Zaloguj się, aby obserwować  
Retro32

Supreme Commander & Total Annihilation - temat ogólny [M]

632 postów w tym temacie

O tak. Świetny materiał. Teraz rozumiem, dlaczego dali grze taki tytuł ;) Czytać o możliwościach zbliżeń i oglądać statyczne screeny, a zobaczyć to w akcji... I czuć tą potęgę jednostek :) To będzie genialna gra =.=

No i kto nie lubi atomówek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 00:32, Bedwyr napisał:

O tak. Świetny materiał. Teraz rozumiem, dlaczego dali grze taki tytuł ;) Czytać o możliwościach
zbliżeń i oglądać statyczne screeny, a zobaczyć to w akcji... I czuć tą potęgę jednostek :)
To będzie genialna gra =.=

No i kto nie lubi atomówek? ;)


Mam nadzieję, że gra nie będzie miała wymagań Obliviona. :) No i że tymi masami jednostek będzie dało się w miarę zarządzać. :) Ale nie ma co, Total Annihilation było genialne, to będzie tak samo na te czasy. No i kiedy ta premiera?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:20, WolfClub napisał:

Witka Od kiedy przeczytalem artykul w CDA nie moge sie doczekac Supreme Commander jezeli zapowiada
sie tak swietnie to bede wniebo wziety bedzie super! :D

Gratuluję refleksu Tobie i wszystkim podobnym do Ciebie. SC to produkcja robiona już od dluższego czasu i każdy, kto miał do czynienia z TA czeka na SC od pierwszej wzmianki, bo jest to tytuł gwarantujący ogromną satysfakcję. Ja tymczasem wracam do TA+TAUCP co by za bardzo nie denerwować się po przesunięciu premiery pół roku temu (dobrze chociaż, że nie odwołali projektu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:00, hans olo napisał:

Ja tymczasem wracam do TA+TAUCP co by za bardzo nie denerwować się po przesunięciu premiery pół roku temu (dobrze chociaż, że nie odwołali projektu).


No i dobrze bo nie będzie tylu błędów. ;) Chcę mieć dopracowaną grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:09, Galadin napisał:

> Ja tymczasem wracam do TA+TAUCP co by za bardzo nie denerwować się po przesunięciu premiery
pół roku temu (dobrze chociaż, że nie odwołali projektu).

No i dobrze bo nie będzie tylu błędów. ;) Chcę mieć dopracowaną grę!

Tu nie chodzi o to. Poprostu była zmiana kapitału, że tak powiem i cały interes przejął THQ. A o błędy się nie martw, bo ta ekipa to banda geniuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:27, hans olo napisał:

Tu nie chodzi o to. Poprostu była zmiana kapitału, że tak powiem i cały interes przejął THQ.
A o błędy się nie martw, bo ta ekipa to banda geniuszy.


Banda geniuszy - cieszę się. ;) Jednak dobrze że THQ a nie ktoś inny. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Total Annihilation w czasie swojej świetności wciągnęło mnie na dobre. Mam nadzieję że Supreme Commander uda się powtórzyć sukces poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Total Annihilation był i jest RTS''em doskonałym. Jest to najlepsza startegia na PC. Nawet dziś. Mimo wieku. Nadal zachwyca ciekawą "trójwymiarowo-płaską" graficzką, ogromną grywalnością, muzyką i rewelacyjnym klimatem... Singleplayer to poezja, multipleyr to mistrzostwo. Nawet takie perełki jak Age of Empiers III czy Warhammer 40k nie są wstanie odciągnąć mnie od TA - bo ta gra nigdy nie znika z mego dysku twardego... Kto nie grał - nie zrozumie...

Superme Commander nie będzie tak dobry jak TA - nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 15:47, KrisK91 napisał:

Superme Commander nie będzie tak dobry jak TA - nie ma szans...


A mi się wydaje, że będzie bo gdy TA "ubiorą" w nową, efektowną grafikę, dodają kilka nowych pomysłów i rozwiązań wyjdzie wspaniała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zobaczyłem filmik z eksplozją nuke''a poprostu oniemiałem. To będzie godny następca, ale nie znaczy to, że wyprze totala z mojego HDD. O ile będę miał do tego czasu wystarczającego kompa to będę grywał zarówno w jedno jak i drugie. Ciekaw jestem czy SC też będzie taki modowalny jak TA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, chciałbym, żeby w czasie premiery SupCom wydali odświeżoną wersję TA, spaczowaną i z możliwością grania na oficjalnych serwerach. Przydałby się ranking graczy, coś jak Blizzardowski Ladder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:17, Galadin napisał:

Heh, chciałbym, żeby w czasie premiery SupCom wydali odświeżoną wersję TA, spaczowaną i z możliwością
grania na oficjalnych serwerach. Przydałby się ranking graczy, coś jak Blizzardowski Ladder.

No serwery by się przydały, ale i tak byłoby mnóstwo zamieszania bo jedni wolą TAUCP, inni TAUIP, jeszcze inni TASW i inne mody, które nie są małe i nie wspólpracują ze sobą. Generalnie polecam http://www.totala.strategie.pl/ można się tutaj umówić na potyczki i to chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści: trochę o wymaganiach gry:

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.pcgames.de%2F%3Farticle_id%3D498960&langpair=de%7Cen&hl=en&ie =UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_toolsrough

oraz nowe screeny:

http://www.gamestar.de/aktuell/screenshots/supreme_commander/52125/supreme_commander.html

A najlepszy to jest ten text: Chris Taylor originally wanted up to 200 different units per faction, the other developers told him that was crazy, so now there´ll be about 80 units per faction. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie TA jest naprawde świetną grą. Natomiast w kwestii porównywania do SC - Starcraft tak naprawde ma świetną fabułę i tu jest niepokonany jesli idzie o RTSy. Natomiast multi w nim IMO nie jest juz taki dobry. Mi sie np. nie podoba brak wyraźnego rozróżnienia pomiędzy jednostkami piechoty, pojazdami i samolotami. Dobija mnie np. to, ze marine moze kilkoma seriami z karabinku spowodować eksplozję całego czołgu (SIC). Ale innym moze to nie przeszkadzać (oczywiście szanujemy ich :P). Podobnie jak wiele innych tego typu IMO zgrzytów (np. sposób pozyskiwania surowców). Poza tym jak ktos juz napisał SC jest popularny, bo Blizz dba o swoje gry w sieci (szkoda, ze tylko w sieci : / ). Reasumując : ) , jesli idzie generalnie o rozgrywkę (nie o fabułę), to (IMO) TA jest jednak od Starcrafta lepszy (na multi myśle też). Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 09:37, Dann napisał:

Generalnie TA jest naprawde świetną grą. Natomiast w kwestii porównywania do SC - Starcraft
tak naprawde ma świetną fabułę i tu jest niepokonany jesli idzie o RTSy. Natomiast multi w
nim IMO nie jest juz taki dobry. Mi sie np. nie podoba brak wyraźnego rozróżnienia pomiędzy
jednostkami piechoty, pojazdami i samolotami. Dobija mnie np. to, ze marine moze kilkoma seriami
z karabinku spowodować eksplozję całego czołgu (SIC). Ale innym moze to nie przeszkadzać (oczywiście
szanujemy ich :P). Podobnie jak wiele innych tego typu IMO zgrzytów (np. sposób pozyskiwania
surowców). Poza tym jak ktos juz napisał SC jest popularny, bo Blizz dba o swoje gry w sieci
(szkoda, ze tylko w sieci : / ). Reasumując : ) , jesli idzie generalnie o rozgrywkę (nie o
fabułę), to (IMO) TA jest jednak od Starcrafta lepszy (na multi myśle też). Ale to tylko moja
opinia.


Dlatego z utęsknieniem czekam na chociaż demko SupCom. Z tego co widać i słychać, Blizz za szybko nie wyda nowej strategii więc pałeczkę przejmie SupCom. A jak SC2 np. nie pobije SupCom to pożegnamy się ze światem StarCrafta niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować