisał:

>

Raczej PC. Na konsolach nie ma takiego powera karta graficzna, żeby mogła jeszcze fizyke
obsługiwać ;P No i nie zapominaj ,że tylko wersji PC premiere przesunięto.


Nie ma o czym zapominać to norma:p Spoiler Może ktoś powiedzieć mi o

Spoiler

co chodzi z tym Banem[tym co zabił[?] Batmana w anime,jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 15:01, lis_23 napisał:

kurczę,nie wychodzi mi spoiler ...


Napisz posta, nastepnie zaznacz myszka tekst, ktory ma byc spoilerowany i nacisnij na przycisk S spoiler w tym okienku, w ktorym piszesz posta. Ewentualnie w miejscu gdzie ma sie zaczac spoiler w nawiasie kwadratowym wpisz literke s, a w miejscu w ktorym ma sie skonczyc rowniez w nawiasie kwadratowym /s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować