Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zestawiło daty premier

28 postów w tym temacie

Ilość tytułów wydawanych przez Sony doprowadza mnie do szewskiej pasji. Nie mówiąc o tytułach najbardziej oczekiwanych przez fanów ( FF13, Tekken 6 ) które również w niedalekiej przyszłości ukażą się również na X-klocka.
Naprawdę porównując bibliotekę gier obu konsol dla mnie 3:1 dla X360 ( mam tu na myśli gry warte uwagi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór tytułow na PS3 jak dla mnie: platformówka, horror, wyścigi, FPS. A w większość X-owych gier i tak zagra się na PC-cie. A jak nie na PC, to na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:26, Michaelius napisał:

To chyba tylko gry wydawane przez Sony bo nie ma Valkirii, nie ma F3 itd.


Tak, to jedynie tytuły Sony, tak zwane first party. Ogólnie jesień tego roku szykuje się bardzo obfita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 13:50, korbest napisał:

I zaraz się zacznie bitwa fanboyów ;p

Anyway, LBP mnie kusi i to strasznie, ale też Valkyria Chronicles, która tu została pominięta
LOL o_O


czemu zaczynasz wypowiedź już o fanboy ?!
Jest to prawdą że sony wydając tak mało gier i to jeszcze takie prawie denne, nie idzie dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:50, gpodoba napisał:

> I zaraz się zacznie bitwa fanboyów ;p
>
> Anyway, LBP mnie kusi i to strasznie, ale też Valkyria Chronicles, która tu została
pominięta
> LOL o_O

czemu zaczynasz wypowiedź już o fanboy ?!
Jest to prawdą że sony wydając tak mało gier i to jeszcze takie prawie denne, nie idzie
dobrym kierunku.

Jest pewien, drobniutki szczegół ;) Gdyby to były wszystkie gry na konsole sony, to i owszem byłoby dno, ale to są tylko gry made by Sony, więc chyba nie jest źle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gpodoba - jak widać kolega korbest słusznie zaczął zdanie od Fanboyów... Taki właśnie jest twój post. Nikt tu wojny nie chce... A jak gry na PS 3 się nie podobają, to nie graj i wracaj do Xbox''a.... Ja tam lubię takie tytuły jak Resistance, Motorstorm czy też LittleBigPlanet, a jakoś nie robię nikomu problemów, że woli Halo 3 czy Gears Of War... Tak więc pomyśl pięć minut zanim napiszesz kolejnego posta. Bo to co obecnie napisałeś jest to tylko twoje własne zdanie a nie "prawda" ( założę się, że nawet nie grałeś w którykolwiek z tych "rzekomo dennych" tytułów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałem prawie dennych więc różnica to jest. A może mam PC,PS3 i xboxa co ty na to ? Masz złe przypuszczenia do tzw. "fanboy" jak jeszcze wiesz co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami zaczynam już pisać posta broniącego Ps3, ale i tym razem sobie odpuszczę. Szkoda nerwów :)
Mam konsolę Sony jestem cholernie zadowlony i to się liczy, choć gdybym miał więcej keszu to kupiłbym tez Xbox 360 :P , przedwszystkim dla Halo 3, GoW 1 i 2 czy Fable 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ;) choć brakuje masy tytułów :)

ps. krak2610 powinieneś być przykładem dla wielu ludzi ;). Również i dla mnie liczy się Fun i nie sram, nie marudzę i nie PODNIECAM się jak idiota, że na na ps3 wychodzi to, a X może pomarzyć ;) lub odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krak2610 - dobrze napisane... szkoda tylko, że nie każdy się do tego stosuje no trudno ;] Ważne jest żeby cieszyć się grą na konsoli a nie "historyjkami na jej temat". Też sobie odpuszczę dalej gadanie i obronę PS 3. Bo faktycznie to nie ma sensu ;]

gpodoba - "prawie denne" mimo to uznałeś te gry za denne, co może być dla wielu obraźliwe, jak dla mnie zachowałeś się jak fanboy bo próbowałeś to stwierdzenie o "prawie dennych" grach uznać za fakt. Możesz się bronić że niby masz PS 3 i Xboxa 360, bo i tak ci nie do końca wierzę ;] Na tym proponuje zakończyć tą bezproduktywną dyskusję... Nie zamierzam dalej ci odpisywać tylko cie ignorować... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:31, Emeraldar napisał:

> To chyba tylko gry wydawane przez Sony bo nie ma Valkirii, nie ma F3 itd.

Tak, to jedynie tytuły Sony, tak zwane first party. Ogólnie jesień tego roku szykuje
się bardzo obfita :)

Aż za obfita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valkyria Chronicles to jedna z gier, które na pewno kupię w tym roku. Dlaczego ją pominięto? Wyjdzie przecież tylko na PS3... A premiera oficjalnie potwierdzona (listopad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umm 30 pazdziernik chyba w cywilizowanej Europie...Polska to zadupie więc nawet sklepy preorderów nie mają...

A dlaczego pisałem o fanboyach? bo każdy taki temat kończy się tak samo, xboty przychodzą i jadą po ps3 co mnie wkurza, bo ja czegoś takiego nie robię. Mam ps3 i nawet nie mogę pograć we wszystkie gry jakie chce mieć, z braku czasu i pieniędzy....I tu nasówa mi się pytanie...każdy xbot ciągle tylko wypisuje w ile to gier nie grał itp, a skąd kasa na te wszystkie orginały? Jeśli ktoś uważa, że 15 gier na 3 miechy to mało, to jest zwykłym piratem i tyle, bo nie wyobrażam sobie Polaka wydającego 1500zł na wszystkie nowości wychodzące w ciągu 2 miesięcy! Sorry nie te realia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować