Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demigod - zapowiedź #2

18 postów w tym temacie

Czy mi się wydaje, czy też faktycznie w całym artykule nie ma ani jednej wzmianki na temat platformy, na którą przygotowana jest ta gra?

Natomiast co do samej gry i jej tematyki, to zdecydowania wolę zagrać po raz enty w BG ;-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle czekam, co z zainteresowaniem doglądam jej losy. Dodatkowo z całą pewnością mogę powiedzieć, że trudno zrozumieć filozofię RTS''a na podstawie wyciętych z kontekstu filmików. Touché.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:52, Palladyn1 napisał:

Czy mi się wydaje, czy też faktycznie w całym artykule nie ma ani jednej wzmianki na
temat platformy, na którą przygotowana jest ta gra?

Natomiast co do samej gry i jej tematyki, to zdecydowania wolę zagrać po raz enty w BG
;-p.


Ta gra jest PC-only, co jest zresztą zrozumiałe bo w końcu DOTA też jest PCowa, a sam Demigod opiera się na podobnym sterowaniu - M+K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:16, Bambusek napisał:

Trochę dziwi oznaczenie tego jako "zapowiedź #2". Przeszukanie bazy zapowiedzi nie pokazuje
czegoś takiego jak pierwszy preview.

http://www.gram.pl/art_8QrhGu3_Demigod_zapowiedz.html
Jednak coś takiego się znalazło ;)
Co do samej gry, screeny wyglądają nieźle, jednak szkoda, że tak mało wiadomo o grze. Pierwsze moje skojarzenie: B&W 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:30, Gryczka napisał:

http://www.gram.pl/art_8QrhGu3_Demigod_zapowiedz.html
Jednak coś takiego się znalazło ;)
Co do samej gry, screeny wyglądają nieźle, jednak szkoda, że tak mało wiadomo o grze.
Pierwsze moje skojarzenie: B&W 2.


Mhm, no gdzieś być musiała. Dziwne, że ani wyszukiwarka ani lista zapowiedzi jej nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 20:27, Bambusek napisał:

Mhm, no gdzieś być musiała. Dziwne, że ani wyszukiwarka ani lista zapowiedzi jej nie
pokazuje.


Nowa wyszukiwarka, obecnie w wersji beta, na nowo indeksuje wszystkie materiały na gram.pl i troszeczkę zajmie, zanim zbierzemy wszystko na świeżo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by wyglądała gra gdyby ci "półbogowie" wyli takiej wielkości jak kolosy z Shadow of the Colossus... No ale to już byłaby total imba:) DOTA znam jedynie z relacji na HSTV ale zaczekam na pierwsze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się całkiem interesująco, mam nadzieję że będzie miała to coś, co ma DotA. Trailer jest bardzo efektowny, widowiskowy i robi wrażenie (szkoda tylko że trailery zazwyczaj są efektowne, widowiskowe i robią wrażenie).
PS: Szóstą postacią, której shinzawai nie wymienił, jest Regulus, anioł z odciętymi skrzydłami (znaczy sterczą mu takie kikuty) w okularach do pływania. Dzierży potężną kuszę ("None shall escape my crossbow..."). Z jego tekstów można wywnioskować, że ojciec chyba za bardzo za nim nie przepadał (" The All Father ignored me"). Jest raczej dobrym wojownikiem, gdyż jak sam twierdzi "Death comes from the weakness". Bitki się nie boi- "I welcome the coming battle". Po trochu jest emo- "There is no escape..."
Fajnie na gameplayach prezentowały się też drzewka umiejętności, gdyż u każdej postaci wyglądały zupełnie różnie.
Będzie dobrze, I hope :)
EDIT: Bardzo fajnie moim zdaniem zrobiono Fog of War. Teraz to naprawdę Fog, gdyż jest raczej biała ;)
Jest też kochany przez fanów Doty "first blood". Tutaj brzmi "Excellent! We have first blood!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktore nie wiedza co to jest amber a z tego co mozna przeczytac to jest tylko smieszny plagiat ktory bedzie takim samym nie wypalem jak inne badziewa nasladujace BG czy diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować