Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order Call of Duty: World at War!

68 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 17:35, Vesania666 napisał:

mam nadzieje, ze wymagania beda takie jak w coD4


Mam nadzieje, że za rok będą takie gierki, że mi komp zbladnie i 4GB ramu będzie za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos sobie nie wyobrażam tej gry na wii ;/ Wogóle jakoś śmiesznie to brzmi:
-masz najnowsze call of duty?
-mam
-na co
-na wii

bez sensu trochę. Dziwne też jest to, że wyjdzie na ps2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:16, vincent50200 napisał:

ponad 100 zł!? ciekawe czy tylko za 4 godziny grania.


CoD napewno zaoferuje bardzo ciekawy multiplayer:) Wieć myśle że warto wydać te 110 zł na grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telenoweli pt ,, Sprzedaż Cod ruszyła " - ciąg dalszy . Zaledwie rok temu była 4 , teraz juz 5 . Jak to szybko leci . Cena trzeba przynznać że nieciekawa , ale cóż to stary chwyt . Przed premierą obniżą jescze ze 3 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: World at War dostępne jest na platformy: PC, Xbox 360, PS3, Wii, Ps2 i jeszcze DS.

Swoją drogą jestem ciekaw jak ta gra będzie wyglądać na DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 17:58, plasot79 napisał:

Po 10 lat walki z piratami, ceny zeszły w okolice 100 zł a tu znowu kolejny po EA próbuje
nas kroić z kasy. Kupię jak zejdzie do 70.


A od kiedy to EA wydaje CoD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam aż będzie rozsądna cena. Tylko fani kupią za tyle kasy grę, a właściwie taki dodatek? Do CoDa... Dzieki tym fanom my będziemy mieli później tańszą grę :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde tego sie nie spodziewalem..
jeszcze jakby to był jakis erpeg na dlugie godziny to bym sie zastanawial.. ale nie wywale tyle kasy za jeden dzien zabawy ..
czekam az potanieje. nawet nie ma mowy - przeginają już z tymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Anglii za wersję na X360 110zł wychodzi teraz plus przesyłka bodajże 30 zł:) To i tak zaoszczędzone 90zł do tych 229.99 :P A, i dodajcie jeszcze koszty przesyłki w Polsce. Naprawdę nie rozumiem dlaczego jako uboższy kraj mamy gry droższe, i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry nie kupie bo czekam na Left 4 Dead a dlaczego bo producent nie dba o gre wypuść i niech sobie będzie może na xbox to 13 latką wystrczy ale mnie nie. valve wydaje coraz nowe dodatki i to za darmo a call of duty 4 dostało tylo 4 mapki i już następna częśc ale to tylko wina Activision Blizzard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, że nowy CoD nie sprzeda się tak dobrze jak Modern Warfare. Na początku wszyscy kręcili nosami, że współczesny CoD - to sie nie uda i takie tam. A teraz ja np. nie bardzo mam ochote wracac do WWII i nawet nie przekonuje mnie ten miotacz ognia. Jedyne z czym wiąże naprawde duże nadzieje to przechodzenie gry w trybie kooperacji. Fajnie będzie grać razem z kumplami i na czacie głosowym ustalać taktykę czy ostrzegać przed niebezpieczeństwami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować