Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podwójny agent później

13 postów w tym temacie

Słyszałam, że Spilnter Cell 4 ma być inny od poprzednich części. Sam Fisher zostanie wsadzony do więzienia i zamiast swojego czarnego kostiumu i zielonych okólarów pędzie nosił strój... więzienny. Klimat ma być nieco inny niż w poprzednich częściach, ale i tak zapowiada się, że będzie to skradanka roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, a tak się napaliłem na nowego SC... trudno, lepiej cieszyć się idealną grą "nieco" później niż narzekać na kaszanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie gier z Samem Fisherem... :( gdzieś nie przypadły mi do gustu, a grałem we wszystkie części... w żadną nie grałem więcej jak pół godziny... więc i na temat Double Agent się nie wypowiadam ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam SC rulezz .... choc pandory nie przeszedlem
Mam nadzieje ze bedzie rownie niezly tryb coop co w SC:CT

Co do premiery to nie wiedzialem ze miala byc tak wczesnie o_O wiec przesuniecie jej nie robi na mnie wrazenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie wku**** i UBI Wuku*** xD Mówie wam ludzie juz chyba wszystkie łzy wypłakałem. Gram w klanie i każdy poslki klan SCCT czekał do marca, wszyscy mówili "aaa to juz niedługo" , a tu prosze bardzo... HU*. No to się mozna pochlastac naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz przeszedlem 2 pierwsze czesci ale niestety w miescie nie ma zadnego porzadnego sklepu z grami a w hipermarketach same nowosci chcialem jechac do rybnika do tego wielkiego media marketu ale jak na zlosc ojciec zlamal noge potem nadarzyla sie okazja jechalem do sosnowca do szpitala (mlodzienczy reumatyzm hehehe) po drodze wchodze empiku w katowicach i zonk jakies BUCE mi wykupily :) tak wiec nalezy czekac na nastepny wyjazd do katowic albo zamowic z neta.To tak troche byl offtopic a teraz na temat.Moim zdaniem opoznionko raczej spowodowane jest singlem a przede wszystkim najistotniejsza jego czescia a mianowicie wspolprace z botem sadze ze czas ten bedzie przeznaczony na dopracowanie algorytmow i testowanie zachowan "kumpla-bota" no chyba ze sie chlopaki obijaly :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szkoda, że jest jakieś opóźnienie, ale to dla dobra graczy chcąc gre dopieścic jak zawsze ;)
A tak wogule to chciałem sobie zamówić Choas theory, a tu nie ma żadnego ... Będzie wprowadzene??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować