Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - trailer z wersji PC

112 postów w tym temacie

Po 1 Tyron czy w GTA można było gwałcić?

P.S. Takie rzeczy ksiądz nam na religii mówił o grach. Chodzisz na kółko różańcowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

> > GTA dla gnojów spod bloków gra.

Takich jak ty?

Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

Oc ty prymitywny chłopczyku.Słuchaj sobie tego rapu i metalu i graj w te swoje GTA .Są
gry o wiele lepsze

Np. Gta: SA lub VC

Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

którę uczą gracza podstaw moralnych czy innych rzeczy ,a nie tylko zabijania ,ćpania,gwałcenia
i innych strasznych rzeczy.

Ble ble od lat ten bełkot gry demoralizują a to bullshit. (przepraszam za wyrażenie ale inaczej się nie da )
A tej gry napewno nie kupie może ściągne.
O masz na myśli spirace ją?
Bo niezamierzam napędzać machiny dewiacji społeczeństwa.Wole sobie zagrać w jakiegoś dobrego RPGa ,przygodówke
Taa to po co masz kogoś okradać jak jej nie lubisz?

Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

czy inną grę ze wspaniałą fabułą gdzie nie chodzi o zabijanie i inne rzeczy.

Jest dużo rpg gdzie się dużo zabija
Zastanów się co ty mówisz piracie bo będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

> > GTA dla gnojów spod bloków gra.

Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

Oc ty prymitywny chłopczyku.Słuchaj sobie tego rapu i metalu i graj w te swoje GTA .Są
gry o wiele lepsze
którę uczą gracza podstaw moralnych czy innych rzeczy ,a nie tylko zabijania ,ćpania,gwałcenia
i innych strasznych rzeczy.A tej gry napewno nie kupie może ściągne.Bo niezamierzam napędzać
machiny dewiacji społeczeństwa.Wole sobie zagrać w jakiegoś dobrego RPGa ,przygodówke
czy inną grę ze wspaniałą fabułą gdzie nie chodzi o zabijanie i inne rzeczy.


Żal mi takich ludzi, bo tak na prawdę to właśnie oni nie myślą normalnie... myślisz, że jak słucham Metalu i gram w GTA to później wejdę do szkoły i zacznę "gwałcić" jak powiedziałeś, czy strzelać do ludzi... chore podejście. Wiesz, że jest takie coś jak gra dla przyjemności? Dla oderwania się od tego trudnego świata i chwili relaksu? Widocznie nie, skoro piszesz takie komentarze, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejzeniu trailera z wersji PC widac ze R* udalo sie poprawic gre graficznie i stoi na wysokim poziomie. Miejmy nadzieej ze nie beda dazac sie takie wpadki z gra jak na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:57, howereq napisał:

Ludzie to co napisał Tyron to prowokacja, pomyślcie trochę zanim odpowiecie na czyjeś
posty...

Ok, ale dlaczego więc osoba tak uboga intelektualnie ma stopień brygadzista? :/

Przecież jego wypowiedzi nie zawierają żadnych argumentów + dodatkowo głosi jaki to on fajny, bo może ściągnąć grę... :/

Co do nowego GTA to czekam z niecierpliwością, trailer tylko jeszcze bardziej zaostrzył mi apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zmiany są.
No grafika, na trailerach GTA IV jak wychodziło na konsole to na wszystkich czterech też tak wszystko ładnie świeciło.
U mnie na PS3 też tak się ładnie świeci.

No ale PC mam mieć poprawione tekstury jednak na trailerze wygląda tak samo jak z konsol.

No zobaczę u kumpla bo on czeka z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer moim zdaniem wypada średnio - znacznie lepsze były "Everyone''s a rat" albo "Move up, ladies".

Jedyne co, to spodobała mi się nutka towarzysząca temu zwiastunowi. Fajna, spokojna i klimatyczna - jakoś mało pasująca do GTA, hehe. Większość scenek, które się tu pojawiły to cut-scenki przed misjami, było także kilka fragmentów z gameplayu (pościg na motorze), ale ja specjalnych zmian w stosunku do konsol nie widzę. Tekstury są takiej samej jakości, wszystkie inne elementy - oświetlenie, efekty są takie same jak na PS3 oraz X360. Zobaczymy, czy po premierze okaże się, że zmiany są - mi się jednak wydaje, że nie będzie ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jedynie ciekawy jaką ocenę gta4 dostanie w CDA.
Bo o ile pamiętam to jak testowali wersję na konsole, to dostała 10/10. Ciekawe czy wersji na PC dadzą taką samą ocenę, a jesli nie, to będzie ciekawa sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:50, Rumcajs52 napisał:

Ja jestem jedynie ciekawy jaką ocenę gta4 dostanie w CDA.
Bo o ile pamiętam to jak testowali wersję na konsole, to dostała 10/10. Ciekawe czy wersji
na PC dadzą taką samą ocenę, a jesli nie, to będzie ciekawa sytuacja...


Powiem Ci, że zastanawia mnie to samo. Skoro na wersje Xboxa dali 10/10 to dlaczego na PC mają dać mniejszą? Bo gra im się znudziła i nie widzą w niej żadnych nowości? Uważam, że to byłoby niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:


Oc ty prymitywny chłopczyku.Słuchaj sobie tego rapu i metalu i graj w te swoje GTA .

Słucham metalu, gram w GTA i Call of Duty. I nikogo nie zabiłem w realnym świecie, bo potrafię odróżnić rzeczywistość od gry. Ale ty sądzisz, że wszyscy, którzy grają w FPSy to mordercy. Gratuluję sposobu myślenia :/.
>A tej gry napewno nie kupie może ściągne.Bo niezamierzam napędzać

Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

machiny dewiacji społeczeństwa.Wole sobie zagrać w jakiegoś dobrego RPGa ,przygodówke
czy inną grę ze wspaniałą fabułą gdzie nie chodzi o zabijanie i inne rzeczy.

A ja kupię GTA i co? Pomorduję kolegów w szkole z pistoletu? NIE! Poza tym niedługo dostaniesz bana za propagowanie piractwa.

A co do tematu: coż, kolejny tytuł dopisany do listy zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

i innych strasznych rzeczy.A tej gry napewno nie kupie może ściągne.

w takim razie ja być może kiedyś tam ściągnę ci bana za propagowanie piractwa i obrażanie innych userów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:22, sig. napisał:

> i innych strasznych rzeczy.A tej gry napewno nie kupie może ściągne.
w takim razie ja być może kiedyś tam ściągnę ci bana za propagowanie piractwa i obrażanie
innych userów

Szczerze mówiąc oprócz tego , że rozpowszechnia piractwo i obraził innego usera to za to reszta jego wypowiedzi nie jest wcale zła , wręcz przeciwnie , napisał z sensem i trzeba naprawdę przemyśleć to co robimy w tej właśnie grze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma byc ta "lepsza" grafika, to smiech na sali. Wiedza ze duzo nie zarobia to leca po kosztach konwersji, bo dodanie NOTATEK do GPS''u moze zrobic student na praktyce u R*. Jesli spojrzec na wymagania sprzetowe, smiech zamienia sie w zażenowanie. Ciekawe jak bedzie z dokladna optymalizacja, bo juz to widze na jakim kompie uda sie zrobic plynnie wybuch np. 15 samochodow naraz. Bo u mnie na konsoli framerate nawet sie nie wzruszyl. Nie wspominajac o tym ze gra ma fabule dosyc filmowa i lepiej sie w to gra "nie-na-biurku".

PS. Cos malo komentarzy, liczylem na conajmniej 500, w koncu to praktycznie jedyna gra warta zagrania na PC do konca roku (IMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bullshit, GTA to jedyna gra na którą nie czekałem. I w sumie nadal nie czekam, liczy się jedynie fallout 3 ;)
FIFA Manager 09, nowa część COD''a ewentualnie FC2

Sorry ale skoro Rockstar tak olewacko podchdozi do tego, to mam tą firmę w głębokim poważaniu, jak zwykle zresztą. Nie ma co mowić ale większość z czekających(nie mówie o wszystkich ofc) to dzieciaki które tylko czekają na LINK do torrentów czy warezów. Ot moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować