Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Update – od dziś dostępny!

22 postów w tym temacie

A za 10 miesięcy może wyjdzie update 2, z grubą książeczką jak poradzić sobie z bugami + 2 nowe przygody i paczka z językami: albański, kazachski i ugrofiński xD A wszystko za jedyne 19.90 . No najwyżej że ktoś będzie chciał sobie ściągnąć z neta.

20080927032711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko... W moich zamówieniach widnieje napis, że pakiet wysłano w środę. Ale czy został on wysłany rzeczywiście w środę czy dopiero wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dla mnie to ta wiadomość powinna się zaczynać od słów "Pokornie bijemy pokłony i przepraszamy za setną z kolei niedogodność". No ale dobra cóż koniec złośliwości... dobrze że w ogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:34, Heroes1990 napisał:

Ja mam takie pytanko... W moich zamówieniach widnieje napis, że pakiet wysłano w środę.
Ale czy został on wysłany rzeczywiście w środę czy dopiero wczoraj?


Aśroda kiedy była?Wczoraj?! Jesli pisze że zostało wysłane w środę to tak było:) I jeśli zamówiłeś przesyłke przez PP to gra powinna dojść[uptade raczej:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj się wybrałem do słupskiego empiku po update.
Nie mogłem znaleźć na półkach, więc podchodzę do tego "dyżurnego" od gier i pytam, czy jest już Wiedźmin Update.

odpowiedź: "aktualizacje do Wiedźmina można pobrać odpłatnie ze strony producenta"
N/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 12:27, moonman napisał:

ja dzisiaj się wybrałem do słupskiego empiku po update.
Nie mogłem znaleźć na półkach, więc podchodzę do tego "dyżurnego" od gier i pytam, czy
jest już Wiedźmin Update.

odpowiedź: "aktualizacje do Wiedźmina można pobrać odpłatnie ze strony producenta"
N/C


...,ja dziś miałem podobną sytuacje byłem i w Empiku i w MM ale oni nie mają BLADEGO pojęcia o czym do nich mówi się,eh ja nie rozumiem po co oni zatrudniają[do sprzedawania gier] ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o tym...Dosyć kupowania w Empikach i w MM teraz wszystko zamawiam przez sklep gram.pl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 14:28, rafekx 12 napisał:

(..) teraz wszystko zamawiam przez sklep gram.pl:D


i bedziesz dostawał to z tygodniowym opóźnieniem po premierze. ekstra.
generalnie właśnei wydedukowałem że opóźnienie update było tylko po to zeby mozna bylo napisac jednego newsa więcej o Wiedzminie :))) dobre co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Dziś byłem w gdańskim Media Markt i nie było "update''a". :( Jedynie pełna edycja rozszerzona za... niecałe 65 zł! No nic to, może w Saturnie będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: jawne złodziejstwo. Update powienien być dostępny w całości za WPlny, z którymi nic się nie da zrobić. CDProjekt robi sobie jaja z tym Wiedźminem wydając pudełkową, w pełni płatną, wersję łatki z kilkoma dodatkami zamiast zrobić pełnowartościowy dodatek. Odstawiali cyrki z EK, robią jaja z "edycją rozszerzoną" i jestem przekonany, że to nie koniec...
Naprawdę, nie wygląda dobrze robienie takich cudów z tak słabą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ściągnął sobie z internetu i od razu wgrał na płytkę. I nie wiem czy będzie to legalne ale przy moim słabym transferze danych chyba tą płytkę sobie od niego pożyczę (jakby zamawiałem EK Wiedźmina co można łatwo sprawdzić sprawdzając listy zamówień owych EK) bo wizyta w Empiku i Media Markcie przyniosła tylko kolejne rozczarowania. "Eee Maciek wiemy coś o jakimś Wiedźmin aptejd?" to tylko jedno z wielu pytań jakie słyszałem od ekspedientów w tych sklepach kiedy pytałem o Update''a -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 20:27, Gall historyk napisał:

Kolega ściągnął sobie z internetu i od razu wgrał na płytkę. I nie wiem czy będzie to
legalne ale przy moim słabym transferze danych chyba tą płytkę sobie od niego pożyczę

W pełni legalne. Zapyta przy instalacji o numer rejestracyjny gry. Sountrack i te wszystkie filmiki masz za friko całkowicie, bez rejestrowania czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań.A mianowicie:
1.czym się różni poradnik z wersji podstawowej od tego z wiedźmina Update?
2.Czym się rożni wiedźmin update od Wiedźmina: Edycji Rozszerzone?
3.czy będzie coś takiego jak Wiedźmin 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować