Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2010 o 13:55, Szocha napisał:

Opłaca sie kupic grę?

nie, nieopłaca. Dlatego wszędzie dostaje recencje 1/10 i jest uważana za najgorszą grę opartą na filmie, komiksie czy cokowliek innego.
A teraz na serio, jak myślisz? Pierw poczytaj recenzje, bo wydaje mi sie ze tam jest dobra odpowiedz na to, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej zagadki w życiu nie rozwiążę:/ "Doktor Jonathan Crane próbuje wynieść strach na wyższy poziom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 12:41, Ezio napisał:

Tej zagadki w życiu nie rozwiążę:/ "Doktor Jonathan Crane próbuje wynieść strach na wyższy
poziom".

A masz ją zaznaczoną na mapie? Ona mi się wydaje jest na glównym dziedzińcu i trzeba coś na dachu zeskanować. Jeżeli masz tą zagadkę zaznaczoną na mapce to nie powineneś mieć żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 12:41, Ezio napisał:

Tej zagadki w życiu nie rozwiążę:/ "Doktor Jonathan Crane próbuje wynieść strach na wyższy
poziom".

Spoiler

Włącz wzrok detektywa i znajdź znak zapytania, oddzielnie kropka i ta fala. Stań w takim miejscu, aby wyszedł ładny znak zapytania i voila! Zeskanuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to jest w budynku z tą zepsutą windą, co zepsuł

Spoiler

Strach na wróble

. Sztuczkę znam, już z siedem razy miałem;)
Ziggy: Tak, mam już wszystkie mapy tajemnic, ona jest w budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 14:07, Ezio napisał:

Ale przecież to jest w budynku z tą zepsutą windą, co zepsuł

Spoiler

Strach na wróble

.
Sztuczkę znam, już z siedem razy miałem;)
Ziggy: Tak, mam już wszystkie mapy tajemnic, ona jest w budynku.

Aaaaa! To już wiem!

Spoiler

Gdzieś tam musisz poszukać takiej jakby jaskini z grzybkami i zdjęciami, ale gdzie dokładnie to jest, to nie wiem :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 14:10, plada napisał:

Aaaaa! To już wiem!

Spoiler

Gdzieś tam musisz poszukać takiej jakby jaskini z grzybkami i
zdjęciami, ale gdzie dokładnie to jest, to nie wiem :C


Spoiler

Znalazłem jedynie z grzybkami, i to było tak jakbyś schodził śladem tej windy na dół, ale żadnych zdjęć ni ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 14:17, Ezio napisał:

> Aaaaa! To już wiem!

Spoiler

Gdzieś tam musisz poszukać takiej jakby jaskini z grzybkami
i
> zdjęciami, ale gdzie dokładnie to jest, to nie wiem :C


Spoiler

Znalazłem jedynie z grzybkami, i to było tak jakbyś schodził śladem tej windy na dół,
ale żadnych zdjęć ni ma:(


to niedokładnie ''klikałeś'' Pamiętam że też sam raz tam wlazłem, bo było zaznaczone, ale zrobiłem skan i nic nie znalazło, to poszedłem dalej i myślałem że chodzi o inne pomieszczenie :P. To jest napewno tam, skanuj dokładnie, sciany, podłoge, sufit, wszystko, wkoncu ci wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Hmm, czy impreza to koniec gry? Bo wszedłem do więzienia, do drugiej częśći, ale ostatnie zagadki, czyli w innej części więzienia, zostały... I teraz pytanie: Jak wykończę Jokera, to to będzie koniec?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 12:38, Ezio napisał:

Widzę...Ale ostatnia tablica Arkhama?.. Gdzie ona jest?...


Jest

Spoiler

w miejscu gdzie uwaolniłeś naczelnika więzienia wypisanan na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj opublikowana została informacja o edycji Game of the Year nowego Batmana.
Oprócz niższej ceny znajdziemy tam dotychczasowe DLC - "Challange maps", czyli 6 dodatkowych map w trybie wyzwania + uwaga! możliwość zagrania w grę w trybie 3D!(potrzebne okulary). Nowa edycja trafi do sklepów już 26 marca, planuje ktoś zakup? Ja chyba się skuszę, bo IMO najnowszy Batman to zdecydowanie najlepsza gra ubiegłego roku i jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wg. mnie nie warto. Dla sześciu mapek i grania w 3D ? Pewnie te "starej generacji" czyli tekturowe nie będą się nadawać. Po za tym... a to już wszystko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:54, Albii napisał:

A wg. mnie nie warto. Dla sześciu mapek i grania w 3D ? Pewnie te "starej generacji"
czyli tekturowe nie będą się nadawać. Po za tym... a to już wszystko. :D


No tak, może nie wychodzi to zbyt opłacalnie dla graczy, którzy posiadają już produkcję Remedy, ale dla tych, którzy stykają się z nią po raz pierwszy to świetna okazja by zagłębić się w tą wybitną grę, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj muszę Cię poprzeć w 100%, oczywiście jeżeli to nie będzie jakaś cena wyssana z kosmosu, tylko proporcjonalna do wprowadzonych zmian. ;) Wiesz może czy ten pakiet dodatkowych mapek jest lub będzie do kupienia i pobrania z marketplace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować