Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 Forsaken Gods - data polskiej premiery!

49 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 16:59, GrooG napisał:

Samodzielny dodatek, to znaczy, że nie trzeba podstawki, i nie będzie tego co w podstawce? (np tak jak Noc Kruka, tylko że sam jarkendar, bez khorinis) ?


Podstawka nie będzie wymagana, a jeśli chodzi o tereny... cóż, przekonamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam bez namysłu, bo nawet nie wiem czy będę miał 27 listopada kasę, ale jakoś się skmini ;] Uwielbiam Gothic''a i sądzę, że po zjebkach jakie dostali na forach producenci, naprawią wiele błędów z G3. To jest dobra cena jak za taką grę. Przecież rynek musi się jakoś trzymać... :)
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:09, stalker10 napisał:

Poprawili grafikę.... a wymagania?

Wymaganie będą może troszkę wyższe, ale komu weszła podstawka to i dodatek też na pewno wejdzie.
Możliwe że będą takie same ale nie wiadomo, optymalizacja robi swoje zobaczymy jak sobie z nią poradzili.

Czy będzie chodzić tylko na kompach z kosmosu? Czy oszczędzą upgarde kompa fanom którzy już dla G3 to zrobili? Przekonamy się jak już będą pierwsze recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, mroczne czasy nastały, skoro widzę zbliżającą się grę spod znaku "Gothic" i zadaję sobie pytanie: "Czy ja to w ogóle kupię?"

Z drugiej strony, wyjaśnienie tego jest bardzo proste. Nie ma Gothica bez Piranhy. Nie dla mnie. Prędzej uwierzę w Fallouta 3 tworzonego przez Bethesdę, niż w to. Gothic jest zbyt... hm, wysublimowany? - by ktoś poza autorami mógł to odtworzyć. Coś czuję, że to będzie jak oglądanie nieciekawego fillera w ulubionym serialu.

Jeszcze nie wiem, czy to kupię, czy nie, ale naprawdę jestem tym zaskoczony, że w ogóle muszę się zastanawiać nad tą decyzją. Bardzo nieswoje uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:43, Reverter napisał:

/ciach/


Ale dodatek z tego co wiem robi właśnie Piranha Bytes tylko Gothic 4 robi już kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:57, wdowiakm napisał:

> /ciach/

Ale dodatek z tego co wiem robi właśnie Piranha Bytes tylko Gothic 4 robi już kto inny.


Dodatku też nie robi Piranha, tylko jakaś firma z Indii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:35, micpl napisał:

Dodatku też nie robi Piranha, tylko jakaś firma z Indii.


Pozwól, że coś zacytuję:

"Gothic 3: Forsaken Gods (Gothic III: Forsaken Gods)

Producent: Piranha Bytes
Wydawca: JoWooD
Dystrybutor: CD Projekt
Premiera Świat: 27 Listopad 2008
Premiera PL: 27 Listopad 2008
Strona Domowa: wejdź

Inne Platformy:
Gatunek: RPG Akcja"

Źródło: http://www.miastogier.pl/encyklopedia,pc,3835.html

Więc widzisz, że Ty jesteś w błędzie nie ja bo Gothic 3 Forsaken Gods robi Piranha Bytes a nie jakaś firma z Indii...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już całkiem się pogubiłem ;/
Już nie jestem pewny ktro robi ten dodatek na jednej stronie pisze, że producentem jest Piranha Bytes a na innej to, że producentem jest jakaś firma z Indii. Więc nie wiem jak jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:11, wdowiakm napisał:

Teraz to już całkiem się pogubiłem ;/
Już nie jestem pewny ktro robi ten dodatek na jednej stronie pisze, że producentem jest
Piranha Bytes a na innej to, że producentem jest jakaś firma z Indii. Więc nie wiem jak
jest ;/


No co ty... PB nie mogłoby tego robić men... Przecież rozstała się z JoWoodem... ;P. G3:FG miała robić zupełnie inna firma niż ta co robi 4 i nie PB... co ciekawe, goście z tej firmy wiedzą co robią, bo jak na razie gra u mnie ma same plusy... zwłaszcza podobno poprawiony system walki i zoptymalizowany silnik ^^. No więc czekamy do premiery i obowiązkowo chociażby na gwiazdkę sobie to kupuje obok ramu do kompa ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło wiedzieć, kiedy dodatek będzie. Dzisiaj jak byłem w wannie to się zastanawiałem, kiedy coś powiedzą, a tu proszę! Informacja na forum. :)

btw. dodatek do G3, czyli Forsaken Gods robi firma Trine Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:49, micpl napisał:

Tu masz trailer, logo jest pod koniec:

http://www.youtube.com/watch?v=lT0tM3_CKug

Fakt teraz już wiem ;)
Ale byłem święcie przekonany, że Piranha Bytes to robi no ale cóż każda strona podaje inaczej więc dlatego pewnie było ;)
No cóż zwracam honor i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie grałem w podstawkę i chyba dodatek nie będzię popularną samo-stójką, więc znowu nie popykam, ale chyba tytuł jak najbardziej do polecenia fanom gothica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować